O czym chcesz poczytać na blogach?

Termometr elektroniczny

Sylwester Chruszcz - Nie dla eurokonstytucji! - Onet.pl Blog

2009
Unia zakazała, Europejczycy wykupują

A rzecz o termometrach rtęciowych, których masowe wykupywanie trwa w wielu krajach Unii. Wszystko dlatego, że Unia Europejska i jej Parlament jakiś czas temu ze względu na ochronę środowiska zdecydowały o zakazie używania rtęciowych termometrów od kwietnia 2009. Nie ważne, że są one tańsze i dokładniejsze, decyzja Brukseli niedługo wejdzie w życie i w aptece kupimy tylko termometry elektroniczne. Z drugiej strony już mogę sobie wyobrazić nowy czarny rynek i handel rtęciowymi termometrami sprowadzanymi (nielegalnie!) spoza Unii Europejskiej. Tym razem unijna władza zamiast zbić termometr postanowiła go po prostu zakazać.

poradnikfaceta | Just another WordPress.com site

Psychoterapeuta poznań, który z przyczyny nastania wiosny ma mniej pracy. Dzieje się tak, że klienci psychoterapeuty zapominają o depresjach, dolegliwościach psychiki pod wpływem wiosny.

Dzięki wiośnie jesteśmy szczęśliwsi mamy więcej energii witalnej. Jednak nie zapominajmy o właściwym ubieraniu się, ponieważ wiosna jest zdradziecka. Warto zaopatrzyć się w termometr elektroniczny, który dokładnie określi nam temperaturę właściwą. Wiosenne słońce potrafi dać nam tylko złudzenie ciepła a na dworze jest zimno.

Bo być szczęśliwą kobietą to wielka sztuka... - bloog.pl

środa, 14 lutego 2007 19:26

Jestem chora... okropnie... zresztą jak i moje dzieci...

Zostawiłam termometr na oparciu łóżka kiedy Ł. siadał zsunął mu sie na ramie popatrzył na mnie i... rozpoczął długi wykład na temat szkodliwości rtęci w termoemtrze i mojej nieodpowiedzialności... i kiedy już naprawde zaczęłam się czuć podle i mało odpowiedzialna olśniło mnie i mówie:

-Kotku ale to jest termometr elektroniczny on nie ma rtęci

-I całe szczęcie - odpowiedział mój odpowiedzialny Ł.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1365167,trackback

komentarze (10) | dodaj komentarz

Votum separatum - Onet.pl Blog

Przy założeniu, że nasz świat będzie się zmieniał konsekwentnie w takim kierunku jak ostatnio, to jak sobie pomyślę, że byłbym tego smutnym świadkiem jeszcze 48 lat, włos mi się jeży na głowie i ciarki przechodzą po grzbiecie.

I czuję się od razu bardzo osłabiony, czego dowodzi przykry wynik na wskaźniku mojego termometru elektronicznego, pokazującego zawsze taką samą ciepłotę mojego niemłodego ciała: 35,7 st. C, bez względu na to czy jestem zdrowy czy też chory. Wprawdzie termometr tradycyjny, rtęciowy, pokazuje całkiem co innego, po prostu prawdę, lecz cóż z tego skoro decyzją eurogłupków rządzących naszym światem, który jest rajem na ziemi, stał się on (tzn. termometr.