O czym chcesz poczytać na blogach?

Teva

>:3

Innego miałbym niby robić pomyślał.
Podniósł z podłogi dwa pozostałe lampiony, mocny grzybowy zapach uderzył jego nozdrza. Pierwszy z nich umieścił nad wejściem pod pokład. Drugi należało zawiesić na dziobie by mdłe światło rozpędzało kłęby chmur.
Wspiął się po drewnianej drabince i wychylił mocno przed siebie jedną ręką trzymając się burty, drugą zaś manewrował drewnianym zakończonym hakiem kijem z zaczepioną na nim latarnią.
- Dovekin chłopcze – szept niósł się zza jego pleców
Dovekin odwrócił się poszukując wzrokiem teva lecz pokład był pusty. Głos wydawał się taki wyraźny. Potrząsnął głową po czym wrócił do zawieszania latarni, wiatr wzmógł się przez co nie było to ani trochę proste.
- Wszystko płonie Dovekin – usłyszał tuż przy samym uchu, czuł ciepło oddechu na skórze. Wzdrygnął się jakby obłaziły go pajęczyce. Latarnia zerwała się z haka i poleciała ze świstem w chmurzystą otchłań. Chłopak widział jak światełko staje się coraz mniejsze gdzieś tam za wieloma warstwami szarości i błękitu. W końcu zniknęło całkowicie.
- Dovekin –.

THINK - it's not illegal yet

 
 
 
Aspartam - na zdrowie! 2012-03-10 20:00:41

W dzisiejszych czasach nic mnie już nie zdziwi.

Nawet aspartam w WITAMINIE C 1000, koncernu PLIVA (przejętego najpierw przez amerykański Barr Pharmaceuticals, a od grudnia 2008 r. należący do izraelskiej firmy TEVA - światowego lidera w branży farmaceutycznej). 

A co.

pierwszapomoc23

AM w Poznaniu.
potrzebuje wiecej informacji, a te które sa na stronach sa zastrzeżone dla lekarzy.Onkologia. Pozdrawiam
Wikipedia jest słabo wiarygodnym źródłem wiedzy. Bardzo bylbym wdzieczny za fachowa odpowiedz zebym kobiecie mogl pokazac i zeby mnie po lekarzach juz nie ganiala.

Anastrozol-ratiopharm apteka

. Myślę że takie zabiegi szybko przyniosą efekt. Jednakże bałabym się, że się pomylę i uznam dni płodne za niepłodne.Owłosienie na ciele kobiety..może jakaś fachowa literatura. http://www.Wydanie 1, 185 stronhttp://www.Anastrozol Teva.Mamostrol.marker CEA. Oczywiście zamierzam pójść do lekarza i z nim omówić sprawę antykoncepcji, gdy przyjdzie na to czas, ale chciałabym już teraz mieć jakie-takie pojęcie na ten temat.
APAP bierzesz codziennie przez wiele lat bez wskazań medycznych? Związki, które zawierają anty nie występują naturalnie w organizmie, lecz są sztucznie wytworzone i podobne. Ja uważam, że nie można się tak wszystkiego bać, a człowiekowi wiele rzeczy szkodzi, a jednak wciąż żyje Moja oponentka przekonuje, że istnieje silne farmaceutyczne lobby, które neguje.

Beautiful dreams... everyday...

Spotlkac bo w koncu daaaleko od siebie mieszkamy, a tu prosze *^____^* Cudownie było! Obżarłyśmy wszystkie fastfoody w Ustce i nic kasy nie przywiozlam XD Nya i bylysmy w domku u Tevy w Słupsku ( byłyśmy czyli: Araś, Teva, Sylvia, Fraise i Bell^^) Nyo i bylo bossko:D Ileż ona ma animcoof na CD i mangusi *______* Nyo i obicala nam, ze za dwa lata jak siem przepowadzi na stale do ustki do domku to nas zaprosi :] Wtedy sie obejrzy te plytki >XD O ile siem ich wczesniej nie poprzegrywa ;D Yey, ale najważniejsze to to,ze nie trzeba bedzie mieszkac w tych bleah domkach, żeby siem z Tevisiem i Sylwisiem spotykac >