O czym chcesz poczytać na blogach?

Testy na prawo jazdy kat b

I've Been Hiding Behind Words...

(0)




2011-08-10 21:16:27 >> Lazy Afternoon

Dziś był luźniejszy dzień. Pomimo wizyty u lekarza z Zosią i u pana Z.P. (tego od Zappera - leczenie.
Przyjemne i sympatyczne popołudnie - wypad ze znajomymi Adamem, Anią i ich córką Julką do Chility na obiadokolację.Rozpusta była - wszyscy byli w szoku, gdy pochłaniałem najpierw lasagne.Od czasu do czasu pasuje się odchamić haha. Teraz natomiast czas wziąć się za testy na prawo jazdy kat. B. Nie piszę kiedy egzamin, nie zapeszam, tyle na dziś.

Agressiva 69 - Hammered By.

dreaming blog

Jak tydzień, cały dzień wypełniony jest zajęciami (blok szkolny- przepisy, zasady, prawo jazdy kat. C) nie ma czasu, żeby spokojnie usiąść. Wyjątkami są weekendy, zajęć brak, sama nauka testów i spanie. Powoli, ale do przodu..

„żołnierza kochała, żołnierza.

Razem dotrwamy do następnego dnia.

Wykorzystac na cele naukowe. Problem w tym ze  nie wiem co w tym celu kupic, znaczy jaka ksiazke, czy testy, czy atlas itp. Myslalam aby sobie w tym czasie cos do produ robic, ale w sumie teraz to.Nie moge powiedzic @ 2007-07-04

Nie mam juz sily, nie chce mis ei zyc.... chodze z kata w kat, lzy splywaja po policzkach....

Dlaczego nikt mnie nie rozumie?, nie chce.

Sie na jakis inny kierunek tylko na rok. Nie lepiej w tym czasie nie wiem pracowac, douczac sie, robic prawo jazdy, uczyc sie jezykow, jezdzic na kursy? Kidys na medycyne bardzo trudno bylo sie dostac, ale jak.

I wogole, i dzwonie aby panowie z tym cos zrobili..

- wie pan co niech pan zadzwoni do gminy najpierw...

- taa... bo w gminie elektrycy pracuja.. Dowidzenia.

-Ale niech pan poczeka...


qpson's diary.. - codzienność - bloog.pl

Się trza:) !!!
A tymczasem ja się zwijam, bo muszę posiedzieć nad łaciną --> jutro wielki test z bardzo głupich rzeczy;/ Do "następnego" !!

Podziel.<--śmieszna sprawa:) w ostatni czwartek mieliśmy oldskullową audycję i puszczaliśmy KAT, Burzum, Motorhead, Venom, ale....na winylu!! Kazimierz przyniósł z domu swój adapter i.Wiedeńskiego..Ale powiem Wam, że gala była nieprzeciętna.. Dla facetów sprowadzane były fraki, buty, oraz białe rękawiczki (szkoda, że nie można było ich zatrzymać, bo miałbym w czym na dicho pójść:) Wszystkie dziewczyny wyglądały naprawdę prześlicznie.. jeśli jesteście.Miejsce to wspaniałe wydarzenie.. Ale od początku.. Tego dnia dostałem w swoje łapy upragnione PRAWO JAZDY, i wobec tego postanowiłem jakoś zaszpanować (heh...zrobić podryw na furę:) Zaraz po tym,.