O czym chcesz poczytać na blogach?

Thierry henry

Siatkówka męska - Onet.pl Blog

Zadebiutował w październiku 1997 w meczu przeciwko RPA. Rok później, podczas Mistrzostw Świata 1998, pomógł Francji w zdobyciu złotego medalu, strzelając trzy bramki. W styczniu 1999 za 14 milionów funtów trafił do Juventusu Turyn. Pobyt w tym klubie Henry uważa za najgorszy epizod w piłkarskiej karierze. Szczęśliwie dla Henry'ego, Wengera zatrudnił Arsenal Londyn, dzięki temu, za 11 milionów funtów jeszcze w sierpniu 1999 Henry trafił do Londynu, gdzie szybko stał się czołowym napastnikiem.

POZOSTANIE HENRY'EGO W ARSENALU POD WIELKIM ZNAKIEM ZAPYTANIA :

  

Willami Gallas uważa, że jeżeli Henry chce odejść to klub powinien mu na to pozwolić. Kapitan The Gunners Thierry Henry jest celem transferowym FC Barcelony i dwóch konkurantów z Serie A - AC i Interu Mediolan. Pomocnik Kanonierów Cesc Fabregas jest niepewny swojej przyszłości po tym, jak Arsenal ma za sobą drugi sezon bez żadnych trofeów. Gallas mówi:.

FC B A R C E L O N A

Autorka
Komentarze (19), Dodaj

010.

wtorek, 4.sierpnia.2009, 11:38


Imię i nazwisko: Thierry Henry
Data urodzenia: 17 sierpnia 1977
Miejsce urodzenia: Les Ulis, Francja
Pozycja: Napastnik
Ksywa: Titi
Wzrost : 188 cm


Thierry Henry jest wychowankiem słynnej szkółki.

dudla

Się z nieszczęścia bliźnich.
Ciekawe co zabawnego powiedzą teraz niemieccy prowadzący programy satyryczne, ale nam przyszło do głowy kilka przednich żartów.
Co prawda, ogólnie wolałam, żeby to Niemcy wygrali, bo chciałam patrzeć jak Thierry Henry im osobiście skopie tyłki, ale tak też jest fajnie.
Teraz mam już tylko kilka życzeń dotyczących tego mundialu. Niech Francja wygra z Portugalią i Włochami, i niech Thierry Henry zdejmie koszulkę.
A wczoraj zrobiłam imprezę i się.

Arsenal site - bloog.pl

Moskwa Thierry Henry przyjął piłkę na klatkę piersiową i strzelił gola. Remis? Nie, sędzia Manuel Enrique Mejuto Gonzalez uznał, że Henry przyjął piłkę ręką. Co się wtedy wydarzyło? "Bramkarz CSKA spojrzał na mnie i zachichotał..." - mówi Thierry. "Myślę, że to wstyd dla sędziego. Kiedy zapytałem go co widział w tej sytuacji, to nic nie odpowiedział" - opowiada Henry, który zobaczył przy tym także żółtą kartkę. "To znaczy, że zrobiłem to celowo! Próbowałem rozmawiać o tym z sędzią tuż po meczu. On chętnie rozmawiał o wszystkim z Bossem, ale nie o tym". Nasz kapitan przyznał, że nie był to.

Przemysław Babiarz - bloog.pl

Awans do finałów przyszłorocznych mistrzostw świata. Irlandia prowadziła 1:0. Straty z pierwszego spotkania przegranego 0:1 - odrobiła. W dogrywce Francuzi strzelili gola wyrównującego i dającego im awans, ale w tej akcji  piłkę ręką opanował Thierry Henry. Sędzia tego nie zauważył i bramkę uznał. Telewizyjna powtórka okazała się bezlitosna. Widać jak Henry - jeden z najlepszych piłkarzy świata - dwukrotnie dotyka piłki ręką. Francuzi szaleli z radości, Irlandczycy płakali. I teraz.

    O duszy polskiej" Ryszarda Legutki
  • Jestem od dzieciństwa miłośnikiem książek Edmunda Niziurskiego: "Niewiarygodne przygody Marka Piegusa", "Klub Włóczykijów", "Naprzód Wspaniali", "Sposób na Alcybiadesa". I "Tytusa , Romka i A’tomka" Henryka Jerzego Chmielewskiego. Znam b.dobrze pierwszych 10 ksiąg, z czego trzy pierwsze na pamięć.

Księga Gości

  • czytaj Księgę Gości
  • wpisz się.