O czym chcesz poczytać na blogach?

Test na prawo jazdy

BLOG ALI

Numer GG to: 2846416. Jeśli ktoś inny chciałby skorzystać i pogadać ze mną to proszę bardzo... Dzisiaj bardzo źle się czuję. Głowa i gardło mnie bolą. Nie mam na nic ochoty. Po treningu jestem zmęczona, bo trener dał wycisk, że tyłek mięknie. Mam życzonka dla tych co odwiedzą mój blog. Jeśli chcecie odebrac życzonka,. 04 kwiecień 2006

Dzisiaj był test... Nie najgorzej mi poszło (chyba). Już po konkursie. Jednak nie będę robić, bo zbyt duża konkurencja jest. Dlatego będę kasować poprzednią notkę z regułami do.

Mamy wiosnę, ale taka wiosna, to nie wiosna. Śnieg za oknem, niewiele go, ale jest, chłodno też jest. Co to za wiosna bez kwitnących kwiatów? Bez pięknej pogody? Bez jazdy na rowerze? Bez spotkań z kumplami... Nie rozumiem tego. Niestety musze kończyć, bo mam jeszcze coś do załatwienia, a potem do tego kina sie szykować. Papapapapapa!.

I duzo lepsza pani w szatni. Pożyjemy, zabaczymy. Spadam już. Zapraszam do nowych gier, któe pojawiły się w linkach. Sama właśnie w jedną gram. Robie test na prawo jazdy. Papapa pozdrawiam, w szczególności Kinge i Gosie!

Roxi monochromatycznie oblizana fleszem.


bart
boruta
ciszolubny
corny
czadu
filter
fofh
fotoblog
fotologia
fsh
jestmeksyk
jezebel
jwn
magdusia
motylica
nari
obiad
okulary
ops
pafi-paf
paula
pozytyw
pranie
roxi
selena
subiektyw
teteatete
triss
triss
trzaskprask
tygryss

24.04.2005 :: 19:30 :: Link :: Komentuj (4)


testy na prawo jazdy i słońce we włosach.
Zbieram, wybieram marzenia, zmyślenia, sny pod wiatr, uśmiechy ludzi i losu.

Treści lol
2004-04-14 22:47:32
skomentuj (1)


***
Wypad do dziury.No przyznam,że brakowało mi takiej rzeźni.Wieczór zupełnie na trzeźwo,ale zajebicho było.Loool
2 kursy Oleśnica-Twardogóra.Drugi pobił wszystko na głowe.Stachursky na fulla,szyby pootwierane i wrzeszcząca Rogalska do.Zakończyłą sie nieco dziwna kąpielą w wannie i zalaną łązienką.

Looll naucyzłam sie nowego układu tanecznego autorstwa Kamili i Alicji. szarpanie rak w prawo,w lewo,środek,pajacyki 2,obrót,kręcenie brzuchem,wygięcie i wszystko od nowa.Nauczcie sie,a będziecie królami dyskotek
2004-04-18 21:34:50
skomentuj (2)
skomentuj (7)
***
bleh ;/
2004-04-24 19:54:53
skomentuj (0)
***
Wczorajszy Narodowy Test Na Prawo Jazdy pokazał całą prawdę:((( Kobiety zajęły ostatnie miejsce:(( Jaki wstyd:(( Dzisiaj stwierdziłam że spróbuje sama swoich sił.I oto prosze państwa Iza zdobyła 43pkt.

chmureczka.blog

Chrześcijanie chodzą z obleśnymi koszyczkami łasić się przed księdzem, by pobłogosławił im te przesmaczne artykuły spożywcze? Proszę nie myśleć, iż to M. taka nadzwyczaj pamiętliwa i dokładna tej Wielkanocy. Gdyby tylko podczas wczorajszej rozmowy przez telefon w wannie z kochanką, owa kochanka nie przypomniała jej o tym, to pewnie.Ptaszki i pachnącą trawę. Wtedy też mEWY nie śmieją się łokrutnie, gdy wpadam do kałuży. Ależ nudna notka. hahahaha. Kończę porządkować ubrania. A jutro Narodowy test na prawo jazdy (przed egzaminem właściwym jak znalazł.) i M. na Polsacie. Ojojoj. Będzie się działo, oj, będzie.

PS. Bo nie wiem czy publiczność wie,.Brakiem tematów do rozmowy. Jedziemy. Gadam, gadam, gadam. Dowiaduję się jak wygląda jej tygodniowy rozkład wykładów, obgadujemy sąsiadów i narzekamy na egzaminy na prawo jazdy. Zaczyna docierać do mnie fakt, iż gadam jak najęta. Nie tylko zresztą w tej sytuacji. Ja poprostu dużo gadam. I bezsensu.

Zapisać i powiesić nad.

Johnny's Photoblog

14:19


Ja nie dyle !!!To jest dziewczyna Ronaldo !!! Livia Lamos - 19 lat...
Nieźle ten Ronnie ma...hehe
Ide na piłkarza ! :D

Bye...


Komentuj (3)
________________________________________________________________________________08.04.2004 :: 19:44Komentuj (1)
________________________________________________________________________________25.04.2004 :: 22:09


Narodowy test na Prawo JazdyMiałem 33 na 55 pkt.Nie wiem czy to dużo czy mało, ale średnia polaków to 36, także nie jest źle :)

PS - Ile mieliście ?.

marobin.blog


Zabolalo. Twoja szczerość zabolała niczym ostry nóż:( Ale ok. tym razem nie zamierzam już ani się użalać, ani stawiać pytań - nikomu, bo jedno co wiem już teraz na pewno to chyba tylko to, że każdy z nas widzi wszystko trochę inaczej i tę samą sytuację odczuwa po swojemu, czyli tak naprawdę bardzo różnie. I być może jest to.Uciążliwy! Z całą pewnością. No tak, tylko ja przecież nie mam wyboru...
Rozumiem, że miałaś swoje powody aby zadecydować właśnie tak, a nie inaczej - to Twoje prawo. Tak jak ja miałam powód by czuć się z tym tak, jak się czułam. Bo możesz mi wierzyć lub nie, ale... dla mnie to był naprawdę wielki ból i równie wielki szok. I.

K-pax 2005-02-12 18:57:10

Bez zbędnych wstępów i owijania wełny w bawełnę, z wielką radością chcę donieść, że oto dziś zdałem testy na prawo jazdy!!!!!!!!!! Yes, yes, yes, yeeeeeeeesssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeden błąd wprawdzie popełniłem, ale wiecie można zrobić dwa, tak więc...;) Ma się rozumieć.