O czym chcesz poczytać na blogach?

Termostaty

mezczyzna-idealny blog

Jest to ze Polska jako kraj okropnie pro amerykanski ostatnio nie jest w tej grupie.Takze po raz kolejny nas olewaja. Powinnismy zbojkotwac ich jak Brazylia ktora od obywateli usa wprowadzila takie same restrykcje.Choc w sumie pewno nawet by tego nie odczuli bo ilez to amerykanow przyjezdza nad Wisle poza tymi polskiego pochodzenia.Ciekawe co bedzie jak nastepny terrorysta bedzie mial np obywatelstwo niemieckie..co wtedy wymysla!
2004-01-15 13:52:45 skomentuj (3)


wreszcie
mamy bardzo cieplo w domciu a to jest duy plus gdy jest ponad -20C.Jak juz kiedys pisalem to kaloryferki u nas grzaly jak chcialy ale po dokladnym przemysleniu i podpytaniu wlascicielki domu jak to dziala okazalo sie ze termostat jest sprytnie umieszczony na 2gim pietrze gdzie przeciez jest znacznie cieplej niz na dole oraz cieplej niz w mieszkaniu gdzie przez okna leci zimno.Koniec koncem..kladziemy woreczek z lodem na termostat przez co po paru minutach zaczyna grzac i wszyscy sa wniebowzieci.Pomyslowosc polska nie zna granic;).
2004-01-16 14:04:55 skomentuj (1)
juz wiem
ze jak tylko fragles troche podrosnie postaram sie delikatnie wplynac na niego aby moj potomek zostal dentysta..700 dol za leczenie kanalowe..masz 10 pacjentow na mies to 7000 dol..masz 20 to 14tys dol razy 12 miesiecy...fiu fiu zyc nie umierac a ty naiwniaku plac!nie dziwie sie ze sluzba zdrowia drozeje w amerykanskim raju non stop.

co-bedzie-gdy.blog.pl

z M6 nie rezygnuję, to będzie auto dla mnie, już nie tak rodzinne i nie kombi, ale sedan. no i V6, wersja USA. wiele można amerykanom zarzucić, ale auta mają ładniejsze, szczególnie jeżeli są wersje europa/usa. ewentualnie może będzie M CX-9, tez V6. to marzenia, ale nie rezygnuję.

żeby było weselej, to w Grandzie już miałem wymieniony zderzak, bo nie zauważyła mnie koleżanka z pracy na firmowym parkingu... w sumie Granda nie da sie nie zauważyć. większe są tylko tiry, ale jak widać kobiety mają nie ograniczone zdolności za kierownicą. do tego w naszej Madzi, która została jako drugie auto, zapiekł się termostat, a że kiedyś rozwalono mi chłodnicę czyszcząc ją carcherem, to wymieniłem jedno i drugie... oj zabolało finansowo... ale mam nadzieje, że już na dłużej będzie spokój. przez jakiś czas nie mieliśmy obu aut i jeździliśmy zastępczym, bardzo wesołym samochodem. w którym nie wiele rzeczy działało tak jak powinno.

co jeszcze? a tak, dziś Ona podpisała umowę przedwstępną sprzedaży mieszkania, w przyszłym tygodniu podpiszemy taką samą umowę na kupno Naszego nowego mieszkania. i zacznie się załatwianie wszystkiego. właśnie szukam ekipy do remontu, rozmawiam z architektem wnętrz, tylko nie wiem czy nas.

Blog serafina77

Mrozy i czapki, skórkowe rękawiczki, królikowe butki co to ostatni krzyk mody a i tak zimno jak skurczybyk. Zwłaszcza na tej stacji choć dla nikogo nie przystanku, na tym odludziu choć zwykle tłocznym, gwarnym, no może za wyjątkiem 1 rano; więc właśnie tutaj, na stacji odludziu a nieodludziu, między białymi kafelkami i rurami od sufitu trzęsie, wieje i zaciąga pierwszym tego roku zimowym chłodem.

Tak mnie zimno to szpikuje, tak przenika płaszcz popielaty i gruby szalik we trój złożony, że na schody trzeba wejść pod rurę, co chyba grzewcza w ścianę wbudowana, choć może zwykła taka dopływowa, ale zawsze ciepła. Na domiar złego te palanty z metra ubrane w kombinezony chyba termostaty jakieś bo jakby parny lipiec co najmniej, bez króliczkowych bucików i bez rękawic skórzanych i jakby to komukolwiek robiło jakąkokolwiek różnicę, no więc te palanty z metra o 1 rano stacje myją....Nawet sobie człowiek, spracowany obywatel tudzież imigrant, usiąść nie może bo pracownicy miejskiej komunikacji zmywają stację metra o godzinie 1:00 nad ranem a co gorsza również o 1:01, 1:02, 1:03 itd. aż zmyją… Zresztą czy to mycie czy nie mycie, strugi zimnej wody z węża leja a nikt w sumie nie powiedział że myją, to takie właśnie dociekania domyślania, a to przecież może być jakaś akcja antyterrorystyczna, tudzież inne nie wiadomo co i po co, a ja od razu.

Blog zaki200

Komentarzy: 0 2007-02-10


OPIEKA I ROZMNAŻANIE
CZyli co robić jak pająk jest już w terrarium :]


Opieka nad ptasznikiem jest bardzo prosta, całym naszym zadaniem jest utrzymanie wilgotności i temperatury, karmienie i sprzątanie po jedzeniu.

Wilgotność zapewniamy poprzez dolewanie wody do podłoża lub spryskiwanie wnętrza terrarium letnią wodą.

Przy utrzymaniu stałej temperatury możemy pomóc sobie stosując termostat,
który będzie odłączał dopływ prądu po osiągnięciu odpowiedniej temperatury,
albo montując wyłącznik czasowy, na którym ustawiamy czas przez jaki ma się terrarium nagrzewać...Karmienie jest to najprzyjemniejsza część opieki nad pająkami :] niestety na nasze nieszczęście jedzą one bardzo mało.

Choroby i schorzenia


Niestety przeważnie jest już za późno, aby pomóc naszemu pupilowi gdy zachoruje, ale jednak czasem się udaje.
Przedstawię tutaj parę problemów, które często się przytrafiają i w których mamy szanse pomóc pająkowi...