O czym chcesz poczytać na blogach?

Telewizory samsung

Miłośc Naruto i Hinaty - Onet.pl Blog

Byc notka ale nie mam czasu. Za to zrobie cos innego :) Od samego początku mówiłam sobie,że jako ostatnia otworze swój prezent ale rodzice nalegali więc podeszłam i wzięłam swój prezent. Gdy otworzyłam okazało się, że były takie oto rzeczy : Kosmetyki z Japonii, grę Naruto : Broken Bond na xbox 360, telefon Samsung J700, Japońską nauke na komputer z lektorem + słownik. Emm... A wy co dostaliście ? :) Ale jak grałam z bratem w Naruto to nagle ktoś zapukał do drzwi :) Okazało się, że to nie byli kolędnicy tylko... Ciocia, wójek i kuzynka ! :) Bawiliśmy się i graliśmy, siedzieliśmy na kompie a do 2.00 w nocy.Jeść ! - Po chwili Naruto siedział już przy stole i wrac z Hinatą zajadał się przepyszną kolacją, którą ugotowała Hinata.
- Mmmm.... Hinata ta kolacja jest niesamowita !
- Arigato. - Powiedziała i się uśmiechneła. Wieczór szybko mijał w śmiechu i rozmowach oby dwóch shinobi. Gdy Naruto oglądał telewizje do pokoju weszła Hinata bez ubrania, ale była owinięta ręcznikiem.
- Naruto-kun. Idę wziąć prysznic.
- Dobrze... - Gdy Hinata zamknęła drzwi od łazienki to usłyszał szum wody. Po chwili zobaczył, że Hinata wyszła. Nie miała na sobie pidżamy tylko stanik i majtki. Usiadła na krześle i.

Studentów 2óch

Tym gadżetowo-informatycznym:P) Mimo galopującego kapitalizmu długo opierał się rozbiórce… podnajmując po kolei swoją powierzchnię różnym usługodawcom. I tak znalazła się tam jedna z pierwszych wypożyczalni obecnie już prawie zapomnianych kaset VHS, i pierwsza „gralnia” w której stały 3 telewizory i trzy konsole Sony PlayStation (pierwszej generacji)… to były jeszcze czasy w których wcale nie wstydem było jeszcze mieć w domu tzw. Pegasus’a… a takie miejsca jak to pozwalały obcować z grami typu Resident Evil, Crash Bandicot, Red Alert czy Fify… w niewyobrażalnej jak na owe.

Tagi
  • Chirurgia
  • cytat
  • lekarz
  • LEP
  • Samsung
  • staż
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

zamów newsletter

Keep curling ;) - bulechka blog

Kończymy jakże optymistyczną notke :P
bulechka 2003-07-24 18:01:14 skomentuj (7) Tyle komentarzy


Z Zeszytu shorstky'ego...
Menu rodzinnego obiadu:
Rosół, ziemniaki, rolady wołowe, tarte czerwone buraki, napoje bezalkoholowe.

Mój telewizor:
Mój telewizor mieści się w dużym pokoju. Stoi na meblach. Jest już dość stary i wysłużony. Ma baaaaaardzo wypukły kineskop, 21 cali, a wyprodukowała go firma Samsung. W moim domu jest często używany. Oglądamy na nim Fakty, ciekawe filmy, różne mecze i Big Brothera. Bez niego nie wyobrażam sobie normalnego życia.
bulechka 2003-07-27 11:07:02 skomentuj (10) Tyle komentarzy
Z Zeszytu shorstky'ego... 3
Czy lubisz chodzić.

Mój piesek Toficzek - Onet.pl Blog

Imię: Kinga ;-*
Nazwisko: .?
Ksywka: Kinn, Kingussa, D&amond pr&nce$$ ;-*
Data urodzenia: 12.01.1996 r.
Miejscowość: Zawiercie xPP
E-mail: kingro@op.pl
Komórka: Samsung x640 ;]
Szkoła: MSP
Klasa: 6 ;>
Wzrost: 162 ^^
Kolor oczu: niebieskie ;*
Kolor włosów: brąz
Znak zodiaku: Koziorożec
Szczęśliwa liczba: 2 ;*;*

To lubię:
Zespół: US5, Feel;]]
Piosenkarka: Rihanna ;)
Piosenka: "Take A Bow", "Jak anioła głos"
Teledysk:.
MAPA POGODY
Telewizor