O czym chcesz poczytać na blogach?

The sims 3 zwierzaki

The Sims i The Sims 2- wszystkie dodatki! - Onet.pl Blog

Możemy zorganizować imprezę. Warto przed zorganizowaniem przyjęcia kupić bar oraz zamówić przez telefon barmana. Wielu simów chciałoby się spełnić w roli muzykanta. Teraz TheSims2: Na studiach oferuje graczowi możliwość wyboru kilku nowych instrumentów. Możemy kupić gitarę, perkusję oraz kontrabas. Dzieci nie mogą korzystać z nowych.
Miejmy nadzieję będzie równie dobry, a nawet lepszy.
14 dUżO, aLe MaŁo
The Sims 2

.

:/. TheSims2 zaoferuje siedem karier dla nastolatków, a dla dorosłych 18 karier wraz z 10 stanowiskami pracy. Wiadomo nam, że będzie całkiem nowy interfejs gry, grafika będzie w 3d [ co już zapewne Wam wiadomo ]. Jednak zostanie również poprawiony silnik odpowiadający za sztuczną inteligencję simów. Monotonne blokowanie się simów w przejściu, które.Zobaczyłem: "O nie! Piąty dodatek... napewno coś strasznie nudnego, jak długo można odcinać kupony...". Muszę to przyznać - pomyliłem się. Nasze Simy mogą mieć upragnione zwierzaki - to główne motto "The Sims: Unleashed" (po polsku firma Cenega przyjęła nazwę "The Sims: Zwierzaki). Ale od początku. W nowym dodatku znajdziemy w okolicy aż 30.

S I M F O N I A - Onet.pl Blog

Ale stwierdziłam, że jakoś mi nie pasują do tej gry. No to grałam bez tych dodatków.

Zaopatrzyłam się w The Sims. Była dużo prostsza od dwójki, lecz za to był dodatek Zwierzaki. Gdy wyszły Zwierzaki do dwójki, nie miałam już powodu by grać w poprzednią serię. Przy grze mogła mnie trzymać jeszcze Abrakadabra, jednak jakoś nie trzymała..Dobrze. Pomógł kolega z równoległej klasy i okazało się, że trzeba doinstalować RAM. Wygląda na to, że niezbyt rozgarnięta jestem, cóż... Doinstalowało się i The Sims 3 działała w porządku.

Nie podobało mi się parę rzeczy: komputer nadawał Simom imiona i nazwiska angielskie, nie było wspomnień, nie dało się tworzyć powiązanych.Co było dla mnie nie lada sukcesem. W późniejszym czasie szło mi to już dużo łatwiej, zwłaszcza od dodatku "Nocne życie".

W 2006 roku zarejestrowałam się na forum simsy.pl. Jeszcze wcześniej założyłam mojego pierwszego bloga o The Sims, ale nie jest on wart wspomnienia. Wracając do forum, to było pierwsze na jakim bywałam, czasem sobie trochę nie radziłam, lecz zachowywałam się lepiej od forumowych.

The Sims 3 - wszystko o simsach

Psa, kota oraz konia.

Gdy już wprowadzimy naszego sima do domu musi on zaprzyjaźnic się ze swoimi zwierzętami do statusu " Najlepszy pszyjaciel na zawsze ".

Następnie w godzinach 20.00 - 3.00 idziemy nad łowisko, musimy cierpliwie czekac, aż nad łowiskiem pojawi się kolorowa,.

COla- moja fredzia

Gify, fotki, hobby, pliki, gry, różności, na bloga, akcesoria dla fretek, zwierzaki, fotki zwierzaków, zdjęcia zwierzaków, informacje o zwierzakach, filmy śmieszne, mini gierki np. the sims zwierzaki, a w przyyszłości i gry!!!!!!!!!!
Kategorie: Wszystkie | FRETKI |.
Lub możesz zgłosić czyjś blog. Nie zwlekaj. Każdy, kto w komciu napisze mi swój blog fretkowy i się zgłosi dostanie 5 komci, za samo zgłoszenie! Nie przegap! Konkurs trwa do: 30.02.2008 roku.
13:37, cola-0130 , FRETKI
Link .

adopt your own virtual pet!
:) :) :) :) :) :) :)MOJA KSIĘGA GOŚCI:) :) :) :) :) Księga Gości :) :) :) :)simsy zwierzaki MINI GRA:) :) :) :) http://www.mojegry.pl/thumbs/2069.jpg http://www.mojegry.pl/start.php?id=2069&set=red
:: Gra Sims 2 Pets ::

adopt your own virtual pet!
:) :) :) :) :) :) :)MOJA KSIĘGA GOŚCI:) :) :) :) :) Księga Gości :) :) :) :)simsy zwierzaki MINI GRA:) :) :) :) http://www.mojegry.pl/thumbs/2069.jpg http://www.mojegry.pl/start.php?id=2069&set=red