O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Testy gimnazjalne

martina *martina - blog4u.pl

Ile mam punktów Trzymajcie kciuki
Pozdrowienia dla wszystkich
Trzymajcie kciuki na jutrzejszych testach

martina 26/04/2006 21:24:45 [komentarzy 1] Komentuj

I tak szybko leci ten mój czas

Niedawno nas straszyli że w tym roku szkolnym będą czekały nas testy gimnazjalne
A teraz zostały już tylko trzy dni
Przygotowuje się teraz ciągle do nich ale ciekawe co z tego wyjdzie
Musi udać się jak najlepiej. Muszę dostać się do I L.O.
Bo inaczej bedzie lipka
Ale myśle że nie będzie tak źle
Tak się boję tych testów już.

Life is brutal... Anioł płacze szklanymi łzami...

Na ciągłe poświęcenia. Musze to znosić. Jakoś żyć. Wiązać wszystkie sznurki jednakowo. Ale gdy czasami się jakiś sznurek roziwąże to - OMG!!!!!!!!!!!!!!!!! Masakryycznieeee....
Boję się powrotu do szkoły po długiej przerwie. Całe święta spędze chyba nad książkami. Juz niebawem testy. Musze je dobrze napisać. Myslę, że jakoś sobie poradzę. A oceny??? Tutaj zaczynają się schody. Musze coś zrobić z biologią, chemią, fizyką i historią... Prawie wszystkie są ścisłe - no tak nie radze sobie z nimi. Bosheee... jak ja zdołam wyjść na prostą?????????? Bojeeeee.Prędzej czy później mi się uda ;P
Przed filmikiem pójdę się jeszcze trochę zdrzemnąć, jakoś jestem niewyspana. AAAA.... przecież czas był przesuwany o jedną godzinę do przodu. I ja na tym cierpię. Buuu... zabrali mi godzinkę snu -bestieee !!! ;D
Jejaaa, niebawem testy gimnazjalne (powtarzam się). Ciekawe czy będzie ze mnie informatyk ;D
No ni, to ja spadam;] Buuzzziiii i piszcie komenty ;D byee


"Nasza prawdziwa natura ukazuje się, kiedy musimy być.

akwadrat.blog

Na dwór. Wiosną nie jestem w stanie skupic się na niczym. Czasami nawet jak jest zimno to chodzę bezczynnie w domu zamiast czymś się zająć. Od miesiąca nie przeczytałem ani jednej książki, a przecież zimą miesięcznie czytałem ich dziesięć! Nie uczę się praktycznie w ogóle, a niedługo testy. Za tp bardzo wiele czasu poświęcam na dotlenianie się na swieżym powietrzu jeżdżąc na rowerze i deskorolce. Chciałbym aby juz były wakacje. Kto wymyslił cos takiego jak nauka w kwietniu? Ponarzekałem troszkę. Mam bardzo ambitne plany związane z nauką w liceum (heh). Ciekawe co powiem jak.

Za pół roku będe miał do tego jeszcze mniej siły i chęci niz dziś.

skomentuj (6)

18
2005-04-23 20:40:05

We wtorek i środę testy gimnazjalne. Nie obawiam sie ich, wprost wypatruję ich z wyczekiwaniem. W ogóle się do nich nie przygotowuję. Chcę sprawdzić czy pójdzie mi równie dobrze jak na próbnych. Dla mnie są one śmiesznie łatwe. Poziom tych testów jest porażająco niski, nie trzeba byc orłem zeby odpowedzieć na.

{...jeśli mnie oswoisz, będziemy potrzebni jeden drugiemu. - Antoine de Saint-Exupéry "Mały Książe".}

Poznałem wielu nowych ludzi. Mówiąc dzisiaj tak szczerze to szczerze żałuje TEGO wieczora. Mogłem stracić bardzo dużo, ale tak i tak skrzywdziłem pewne osoby jeszcze raz przepraszam je :*
* Bierzmowanie: kiszonka nic nowego. Jakieś zmiany w spowiedzi są, ale się nie słuchało :P
* Testy gimnazjalne: dawno nie pisałem o szkole, ale teraz jestem zmuszony. Niedługo mam testy, które zaważą o mojej przyszłości i bla bla :] Czuję, że poniosę klęske. Próbowałem sobie w domu jakieś przykładowe, a wyniki niezmiernie mierne :( Wszyscy niech się modlą za 3 klasistów i niech wspiera.W szkole: obiecywałem wam, że nie będe nic pisał o szkole, ale koniec semestru mamy więc muszę coś napisać. Średnia będzie między 4.0 a 4.5 dużo czwórek mam :/ Wyniki testu no naprawdę nieźle dawno tak nic nie zjebałem 33+19=52 (ja pierdziele trzeba się wziąść w sposobie mocium panie) Testy "próbne" to jedyne słowa pocieszenia. Obiecuję poprawę i proszę Was o rozgrzeszenie :]
* Dyskoteka szkolna: wreszcie jakieś frendzle potrafiły puścić odpowiednią muzę (pozdro for Wajsior and Patryk). Pierwszy raz przytłaczały mnie wolne piosenki, ale to wiadomo dla niektórych z.

...I think I'm a fool~... A fool~! ...

tagi:
Komentarze (2), Dodaj

Coraz gorzej, ale do przodu!

piątek, 18.kwietnia.2008, 15:28
Zaczynam się konkretnie bać. Już za kilka dni testy gimnazjalne. Od ich wyniku zależy moje przyszłe życie!!! To nie ludzkie... T_T Aktualnie siedzę przy biurku z książkami i wertuję zeszyt od fizyki. Najbardziej boję się części matematyczno-przyrodniczej. Moje najgorsze punkty to niemal wszystkie przedmioty jakie na tej części występują..

