O czym chcesz poczytać na blogach?

Ten typ mes

elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

– Podaj Dalej i na tym koniec. Wszystko wskazuje na to, że okres od końca kwietnia do końca czerwca będzie bardzo gorący. Jak do tej pory wyszły już: Ten Typ Mes – Zamach na przeciętność, Trzeci Wymiar – Złodzieje Czasu. Na początek czerwca zapowiedziano jest premiery takich tuzów jak Warszawski Deszcz.

Chłopak na dziś. - Onet.pl Blog

I może tego nie miałeś, ale miałeś za to co innego. Coś, czego nie miał nikt inny. Ta Twoja own-Yacc-owa osobowość. I pewnie więcej się nie zobaczymy, ale ten błysk nadziei w naszych oczach, to 'do zobaczenia' i to oczko na koniec, to zdzwiko... Nawet nie wiesz jak chciałam się obrócić, ale nie miałam odwagi..


10 czerwca 2010
ten typ Mes. part 2
Dzień.

"Szukajcie a znajdziecie"

Wykonanie kawałku o życiu.

Szukam.. – tutaj przede wszystkim chciałbym wyróżnić beat. Do tego super podpasowany głos mesa, pod tak trudny podkład, szacun.

Zalew - super słowa piosenki, mega metafory.

Mój świat

Zwrotka Zeusa – mistrzostwo.

Studio, Scena, Łóżko - jeden z najlepszych kawałków na płycie, głos Mesa pasuje pod ten mega energetyczny bit, a sam bit – rozwala system!

W deszczu i upale - plus za bit i klasyczny styl Mesa.

Jak dla.

Znajdziemy 7 nowych kawałków i 1 remix. Mes sam opowiadał o tym w wywiadzie dla Popkiller’a w sposób taki, że wydanie jednopłytowe przeznaczone jest dla typowego, szarego słuchacza, niekoniecznie świadomego tego, że jest ktoś taki jak Mes. Dwupłytowe wydanie jest dla ludzi, którzy są zaabsorbowani muzyką.

Z Odtwarzaczem Wśród Płyt -Czyli Polski Rap oczami Grzybka

Znów wyemigrowuje za granice w celu powiększenia grubości mojego portfela który na chwile obecną po wszystkich płytach jakie zasiliły moją półkę przez ten miesiąc nie przypomina Pudziana,niewiem czy nawet Adama Małysza przypomina.Tak więc hajsu niema=płyt niema,tak więc trzeba coś zrobić w tym celu.Tak jak.

Śpiew:P.I.M.P.

Beaty:Głośny,Tha Gooniez,Święty Mikołaj,Tedi Ted,Ten Typ Mes,Snobe,Zjawin,Kixnare,Szogun.

Scratch:Dj M-Easy

Ocena:4/6

 

Muzyka Nowaka

3 Comments: