O czym chcesz poczytać na blogach?

Tennis online

Blog zwierzak2345

Unbreakable... - When dreams come true

Na laptopa T_T Nic mi nie pozwala ściągać... jakby cały internet był zarazony wirusami i ściagniecie jakiejkolwiek mangi mogło zniszyć jego cenny komuter.... tak to bym poczytała jakies mangi.... zostaje mi tylko rysowanie własnej mangi i czytanie online... wszystko po angielsku i ograniczona liczba tytułów... FMA, Naruto.... i.... i to wszystko XDDDDD acha... no i jeszcze Megatokyo XD
Na razie tyle XD Musze szybko wziąść jakies tabletki bo mam wrażenie że ucho mi zaraz odpadnie.... Y_Y Ta mangę XD Dzisiaj zabieram się za czytanie na necie dwóch opstatnio wydanych rozdziałów (317 i 318 XD) Kocham Kakashiego, Gaare i Naruto za to że jest taki..... no.... no po prostu go lubie XD Przeczytałam też dwa tomy Hikatu no Go, Prince Of Tennis, dokończyłam Hana Kimi (tylko 23 tomy XD), objerzałam: Kilka odcinków Fruits Basket (reszta jak wróce do katowic T_T), Gakuen Heaven.... ech... niestey przez najbliższe dwa tygodnie zero ogladania anime.... ten net ma taką predkość żę na.

Mario Games - Wszystko o Mario i grach.

Ale pełne przeszkód plansze oraz niesamowitą kulkę, którą jest... sam Mario! Wyprodukowana oraz wydana przez Nintendo pozycja jest kolejnym, zdawałoby się dziwacznym, tytułem, w którym zatrudnienie znajduje Mario i spółka (inne to m.in. Mario Power Tennis, Mario Party Advance oraz Mario Golf: Advance Tour).

Historia zawarta w Super Mario Ball jest dosyć standardowa. Oto bowiem Księżniczka Peach zostaje porwana przez wrednego i nigdy nie dającego za wygraną Bowsera. Jakby tego było.

  mario online
 • mario party
 • super mario
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Język angielski online | Nauka języka angielskiego.

Czas Present Continuous

Gdy chcesz powiedzieć , że czynność którą ktoś wykonuje odbywa się w momencie w którym o niej mówisz użyj czasu Present Continuous :

Peter and Margaret are playing tennis
Piotr i Małgorzata grają w tenisa (w tej chwili)

Tworząc zdanie pytające w czasie Present Continuous , postaw formę am , is lub are przed podmiotem :

Is

  Meta

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
  • Kanał RSS z wpisami
  • Kanał RSS z komentarzami
  • WordPress.com