O czym chcesz poczytać na blogach?

Terraria 1.0.6

...


NatalKi
SandruSi
i pozdrowienia dla:
Bazalta
Kambodzy
Roberta
Sebastiana
Arka
Rafala
Szosza
Buliego
Patryka
Filipa
Dla tych ktorzy komentują mojego bloga
Dla tych ktorz oddali na mnie glos do S.


benio 2004-09-26 20:39:45
skomentuj (10)


O_o
Dzis nie poszedlem do szkoly :) z wielu powodow m.in. poniewaz niemoge juz patrzec na zjebany ryj Morawieckiej, a pozatym chcialem w koncu posprzatac jaszczurką w terrarium :D z tego tez powodu pojechalem rano do sklepu na rondo mogilskie kupic torf do terrarium (20 kg) i zwirek do terrarium (10 kg), to byl moj najglupszy pomysl w zyciu ( no prawie najglupszy :P ) jechalem jak idiota tramwajem z tym dziadostwem :D. Nastepnie wyciagnalem jaszczurki :D samiczka zeby tradycji stalo sie zadosc, musiala mnie ugryzc :D Całe sprzatanie zajelo mi 5 godz. to moze wydawac sie dlugo ale jak na terrarium 900 litrow to i tak mi szybciutko poszlo :D teraz mam zajecie na kolejną częsc dnia, a mianowicie :P musze.

Wszystko o moim i innych ptasznikach!!! Foty!!!

Pajęczarzy. Występuje w Chile, Boliwii i Argentynie. Samica dorasta do 7 cm, a samiec do 6 (odwłok). Razem z kończynami pająki osiągają 30 cm. Samica dożywa nawet 20 lat, a samiec 5. Temperatura w terrarium powinna wynosić (dzień/noc) 22/18 (ja jednak trzymam w temperaturze 26). Wiloci pająk potrzebuje 65%. Pająk praktycznie jest aktywny całą noc i dzień. W naturze pająk żyje w górach. Pająk mało kopie. Włoski z odwłoka niechętnie wyczesuje. Jad jest niegroźny dla człowieka. Pająk powinienen mieć terrarium 30x30x25 cm. Pająk jest łatwy w rozmnażaniu i chętnie kopuluje. Młodych w kokonie znajduje się aż 300.  

Komentarzy: 10 Theraphosa blondi 2006-08-07 Największy pająk na Świecie. Po polsku nazywa się goliat. Niestety polecam go tylko do.

The Sims 3 PREVIEW - Wszystko o nowej serii The Sims. - Onet.pl Blog

 

2. Małe zwierzaki – gdzie je przechowywać?

Po złapaniu zwierzaków automatycznie znajdą się one w wyposażeniu swojego sima – w każdej chwili będziesz mógł/mogła wziąć go na ręce, czy pobawić się z nim. Niestety po dłuższym czasie przebywania w Twojej kieszeni (wyposażeniu sima) zwierzaki po prostu uciekają i jeżeli jesteś w domu, masz szansę znaleźć go gdzieś w Twoim domu. Małe zwierzaki trzeba wkładać do terrarium, bawić się z nimi, karmić i czyścić terraria – inaczej uciekną lub zdechną.

green-witch.blog

Martita i oczywiście ja.
Wydarzenie wydało mi się na tyle niesamowite, że postanowiłam uwiecznić je na kliszy, którą specjalnie kupiłam. I rzeczywiście nasza wizyta w ZOO była niezapomniana (zwłaszcza dla zwierząt). Najlepszym komentarzem byłoby smętne pokręcenie głową i słowa: "Wpuścić dzieci do ZOO...". No a czego można było się spodziewać, a szczególnie kiedy w ekipie ma się Łączkę?
No więc tego... Najlepiej zapamiętałam cztery wydarzenia.
Wydarzenie nr 1 (słownie - jeden) - wlazłyśmy do terrarium. Łączek zaczęła stukać w szybę jakiegoś kosmicznie wyglądającego żółwia wodnego. Zwierzę musiało być już wcześniej porządnie zestresowane, bo jak Łączce odpukało, to ta z piskiem odskoczyła od jego akwarium na odległość chyba 2 m. Jeszcze jakiś zwierz się na Łączka wkurwił, ale już nie pamiętam jaki...
Wydarzenie nr 2 (słownie - dwa) - akurat, kiedy włóczyłyśmy się po terrarium, nastała pora karmienia krokodylów. Imponująco to wyglądało, jak jakaś babcia podawała szczypcami kawałek.

akatsuki i aiko - Onet.pl Blog

Zwróciłam się do Sasoriego
-Gdzie jest jego pokój musi się położyć –zapytałam.


16 . Erotoman na scenę

Sasori wstał ze swojego miejsca i ruszył korytarzem. Zaprowadził mnie do pokoju Itachiego położyłam go na łóżku i wyszliśmy z jego pokoju. Mistrz marionetek oprowadził mnie po bazie nie było to nic specjalnego. Najbardziej mi się podobało basen i mały lasek przed bazą .Zaprowadzono mnie do mojego pokoju, który został przemeblowany przez Rubina. On sam leżała w terrarium dla gadów i spała. Podeszłam do niego i zapukałam w szybkę. Smok się obudził i popatrzała na mnie zdziwiony wzrokiem . Zaspanym głosem zapytała
-O, co chodzi panienko?
-Ja cię bronie przed niedocenianiem twoich możliwości a ty śpisz sobie w terrarium. Jak jakaś jaszczurka?
-Ale panienko jaszczurka to mój krewny
-To znaczy, że określenie jaszczurka ci nie przeszkadza
-Oczywiście, że nie –odpowiedział i obnażył swoje białe kły w uśmiechu
-Dlaczego mi nie powiedziałeś-zapytałam z.