O czym chcesz poczytać na blogach?

Tematy prac licencjackich

h. // no soul to sell

zułomnień mojego telefonu, także obecnie działa jak diabeł (albo, nie przymierzając, iphone).

Kompletnie nie przekonują mnie idee pracy licencjackiej. Przede wszystkim nie rozumiem bibliografii. Wychodziłem początkowo z mylnego założenia, że w mojej pracy licencjackiej mają znaleźć się moje., jakby zbyt wielkim wysiłkiem było udzielenie odpowiedzi na mój mail). W końcu postanowiłem przestać się prosić i tego samego dnia zaproponowałem zupełnie inny temat pracy zupełnie innej osobie i z tą spotykam się jutro. Bo mnie się odpisuje, pieje ego.
Opisałem wstępnie pracę o wolności i możliwości śmierci, jako.

życie - Onet.pl Blog

Stosem książek...wypożyczyłam kilka ze swojej listy,a resztę (o dziwo!) pani sama mi doszukała...jakież było moje zdziwienie, pani sama doszukała książek do tematu mojej pracy...jak to wszystko zalezy od człowieka,w bibliotekach, które mam na miejscu nigdy się nie spotkałam z taką życzliwością...dodatkowo dorzuciła mi.Pomyślę,że bedzie trzeba znowu rano wstać, jak wszyscy będą spali, zwłaszcza w niedzielę...ale cóż, takie życie tylko trzeba jeszcze ogarnac caly materiał do pracy licencjackiej, a troszkę tego wypożyczyłam...jedyne pocieszenie,że moje praktyki powoli zmierzają ku końcowi...jeszcze 63 godziny, albo aż...ale co zrobić, jak nie.

autorski blog o sobie samej - Onet.pl Blog

Od pewnego czasu jakoś dziwnie się czuję... nie jakoś fizycznie ale chyba bardziej intelektualnie. Pomimo pisania pracy i kilku innych na zamówienie nie czuję aby to były jakieś moje szczyty. To, co chciałabym dalej angażować siebie całkowicie... Bardzo się różni ten rok od.

Sukcesy... lubi spełniać swoje marzenia... spełniać siebie.

Brakuje mi czegoś.... za dużo czasu spędzam nad rozmyślaniem. Może to tematy, które mnie ostatnio nurtują i w sumie otaczają- nie zawsze są to te, które akurat sama chcę rozpatrywać, ale jednak... Mam ochotę iść na jakiś kurs czy.

Cytat dnia: Cierpliwość jest podporą słabych, niecierpliwość ruiną mocnych. [Charles Caleb Calton]Temat pracy licencjackiej (opcjonalnie):
OBRAZ ŚWIATA – ŚWIAT OBRAZÓW. POJĘCIE "ŚWIATOOBRAZU".

Tytułem jest brak tytułu... - bloog.pl

To, że udało jej się dostać na taką renomowaną uczelnie zawdzięcza tylko i wyłącznie niesamowitej dyscyplinie, systematyczności, wiedzy i inteligencji.

Jej początki w.

To tylko możliwe staram się jak najrzadziej przyjeżdżać do domu, tłumacząc się, że nie mam czasu z uwagi na nawał nauki, pracę. Chociaż bardzo tęsknię za wszystkimi i chciałabym z nimi przebywać jak najwięcej. Jednak jak już wracam do domu to.Wracając w piątek po zajęciach do domu w pociągu byłem świadkiem rozmowy dwóch lasek. Tematem ich konwersacji była moja uczelnia. Jedna z nich co tu dużo mówić niezbyt pochlebnie się o niej wyrażała. Chociaż.

Miłośnikom filozofii.

Promotor zaakceptował mi temat pracy licencjackiej. „Rola religii w kształtowaniu się społeczeństw i kultury Europy". Nie wiem czy to udźwignę. Czy.

fallenangel.blog

2009-01-12

6 zjedzonych naleśników + 1 karnet na siłownię i aerobic

1 znaleziony promotor pracy licencjackiej, 0 tematów póki co

4 wypalone papierosy ostatniej paczki (zaczynamy ćwiczyć i dbać o siebie!! - od jutra =D)

0 nowych.