O czym chcesz poczytać na blogach?

Tetris online

etc

Ktoś pochlapał cementem ściany i wklepał w nie potłuczone naczynia. Ponieważ kumpel mi ostatnio powiedział, że na niektórych tych naczyniach, na dnach talerzy można znaleźć swastyki, to wczoraj wyszłam z imprezy, która skończyła się w trybie online, przez dwie godziny siedziałyśmy na czatruletce, cycki Hiszpanom pokazywałyśmy, to mi się kurwa znudziło, bo ile można cycki pokazywać. Zostawiłam więc koleżankę przed komputerem, siedziała bez stanika, ja zaś poszłam pod skarbówkę,.

Im zrobił zdjęcia, są w albumie.


Teraz matkę traktuję jak chodzące źródło informacji popadając w kompleksy, że ja się jaram jak ludzie z kwejka: że grałam w Mario na telewizorze, że miałam grę w ręce, w tetris pocinałam, że wszystkie tazosy, te pierwsze, te sto pięćdziesiąt miałam, złapałam je wszystkie. Tyjąc przy tym okropnie, bo nie pożarłam wtedy tylko paczek lejsów co tazosów czyli sto pięćdziesiąt wiadomo, żeby złapać je wszystkie.

Blog DJ'a Maxa - Onet.pl Blog

Przez kolejne pietra amerykanskich wiezowcow szukajac morderców jego zony i córki, pomimo iz byl on tylko kilkoma wyrenderowanymi wielokatami.
 No ale coz poczac, fabula - mimo iz nie zachwycala geniuszem - oraz rozgrywka - prawie bardziej liniowa nic Tetris - wciagaly i nie pozwalaly odejsc. Poza tym jak sie wychodzilo z gry byly dwie opcje: "Prawda czaila sie za rogiem. Nie moglem sie teraz poddac!" oraz "A jednak bylem zbyt zmeczony by kontynuowac...". No i jak tu wybrac te druga opcje? xD
Sie nie myle bedzie opatrzona numerkiem 48 i bedzie miala zachecajacy tytul "The Lord of the Matrix Wars". napisalem juz na 22 kb a jestem w 1/4, moze 1/3...
 
Poza tym dodam jeszcze, ze wrócilem do mojego kochanego swiata Silkroad Online, tym razem juz nie jako niedorobiony genetycznie Pacheonisto-chujawico, tylko powazny claeric - healer/buffer. Teraz wszystkie Skillpointy daje w jedna kolumne, Claeric, zeby móc healowac, ressowac i buffowac kogo popadnie ;-) Poza tym mam juz lvl 25,.

Gry strategiczny symulatory oraz inne

Gry tetris

Dodano 7 Marzec 2012, w Bez kategorii, przez mirosz301

Symulator o bibliotece

Dodano 7 Marzec 2012, w Bez kategorii, przez mirosz301
Otagowane: 1 • blog • gra • gry online • gry symulatory • ja • symulatory online 

Gwiazdy

“La La La”, w utworze wykorzystał fragmenty z utworu Basshuntera “Walk on Water“. 23 grudnia 2010 roku wytwórnia BLKDMNDS opublikowała teledysk do utworu w serwisie YouTube.

17 maja 2011 roku na oficjalnym kanale Mortal Online na YouTube został ujawniony zwiastun w którym to Basshunter promuje i opowiada o grze, podczas filmu Basshunter wykonał utwór którego nigdy wcześniej nie wykonywał.

28 i 29 lipca 2011 roku na oficjalnym kanale.

Życie prywatne

  • Basshunter jest fanem gier wideo. Co można zauważyć w takich utworach jak “Counterstrike The Mp3″, który jest o grze Counter-Strike, “Plane to Spain” (w utworze wykorzystano muzykę z gry Tetris), i “Vi sitter i Ventrilo och spelar DotA“, który opowiada o scenariuszu do gier Warcraft III: The Frozen Throne i Warcraft III: Reign of Chaos – Defense of the Ancients (w skrócie DotA)