O czym chcesz poczytać na blogach?

Thalia

W miłości jak na wojnie czyli Draco i Hermiona - Onet.pl Blog

Ogłoszenia i Aktualności ;))
(14 czerwiec 2011r.)
Hej ;)
Nie, nie zawieszam bloga, ale nowy rozdział nie pojawi się zbyt szybko. Ja tez mam swoje życie prywatne i problemy, a poza tym żyję już wakacjami, więc nie miejcie mi za złe tych opóźnień. Ponadto zapisałam się do stowarzyszenia DHL. Jeżeli chcecie poczytać inne Dramione, to na ich stronce na pewno znajdziecie coś, co przypadnie wam do gustu ;)
Pozdrawiam, Thalia

25 maja 2011
Rozdział 2
 

 Siemanko! Musicie mi wybaczyć moją jakże długotrwałą nieobecność na tym blogu, ale jakoś tak nie miałam czasu, ani ochoty na pisanie. No ale wena wróciła i ma się dobrze. 

Rozdział jest jaki jest. Mam nadzieję,  że wam się spodoba, bo to dla was piszę to.

W szponach miłości SS i HG - Onet.pl Blog

-= 1568 =-
-= 9 =-
Ogłoszenia i aktualności !
Specjalnie na życzenie poem wyłączyłam antySPAM! Mam nadzieję, że mimo wszystko nie będziecie go używać ;) Nie przewiduję konkretnego terminu opublikowania prologu, gdyż muszę go jeszcze przepisać na kompa oraz wysłać go mojej becie. Nie miejcie mi za złe tych opóźnień ;)
Ach, i jeszcze jedno. Chcecie bym dawałą przypisy do jakichś bardziej niezrozumiałych, wymyślonych przeze mnie sytuacji itp. , czy zostawić to waszej wyobraźni i domysłom?
Bo mi to obojętne.
Jakby co to piszcie o tym w komentarzach!
Pozdrawiam, Thalia

"Przeklęty bądź, zegarze, w którym czas nie może być cofniony." - Edward Stachura - Onet.pl Blog


06 kwietnia 2012
Wstęp
Witajcie! 
Na tym blogu będę publikowała opowiadanie, z resztą nie pierwsze mojego autorstwa. Może niektórzy z Was mnie kojarzą z blogów [all-we-wanted] lub [nic-nie-jest-tym-na-co-wyglada], reszta dopiero mnie pozna. 
Jestem Thalia. Skąd ten nick? Z powieści Ricka Riordana, gdzie jedną z bohaterek była córka Zeusa, nosząca właśnie to imię. Może ją znacie? Z resztą mniejsza o to. Parę słów o sobie napisze w zakładce, kiedyś tam.   
O czym będzie opowiadanie? O Aniołach przede wszystkim, ale też o miłości, poświeceniu i zaufaniu. Zaczynałam z nim już jakiś czas temu, wtedy nosiło nazwę "Czas, który nam dano", i dotrwałam z nim tylko do prologu. Teraz będzie inaczej, wiem, jak chcę to rozegrać. Więcej nie powiem. 

nightmoth blog

Książka ,,Róża mojego serca” została wydana przez wydawnictwo Elf w roku 2008.Okładka jest miękka i zawiera ilustrację dziewczyny wtulonej w gitarę. Nastolatką z pierwszej strony jest Gabi, ponieważ to ona potrafiła grac na tym instrumencie.

,,Róża mojego serca” opowiada historię dzisiejszych  dziewczyny z XIX wieku. Czytając ją myślałam, że jestem główną bohaterką. Niewielka ilość stron pozwoliła mi ją przeczytać w jeden dzień i jeszcze zachowanie chłopaka budzi ciekawość  wielką.

Główną bohaterką jest Thalia, która zauważa dziwne zachowanie jej chłopaka Jaspera. Za wszelką cenę próbuje się.

Anielska Ekstaza - Szablony - Onet.pl Blog

Strona Główna
Katalog
Grafika
Oceny
Psychopath
Thalia
Cuddly
Nefryt (stażystka)
Psychopath
Thalia
Cuddly
Nefryt
Natsumi =3

Copyright 1996-2012 Grupa.

Najlepszy blog o odchudzaniu - Onet.pl Blog


25 sierpnia 2009
O tym, jak jedno stwierdzenie potrafi zaburzyć pewność siebie.

Ale zacznę od weekendu. Mieliśmy jechać z bratem Kota na skałki. Tzn oni mieli się wspinać a ja miałam podziwiać. Ale jako, że pogoda była niepewna, a mojej Thalii nie świeciły się stopy (wiem, brzmi zabójczo ;)), a Kota Mietek dostał zawału (czyt. wyładował mu się akumulator), postawiliśmy na wyjazd do mnie na działkę. Dokonaliśmy resuscytacji Mietka, zabraliśmy szwagra i chodu nad bajorko. Pobyt byłby malinowy, gdyby nie mój powyjazdowy rozstrój żołądka z którym walczę do dziś. Ale i tak było fajnie. Pierwszego dnia przyjechali za nami znajomi chłopaków i zrobiliśmy grilla, drugiego zawitała moja serdeczna koleżanka, a trzeciego przeciągnęłam moich strongmanów 20km pieszego dość szybkiego spacerku, po którym padli jak muchy ;) 

A teraz, wracając do.

.....Perfekcja....

......Perfekcja....
NicoleUnperfect
"Supergirls don't Cry (...) Supergirls just Fly..."
muzyka, sztuka, diety, sport
Zobacz mój profil
Wzrost: 167 cm
Waga: tuu macz...
nadal się waha....
CEL:  jak najmniej się uda.