O czym chcesz poczytać na blogach?

Test łącza

Lista stron internetowych

środa, 19 stycznia 2011
Test internetu
Testowanie prędkości łącza oraz przeprowadzenie ogólnego testu internetu. Każdy TEST zakończy krótkie podsumowanie opisujące parametry Twojego łącza. Mozna przetestować Page Rank, szybkość łącza, pozycję w wyszukiwarce, adres IP i inne parametry.

Nasze wspólne życie... - Onet.pl Blog

(hormony) miałam 21 grudnia to już teraz sama nie wiem)ale nawet gdybym miała dostać 21 to jeden dzień mi się spóźnia, nie wiem czy to przez to, że byłam chora, ale mam nadzieję, że to z innego powodu:)... choć narazie nie chcę robić testu, bo boję się kolejnego rozczarowania... mój Mąż narazie też nie chcę, żebym sprawdzała, po prostu nie chcę żebym znów miała takiego doła jak ostatnio... powiedziałam sobie, że jak nie będę miała do 25 to sprawdzę... ehh....

Ojj będzie ciężko...

Witam...

Przed wczoraj kupiliśmy laptopa (nareszcie:)), ale jeszcze nie mam łącza internetowego, pewnie Was dziwi, że skoro nie mam to jak korzystam z neta... no więc przychodzę do siostry :)... mieszka nie daleko to nie ma problemu :)... Wczoraj z Mężem oglądaliśmy płytkę, która była dołączona do gazety.

Internet: błogosławieństwo czy przekleństwo?

Na moje oko jakieś 70% społeczeństwa ma zadatki na internetowego maniaka, całe szczęście, że obowiązki odciągają od komputera i sieci.

Czy jestem uzależniony od internetu? – Jeśli coraz częściej korzystasz z internetowego łącza i nie wyobrażasz sobie, że mógłbyś ograniczyć czas spędzany przed komputerem to powinna zapalić ci się w głowie czerwona lampka.

Podobno liczba osób uzależnionych od Internetu przekracza w niektórych państwach liczbę uzależnionych od narkotyków i konieczne jest podjęcie kroków zaradczych.

Jeśli masz wątpliwości co do swojego ‘podejścia’ do obcowania z internetem możesz wykonać krótki test, który pozwoli ci zdiagnozować twój stosunek do internetu. A oto adres: testy.php?test=infoholizm

Każdego dnia dzieją się rzeczy warte naszej uwagi...

Robicie to co robicie. Smutny film, ale miażdży...
skomentuj (2)


Imprezki muszą być!! :)
2004-03-11 17:33:57
No właśnie się chciałam dowiedzieć tak po pierwsze kto rozwiązuje mój test o mła więc mi nie piszcie z łaski swojej żadnych kropeczek ani kreseczek zamiast imion pliss...Dodałam sobie 2 kochaniutkie blogi no miażdżą po prostu: pierwszy o marudzącej mamie, a drugi o opieprzającej mamie :). Śliczniutkie..Nic, że się Chrzankowi cos stanie - nie, nie, że sie coś poniszczy :D), jak nie był jeszcze grubiutki, to przez kratki z klatki wyłaził :) A jak go uśpili to sie Mapetowi śniło, że jego kanarek tesh zdechł. Łukaszek, to oni sie łącza telepatycznie :):) Tam w niebie to mój chomik teraz sobie pewnie robi Energy z 2 chomikami Kasi Michalec, jej kotem, Amikiem Aniołkowym,jej żółwiami, chomikiem Madlen, wszystkimi zwierzaczkami Danielka, chomikiem Arlety, 2 chomikami.

glebiazycia.wordpress.com

Z drugiej strony, wszystko to, co zaniedbane, zapomniane, niechciane, nielubiane i nieużywane spowalnia przepływ energii w pomieszczeniu i powoduje jej zastoje; czujesz wtedy, że i twoje życie stanęło w miejscu. Ze wszystkim, co posiadasz, łącza cie cieniutkie pasma energii. Dom pełen rzeczy, które lubisz i których używasz, staje się źródłem niewiarygodnego wsparcia i siły dla mieszkańców. Za to bałagan obniża poziom energii; im dłużej trwa, tym większy wpływ na.

Do listy ulubionych.

too-good-to-be-better.blog

Żwiru cały czas wypadają mi z najrozmaitszych miejsc mojego nieobliczalnego ciała :P

szumu był więcej, niż to było warte, ale już nawet ludzie z mojego lektoratu ( nie wiem skąd wiedzieli, poczta pantoflowa jest szybsza niż łącza SDI! ) na 2 godzinie, zaczęli pytać się mnie, jak się czuję. Przepraszam, czy ja urodziłam ośmioraczki?!?!??!?!??!? Nie! Czuje się jak jakaś kaleka.

No i tak wygląda geneza pierwszej części notki :P Miotacz to.

Mama: Ja cię rozumiem kochanie, po prostu nie wyrabiasz... Może znaleźlibyśmy kogoś z kim mogłabyś porozmawiać?

Ja: żartujesz chyba.

Mama: Kochanie wierzę ci... ale wiesz, że w aptece są testy?

Ja: No to może po nie pojedźmy, będziemy mieli klarowną sytuację.

Mama: Ufamy ci kochanie. Po testy pojedziemy, jak nadal będziemy niepokoić.

* czerwone oczy - uczyłam się przy lampce nocnej.