O czym chcesz poczytać na blogach?

Think tank

Kobieta - lepszy rodzaj mężczyzny - Onet.pl Blog

A obecnie ocenia go zupełnie inaczej. Chciałoby się mu podpowiedzieć: nie tędy droga. Jego Ruchu Poparcia w sondażach już nie ma. Szans, aby zaistnieć w wyborach prawie żadnych. Palikot nieoczekiwanie skończył się, jako polityk. Dla jednych szkoda (tych jest coraz mniej), dla innych radość.

Daniela Czaplicka (11:40)
6

13 marca 2011
Think tank PiS w internecie


PiS powołał Instytut Polskiej Racji Stanu 2010 im. Lecha Kaczyńskiego, który będzie miał swoje "zbrojne ramię" w internecie. Dzisiaj bez obecności w tym najbardziej demokratycznym medium niemożliwe jest istnienie w świadomości Polaków.

O co w tym wszystkim chodzi? Zapowiadają posłowie PiS, iż ma być to think tank, do którego zresztą zobowiązuje ustawa o finansowaniu partii. Pieniądze z budżetu mają iść na programy polityczne, opracowywanie alternatywnych rozwiązań politycznych. Pierwszy panel instytutu PiS ma być poświęcony bezpieczeństwu energetycznemu Polski. Temat bardzo chwalebny.

W nazwie instytutu jest data, która określa charakter.

Debaty NZS: Kazania Sejmowe | Porozmawiajmy o Polsce

WPiA UW. Aktualnie jest w trakcie robienia doktoratu. Pracował w przeszłości w Ministerstwie Gospodarki oraz Ernst&Young, czołowej firmie audytowo-consultingową.

Współtworzył Ruch Republikański, w ramach którego działa Fundacja Republikańska, kwartalnik “Rzeczy Wspólne” czy Centrum Analiz Fundacji Republikańskiej – think tank.  Przemysław Wipler ma też doświadczenie w samorządzie studenckim, był przewodniczącym samorządu WPiA.

Tomasz Kalita w zeszłej kadencji Sejmu był rzecznikiem prasowym Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Po wyborach został szefem tworzącego się Centrum Daszyńskiego – lewicowego think tanku, który ma podjąć.

wolna warszawa

W krajach bogatszych. Sprzątają, gotują, opiekują się dziećmi i starszymi, obsługują całe sektory tanich usług. Nie tylko wspierają gospodarkę krajów centrum, ale też przez transfery pieniędzy wspomagają gospodarkę we własnych krajach, zdewastowaną wcześniej przez neoliberalny światowy porządek.
Spotkanie poprowadzi Teresa Święćkowska, członkini Think Tanku Feministycznego, autorka raportu o emigrantkach oraz innych publikacji na temat pracy kobiet.

Do przeczytania przed spotkaniem polecamy:
http://www.ekologiasztuka.pl/think.tank.feministyczny/articles.php?cat_id=25

Spotkania odbędą się w Centrum Inicjatyw Społecznych CZARNA EMILKA, ul. E. Plater 15 w Warszawie. Start o godz. 16.00.

ZAPRASZAMY!

Mindpartners Blog

Materiałów dostępnych w ramach “Free Trial” CAMeO (the comprehensive coaching and mentoring online encyclopaedia). W celu zapoznania się z pełną ofertą oraz rozwiązania, które realizujemy w ramach współpracy Clutterbuck Associates - Mind Partners, zapraszamy do kontaktu - lech (.at.) mindpartners.pl