O czym chcesz poczytać na blogach?

Temperament test

19wiolus1995

W związku to Ty zawsze grasz pierwsze skrzypce

16:04, wiolus1906 , Testy
Link Dodaj komentarz »
Test- "Kim jesteś?"

Cała Ty! W życiu kierujesz się sercem czy rozumem? Rozwiąż test i odkryj dominującą cechę swojej osobowości.

Zdolności organizacyjne i kierownicze.

Adolf - Wyraz pochodzenia staroniemieckiego. Osoba o tym imieniu jest stała w przekonaniach, subtelna, kulturalna, charakter z temperamentem. Wrażliwy, dynamiczny typ, zdolny przywódca, potrzebuje szerokiego pola działania. W przypadku braku kontroli nad sobą może być niebezpieczny ;)

Albert - Z języków germańskich -.

...:::opowieści z Lyoko:::... - Onet.pl Blog

Pewna, że zdążyła na czas otoczyć wieżę złotą otoczką, a potem opuścić złoto i pozostawić błękit. I całe szczęście.

Dahlia (22:12)
8 Tower deactivated!!!

17 grudnia 2006
128. Zaciety temperament bezradności

Się chłopak. Nie cierpiał takich dni, jak dzisiejszy: bezsenna noc, wczesna pobudka, bojący brzuch, dwie godziny gapienia się na Jima, który darł się, pozbawiony gwizdka, w tym samym czasie gadanina Odda o jakichś głupotach, chemia, na której powtarzali banał z pierwszej klasy „Bo testy kompetencyjne”, wychowawcza, informatyka nudna jak… trudno powiedzieć, co jest nudniejszego od tabel i ich konfiguracji; atak X.A.N.A.’y, bieganina, teraz jeszcze ta denerwująca sytuacja…

Chłopaki poszli najpierw, potem Yumi i Aelita..

Osiwiony | prawie oświecony

graforoman

Flegmatyk w porywach do melancholika – jeśli o temperament idzie.

 • siwek

  Po zapoznaniu się z tymi trudnymi słowami poprzez wiki, orzekam werdykt

  melancholik to chyba nie pasuje, raczej jestem optymistą. Dlatego ten test to tak mniej więcej. Natomiast flegmatyk to jak najbardziej ;[

 • terraustralis

 • story girl

  Z Lee), sam mógłby się stać jej "seksualnym posiłkiem". Widział jej wzrok, kpiący z każdej próby, którą podejmował w celu zmniejszenia dystansu między nimi. Słyszał, że swego czasu lubiła "skoczyć w bok", ale najwyraźniej brak oficjalnego partnera spowodował u niej oziębienie temperamentu. "Zobaczymy, jak poszło z tą częścią jej duszy, ktora jest odpowiedzialna za działalność artystyczną...

  16:46, story-girl
  Link Dodaj komentarz.

  "Test najlepiej wykonywać rano, z pierwszego porannego moczu. Zaleca się robienie w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki (...)" "Dwie kreski. Cholera jasna! Jak ja to powiem mamie? Niemożliwe! Może to był jakiś wadliwy?" Wyczytała, że nawet, jeśli test się myli, to raczej "w drugą stronę". Nie wykrywa ciąży, która jest. Siedziała więc w toalecie i walczyła ze łzami. W sumie zrobiła ten test "tak na wszelki wypadek", żeby się upewnić, że nie ma się co martwić dodatkowymi konsekwencjami spotkania z Wojtkiem. Z objawów.

  .::pieski677-czyli wszystko o psach::. - Onet.pl Blog

  Link lub poszukać w linkach w kategorii różne, pod nazwą ,,zobacz księgę łapek".

  <link>

  nika677 (19:45)
  Odciśnij łapkę... l dodaj komentarz l
  Test

  To mój test o psach (znajdziecie go też w linkach):

  test

  nika677.

  Niesłychaną energią, zdolnym przetrzymać najniższe temperatury. Pochodzi ze Skandynawii, a jednym z jego przodków był prawdopodobnie wilk z północy. Jest psem stworzonym do ciężkich warunków pracy na terenach arktycznych.

  Jak wszystkie psy nordyckie odznacza się żywym temperamentem, przy czym jest stworzeniem łagodnym, wiernym i bardzo uczuciowym, co rzadko bywa doceniane ze względu na fakt, że jest przede wszystkim wykorzystywany do zaprzęgu, rzadziej do towarzystwa.

  nika677 (12:37)

  recenzje-psychologiczne.blog

  5 procent populacji. W badaniach własnych Autorka uznała 31 procentprzebadanych lekarzy i dziennikarzy (badanie 1) i 23 procent pracownikównaukowo-dydaktycznych (badanie 2) za przejawiających „wysoki stopieńpracoholizmu” mierzonego kwestionariuszem WART (Work Addiction Risk Test).

  Jak wynika za przestawionych danych, ryzyko pracoholizmuwiąże się z osobowością. Angażowanie się w pracę jest pozytywnie związane zwzorem zachowania A, a więc ze stawianiem sobie wygórowanych celów i dążeniemdo ich realizacji za wszelką cenę, z.

  Zjedynym z wymiarów osobowości typu D – hamowaniem społecznym, a więcskłonnością do powstrzymywania się od wyrażania emocji i utrzymywania dystansuwobec ludzi, a także z niemal wszystkimi składowymi poszukiwania wrażeń (sensation seeking) rozumianego zgodnie zteorią temperamentu Marvina Zuckermana. Także niektóre z wymiarów RegulacyjnejTeorii Temperamentu Jana Strelaua były związane z zakupoholizmem  – żwawość i wrażliwość sensoryczna wykazywałykorelację ujemną. Co ciekawe, poczucie szczęścia i doświadczenia szczytowe.