O czym chcesz poczytać na blogach?

Terry gilliam

booklandia-filmowa blog

I nieodwołalny: Wrota do Piekieł to nudne badziewie.Tagi: horror, sam raimi, wrota do piekieł, drag me to hell
skomentuj (0)
2010-01-18 22:12:07 >> Parnassus - magia Terry'ego Gilliama

Chciałabym powiedzieć że Parnassus to powrót Gilliama w wielkim stylu. Bardzo bym chciała. Ale nie mogę. Po takich majstersztykach jak Przygody barona Munchausena, Bracia Grimm czy niezapomniane 12 małp,

We judge the book by its cover and read what we want between selected lines. (W. Axl Rose)

W kinie. Dawno film nie trzymał mnie w napięciu, równocześnie nie wpychając nachalnie charakterystyki postaci w mój mózg. :) Dawno też nie zaskakiwał mnie tak fabułą, jak też innymi rozwiązaniami. Zwłaszcza przed ponad dwie godziny bez przerwy. Terry Gilliam - eat your heart out. ;P

Poszliśmy na skróty. Skróty faktycznie okazały się być skrótem, więc szło się miło i przyjemnie, przez tory / obok miniaturowego psa, near the akademiki itp. W międzyczasie zaczęło padać,.

Zapiski Papisty

The Fisher King
 
 
Komediodramat Terry'ego Gilliama The Fisher King jest filmem o głeboko humanistycznym przesłaniu. Nie mam na myśli rzecz jasna modnej, a bałamutnej ideologii "świeckiego humanizmu", ale to, co łączy chrześcijan z innymi ludźmi dobrej woli - zwrócenie ku.

johnnydeppkapisz

tagi:
Komentarze (0), Dodaj

Johnny Depp wraca na plan xP

piątek, 1.sierpnia.2008, 15:26


Johnny Depp i Terry Gilliam ponownie powrócą do pracy nad zarzuconym przed 7 laty projektem "The Man Who Killed Don Quixote".

Oparty na powieści Cervantesa film o szefie agencji reklamowej cofającym się w czasie do epoki słynnego błędnego rycerza został.