O czym chcesz poczytać na blogach?

Tępy

majka blog

Rewelacyjnie
- nieustająco sprawiają mi przyjemność: spanie, prysznic, hmmm... (gorzej z jedzeniem ostatnio)
- chuba przekonuję się do stringów... (?!? hello ?!?)
- w. zw. z zajebistym rejsikiem na który się w sierpniu wybieram spojrzałam na mapę świata i...
dużo jeszcze do opłynięcia, przepłynięcia, zobaczenia...
mniami


historia pisemna | 2005-05-11 21:35:41 | skomentuj (4)

posadzą mnie w ławce
w zimnej sali
jak kilka tysięcy innych osób

wyjmą nóż
długi
z piłką
tępy

będą mi tym nożem kroić szyję
kawałęk po kawałku
powoli
od 9 do 14 albo i 15
powoli
żeby bolało
bo nóż będzie tępy

a po wszystkim nie zostanie ani ślad krwi
tylko mój strach i przerażenie na mojej eleganckiej białej koszuli...

boję się


qrwa, ale fajnie | 2005-05-13 00:52:18 | skomentuj (0)

czekam na pelnie
gadam z ksiezycem
blagam
prosze
modle sie

o cud

i co? bylam 11 na liscie rezerwowych i...

.

zuzgwang blog

Czy Stefan : ogórek.blog.pl :-PPP natchnienie przyszło przedwczoraj w pociągu na trasie Dzwirzyno-Warszawa w rozmowie z arcymistrzem i dwoma mistrzami międzynarodowymi ;) no to tyle narcia

skomentuj (2)

17:19:40 2002-08-13

cze
zapraszamy do udziały w naszej sondzie :-) przepraszamy że nie mogliśmy zamieścić wszystkich których bysmy chciały ale cóż ograniczenie do 6 :-PPP ale i tak Aśka kocha wszystkich haahhahaha ok pa

skomentuj (4)

17:42:10 2002-08-13

eee myśle
co do tej sondy, to qrcze źle. nie wiem jakich dac gostków. możecie wpisać w komentarzach, kogo byście chcieli. moim faworytem jest Ryszard M. hehe :-)a moim Marek M

skomentuj (6)

19:53:46 2002-08-14

moja głupota
wiecie tym wszystkim co pisałam najbardziej raniłam samą siebie... a teraz pozostał tylko ten tępy ból... tępy i pusty tak jak ja... wszystcy popełniamy błędy i trzeba się nauczyć je.

Zapamiętaj - nie samą samotnością oddychasz. - Onet.pl Blog

Wzdrygnęłam się. Ukryłam policzki wśród włosów, tępo wpatrując w podłogę. Lena stłumiła swój nagły krzyk dłońmi, wpatrując się z przerażeniem na moje sznyty. Prędko uklękła przy mnie, chwytając mnie za nadgarstki.
- Zgłupiałaś do reszty, idiotko?! Chcesz się zabić?!
Nic do mnie nie docierało. Spojrzałam na nią wytartymi z uczuć oczyma;najwyraźniej się ich przestraszyła, bo błyskawicznie oswobodziła moje dłonie, rzucając mi się na szyję. Słyszałam, jak cichutko łka, prosząc,bym przestała. Nie mogłam. To wszystko wydawało się być jakimś cholernym snem. Tępy ból głowy gwałtownie przedstawił mi obecne realia,w których przyszło mi żyć. Lena wtuliła się we mnie jeszcze mocniej,troszkę utrudniając mi oddychanie. Kilka orzechowych kosmyków osunęło się z szyi Leny, przykuwając moją uwagę. Zaschło mi w gardle, a ja delikatnie przybliżyłam się do wyodrębnionego fragmentu skóry zielonookiej. Była zbyt zajęta płakaniem, by zauważyć cokolwiek.Chciałam cokolwiek z siebie wydusić, ale nic nie przeszło mi przez zaciśnięty w kompletny supeł gardło.
Czego najbardziej teraz pragnę?
Wbić swoje kły w jej szyję i wypić jak najwięcej.

