O czym chcesz poczytać na blogach?

Teresina

Młodzieżowy Ruch Rycerstwa Niepokalanej w Grudusku


Jako, że Rycerstwo Niepokalanej jest mocno zakorzenione w duchowości franciszkańskiej, młodzi rycerze podejmą też refleksję nad tym charyzmatem, którego 800. rocznicę obchodzą w tym roku wszyscy franciszkanie. 20 sierpnia przewidziana jest celebracja o św. Franciszku, a w dniu następnym odbędzie się dyskusja podczas franciszkańskiego forum młodych.

Koszt uczestnictwa w całości programu, obejmujący także dwa noclegi w domu formacyjnym w Niepokalanowie Lasku oraz posiłki od kolacji 20 sierpnia do obiadu 22 sierpnia włącznie - wynosi 50 zł (dla młodzieży uczącej się i studiującej), dla pozostałych - 100 zł. Natomiast dla opiekunów grupy (liczącej nie mniej niż 15 osób) - gratis.

Zgłoszenia:

VIII Zjazd MRRN
Niepokalanów Lasek
ul. Teresińska 32, 96-515 Teresin

Aktualności - Rycerstwo Niepokalanej w parafii NMP Matki Kościoła w Bełchatowie

Jest celebracja o św. Franciszku, a w dniu następnym odbędzie się dyskusja podczas franciszkańskiego forum młodych.

Koszt uczestnictwa w całości programu, obejmujący także dwa noclegi w domu formacyjnym w Niepokalanowie Lasku oraz posiłki od kolacji 20 sierpnia do obiadu 22 sierpnia włącznie - wynosi 50 zł (dla młodzieży uczącej się i studiującej), dla pozostałych - 100 zł. Natomiast dla opiekunów grupy (liczącej nie mniej niż 15 osób) - gratis.

Program VIII Zjazdu MRRN

ZGŁOSZENIA:
VIII Zjazd MRRN
Niepokalanów Lasek
ul. Teresińska 32, 96-515 Teresin
tel.: 046 864 42 06 lub 046 861 48 03
tel. kom.: 608 508 147
e-mail: zjazd@mrrn.pl

Więcej informacji na stronie internetowej: www.zjazd.mrrn.pl

A czym jest wspomniany Max Festiwal? To spotkanie ludzi młodych pod hasłem: "Jesteście ważniejsi niż wiele wróbli". Jest on dla tych, którzy wierzą i dla tych, którzy wątpią, tych, co maja określone zasady i sens życia i dla tych, co poszukują, stawiają trudne pytania, nie omijają żadnych tematów i oczekują konkretnej odpowiedzi. Dla grzecznych i ułożonych,.

anetakicman

Do kliknięcia w link w prawej kolumnie strony.

Aha, jeszcze małe ostrzeżenie: Uwaga, uwaga! Zanim obejrzycie zdjęcia, musicie wiedzieć, że Malwina i Michał zarażają uśmiechem!!! Mam go na twarzy nawet teraz, obrabiając materiał Tylko później nie mówcie, że nie ostrzegałam! Czy uśmiech można przedawkować? Bo w planach mamy jeszcze plener…

Życzę miłego oglądania

Zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i pisemnej zgody autora jest zabronione.

Tagi: Błonie, ceremonia, Chabrowy Dworek, Fotografia ślubna - reportaż, przygotowania, reportaż, Seroki, Teresin, wesele, zdjęcia ślubne, ślub

Lubisz czekoladki?...

;p
juz niedlugo swieta wiec wszystkiego najelpszego...swieta oznaczaja koniec budy...z jednej strony fajnie ale z drugiej nie...az 6 dni nie bende widziala tylu zajebistych osobek ;(
a co do wody to z tydzien jest lany poniedzialek...i jak ktos chce to mozemy sie zebrac jakas grupa i namiasto wyskoczyc;p...i pedzie nam mokro :D...a wogole to przypominam o mojej akcji...wszystkich chetnych zaadoptowania malej, slodkiej,gzrzecznej diewczynki...dobrze sie uczy, nie swarza problemow wychowawczych , BEZ NALOGOW!!!!!!!!!
{NaBaZgRaLaM jA...} 2004-04-05 15:16:45
skomentuj (31)