Testy gimnazjalne 2011

Zwyczajne życie nastolatki - Onet.pl Blog

Wpisz się
A może chcesz najpierw zobaczyć, co piszą inni?
Przeglądaj
Echo dawnych dni

Na początku uprzedzę, że określenia w temacie nie odnoszą się do ludzi ze szkoły. Wczorajszy dzień przebił środę, tak dobrze nie czułam się od kilku miesięcy. Jak wiemy zbliżają się egzaminy gimnazjalne (jeszcze ich nie piszę), a szkoły średnie organizują dni otwarte. Mam taką swoją wymarzoną szkołę, co wcale nie znaczy, że niemożliwym jest tam się dostanie. Właśnie wczoraj organizowali dzień otwarty, jeśli się nie mylę jest.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Zwyczajna nastolatka(contents and illustration);
 

Tofficzkowo - Onet.pl Blog

Z ostatniej chwili
Gra ktoś może w Forest Story albo Resort World (Złote Piaski)? Czy tylko ja mam gimnazjalne (podstawówkowe?) zainteresowania? ;-)
Liczyć. A przecież oni,zanim oddali swój sprawdzian zostawili nam swoje ściągi i skrypty nie po to,aby zalać je łzami,ale aby z nich korzystać i dzięki temu jak najlepiej zdać swój test. Wiem,nie jest łatwo mając w pamięci słaby uścisk ręki i z trudem wyszeptane słowo "Pomóż", kiedy pomóc się nie mogło, z uśmiechem wrócić do pisania swojego sprawdzianu..
         Archiwum

2012
 Marzec
 Luty
2011
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Luty
2010
 Grudzień
 Październik

{tytuł bloga}

To, jak bardzo byłeś inni niż wszyscy. Jak nas kochałeś, jak chciałeś być przy nas...

* * *

Tak strasznie boję się tych egzaminów. Wiem, to tylko egzamin gimnazjalny, który według większości jest banalny, a według nauczycieli napiiiiiiszę go, bo przecież całe 3 lata się uczyłam. Nie potrafię uwierzyć w to, że wszystko będzie dobrze, że czegoś nie zawalę. Zaraz zabiorę się za naukę, za testy i chyba zacznę pracować nad wiarą w siebie. We wszystkich wierzę, tłumaczę wszystkie lekcje, walczę o to, by mieli lepsze oceny - a później ja sama mam gorsze niż Ci, którym.
marzec (1)
kwiecień (10)
maj (9)
czerwiec (12)
lipiec (11)
sierpien (4)
wrzesień (3)
październik (4)
listopad (2)
grudzień (2)

2010
styczeń (4)
luty (6)
marzec (5)
kwiecień (1)
maj (8)
czerwiec (11)
lipiec (13)
sierpien (7)
wrzesień (6)
październik (3)
listopad (3)

2011
styczeń (4)
luty (10)
marzec (6)
kwiecień (12)
maj (14)
czerwiec (10)
lipiec (10)
sierpien (14)
wrzesień (7)
październik (6)

Blog 76sarah

cynamonowo
tamirian
pelnoletnia
Archiwum
.
Rok 2012
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2011
Grudzień
Listopad
2011-12-15 Jakiś mnie pesymizm bożonarodzeniowy chwycił, za dużo roboty, jak co roku. A w szkole jeszcze dwa testy próbne gimnazjalne zarządzili, które nijak się same nie chcą sprawdzić. I raport dostałam do zrobienia. Z porządków to mamy górę a dół w ten weekend jakoś. Jak nie, to teściowa niech mi wytyka brudy, chociaż chciałabym dla.

Testy gimnazjalne 2012

Blog perkusisty

Nic nie jest tym, czym się wydaje...
Dodatkowy tekst
<< Kwiecień 2012
PonWt
5 2006-11-19 W poprzedniej notce pisałem o tej jednej koleżance z gimnazjum którą lubiłem. Pamiętacie? Wiecie co jeste najlepsze? Najlepsze jest to że pod koniec 3 klasy gimnazjum odkryłem że ona jest taka zarąbista. Pamiętam że w 1 klasie trochę z nią gadałem, w 2 troche mniej z nią gadałem a z 3.2 2006-11-15 Sorry że nie pisałem. Wiecie co? Zapomniałem wczoraj o tym że jest test z historii i nie nauczyłem się mimo to na większość pytań odpowiedziałem. Ale to nic. Jak chodziłem do podstawówki to wiecie czego zapomniałem? No zgadnijcie. Zapomniałem plecaka. I poszedłem do szkoły bez plecaka. Dopiero pod.

Prasówki


No i w końcu o Bydgoszczy mówi cała Polska. Tylko dlaczego akurat w takich okolicznościach? Na egzaminie gimnazjalnym było pojęcie „patriotyzm lokalny” utożsamiam się z nim i dlatego jest mi przykro i po części wstyd. W każdym razie, zgadzam się ze słowami prezydenta Bydgoszczy, który mówił, że nie wysokość kary, lecz.
Czyżby pachniało tu odrobinę paranoi przedwyborczej...? Brak mi sił na komentarz, więc się powstrzymam.

ŚWIAT
3)http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/492029,zaczely_sie_wybory_lokalne_w_holandii_test_poparcia_dla_rzadu.html
„Test poparcia dla rządu” I przychodzi mi do głowy obecna sytuacja w Polsce, gdzie co chwilę jesteśmy atakowani sondażami, z których się dowiadujemy, że poparcie dla rządu spada, na innej stacji,.
Się powstrzymam. Jedynie, przeraża mnie to, że giną tam ludzie.
 


<< Kwiecień 2012
PonWt