Jak to jest gdy jedna wiadomość niszczy cały twój świat ? - Onet.pl Blog

Czupryny. Chciała być przy nim, mieć pewność że nic się nie stanie. Gdy omijała przyjaciół, oczyszczając swoją drogę z wrogów nie zauważyła idącego za nią śmierciożercy.

- Wreszcie... - mruknęła uradowana widząc ukochanego i już miała do niego podbiec, gdy jakiś rosły mężczyzna złapał ją od tyłu. Chciała się wyszarpać, niestety nadaremnie. Zakrył jej usta dłonią, aby nie mogła krzyczała i powoli unikając zaklęć zaczął się cofać w tłum sprzymierzeńców. Wierzgała nogami i prawie jej udało jej się uwolnić jedną rękę, ale uderzył ją w tył głowy i tępy ból zmusił ją do utracenia przytomności.

 

 

Ciemność i zapach stęchlizny. Tępy ból w skroniach i na potylicy. Powoli otworzyła oczy i ujrzała rozmazany kontrast granatowo czarnej szaty oraz kamiennej ściany. Jęknęła z bólu, gdy ktoś kopnął ją zaraz pod żebrami.

- Kim jesteś? - spytała prawie bezgłośnie, kuląc się. Pytania do jej głowy przypływały z większą prędkością niż światło, którego w tej chwili nie było za wiele.

Kim jestem? Co ja tutaj robię? Czemu wszystko tak boli? Dlaczego? Co się tutaj dzieje? - pytała w.

Don't promise - Onet.pl Blog

-Ups, sorki.

-Okey, ja idę zadzwonić do mamy i zaraz zejdę na obiad- oznajmiła i wyszła. Zdałam sobie sprawę, że też właściwie nie jadłam i przydałoby się zejść. Tak więc niechętnie wstałam z łóżka i poczłapałam na dół. Jak zawsze winda była zajęta, a mi nie chciało się czekać. Szybko pokonywałam stopnie i nie zauważyłam nawet, kiedy ktoś (komu śpieszyło się bardziej niż mnie) wpadł na mnie, tak, że zleciałam z ostatnich dziesięciu stopni. Będąc na dole, poczułam tępy ból w kostce. Co za frajer?!

-Nic Ci się nie stało?- zapytał spanikowany chłopak. Oderwałam oczy od swojej kostki i spojrzałam na Niego.

-Znowu ty?- jęknęłam, widząc Nicka. Przyglądał mi się uważnie, swoimi przecudownymi, czekoladowymi tęczówkami. Ekhm. Chciałam powiedzieć, że gapił się na mnie jak jakiś palant, wodząc po mnie wzrokiem swoimi tęczówkami w kolorze gówna!

PH corpration - Onet.pl Blog

Naruszać moich dóbr osobistych, prywatności i "przepraszać". Jeżeli postępuje w ten sposób to znaczy, że w dalszym ciągu chce robić jakieś wrzutki, manipulacje itp.
Po tym wszystkim jest rzeczą naturalną że jestem bardzo nieufny.

mash (15:22)
Skomentuj
"Tępy kujonie chcesz prace dostać"

Pracy i dziewczyny.

 

Przestępca w tej chwili totalnie mnie poniewiera pod kątem zawodowym. Korumpuje "moich znajomych", którzy opowiadają jakieś brednie. W zasadzie to na studiach cały czas mi pomagali, z niczym kompletnie sobie nie radziłem, w ogóle to jestem totalnym tępakiem.

Na studiach totalnie nie potrzebowałem od nikogo żadnej pomocy. Jeśli chodzi o przedmioty ścisłe to radziłem sobie dobrze, na tyle dobrze, że mogłem pomagać innym.

Jeżeli miałem jakieś problemy to były to tylko kwestie zdrowotne.