ale zjebany weeeekend
no i dupa...zoska nie odbiera komy...teresin odmowil przyjazdo do wawy...aaaaa....a ja sama w chacie siedze i chyba zara mi odbije:/...I KURWA KIM JEST TEN SPIRIT HUNTER CZY JA MU TM?!?!?!?!?!...swieta minely...znowu w szkulce :D...i sie ciesz bo ja mojego sqla kofffam...naczy nie wszystkich...chciaz...nie...ja kocham w szystkich na calym swiecie a niektorych w szczegolnosci...pozdro 4 all...taaa...i to by bylo na tyle...jakos ostatnio nie mam weny tworczej ;p...ale to nic nowego...bo ja jestem PALA O B. MALYM ROZUMKU ;p
{NaBaZgRaLaM jA...} 2004-04-17 09:56:58
skomentuj (17)
no i tak
osoby, ktore byly mi kiedys tak bliskie oddalaja sie w zastraszajacym tepie... ja tak nie.

grupa taneczna FLESZ

Zachęcamy Was do wpisów w bloga!!!!!!
2006-02-23
 Jesteśmy grupą taneczną, działającą w Teresińskim Ośrodku Klutury. Założycielką i choreografem jest p. Monika Osiecka.
Działamy krótko lecz intensywnie...(od 2005r)

 Zajęcia odbywaja sie w dwóch grupach
 - Flesz Mini-  Grupa Młodsza
 -  Flesz-  Grupa Starsza

Właśnie przygotowujemy choreografię na Wiosenne Spotkania Taneczne.. trzymajcie kciuki
O mnie
fleszteresin
6
,
Teresin
Słówko o mnie

ORTEGA ~ w poszukiwaniu duende - Onet.pl Blog

Uświetniłam:

-Galę "Białej Wstążki" w Teatrze Kamienica (flamenco)

- Wielokrotne pokazy w Okęckim domu kultury (flamenco)

- Spektakl/ koncert " Ballada na gmach Zachęty" w Galerii Zachęta (flamenco)

-  "Eid ul Filtr" w restauracji Kwai dla Pakisstani Assocation of Poland (Bollywood Show " Crazy Kia Re")
- Event Skakanka.pl dla dzieci (flamenco)

 -Wielokrotne events  flamenco dla dzieci " Ole. Hiszpania "

- 2 wieże Centrum Sportów Ekstremalnych (flamenco)

- Pałacyk w Teresinie (koncert Belly dance duet)

 - World Cup Torwar (Rewia Yasmin – belly dance)

- kameralny koncert "..." flamenco na przyjęciu


- Opera Club – (koncert bollywood dla Lux Med)

 - Street Party Warszawa bez Granic wielokulturowe spotkanie ( występ Indian Fashin & Extravaganza Danse – show)

-  Konstancin Jeziorna kameralny koncert (flamenco i belly Dance)

- Koncert w Forcie Sokolnickiego dla Fundacji Generacja i Laury Łącz ( flamenco )

 

...

Popołudniowych, tak ,to poprostu TO.ale co dobre szybko się kończy.A było to tak.....dawno,dawno temu....prze dwoma tygodniami rozpoczęły sie feryjki.Pierwszy tydzień spędziłam Tarnowie, koncentrując się w większości na spotkaniach towarzyskich w gronie Ruchaczy oraz gronie "Tajnego i konspircyjnego bractwa świntuszkowiego"-latałam po tarnowskich kajpach-spijając pyszne herbatki, i z zaciekłościa broniąc szeregów KWC(to dla b.b.b.wtajemniczonych)....wielkimi krokami zbliżał się drugi tydzień......no to się zaczął....w poniedziałek miałyśmy wyjechac z moją najukochańszą Ewelinką-Agnieszką-Nadzieją na cały tydzień do Franciszkanów do.Paprotni,czyli do Teresina, czyli do Niepokalanowa----koło Warszawy...niestety-a mooże i stety-los chciał inaczej.Dlatego też dopiero w czwartek już o 7:00 ruszkilśmy z Ewelinką i moim własnym tatką Jureczkiem -naszym zwinnym samochodzikiem Chewrolecikiem do Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie mój Tato miał zostać na 2 dni na delegacji,a to się pięknie złozyło,ponieważ z tamtąd wsiadłyśmy do pociągu do Koluszek, z Koluszek,do Warszawy Zachodniej, a z Wa-wy do Sochaczewa-czyli do Teresina-Niepokalanowa. Udało się, dostarłyśmy bezpiecznie do najukochańszych OO.Franciszkanow na świecie(cześć dzieciaki :/ ),gdzie dzielnie skanowałyśmy pisma św.Maxymiliana (ach moje ręce) no i dużo.