O czym chcesz poczytać na blogach?

Telewizja polska

Dziennik rozterek | Blog Michała Horbulewicza

Poważnie rzecz nazwał dr Karol Jakubowicz, który współ-wprowadził w Polsce pojęcie mediów publicznych. To kryzys prawomocności istnienia – jeden z sześciu zresztą kryzysów, w jakich znajduje się Telewizja Polska. Oto krótki fragment jego wystąpienia sprzed półtora roku, na konferencji „Media publiczne – media obywatelskie w otoczeniu wolnorynkowym”:

„Media.

Mr Thistle

Tej kategorii (każdy kto widział jakikolwiek wywiad z ‘najpiękniejszą’ parą wg. Gali twierdzi, że to właśnie pisarz jest w tym związku ‘partnerką’). Po drugie, od tamtej feralnej gali Tomasz Raczek (razem lub bez partnera) zapanował nad telewizją ogólnopolską. Telewizja śniadaniowa- pach wywiadzik z najpiękniejszymi, na drugi plan zeszła Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda- Trzebiatowska, czy nasz najpiękniejszy inaczej Borubar. Podobnie postępowały inne programy i stacje telewizyjne oraz gazety, portale internetowe i inne media. Przez dwa.

Coming out’em słyszał o tym pisarzu? Książka nie jest porywająca, tak samo jak nie jest porywające ‘Lubiewo’, ale temat jest trendy i ludzie się na to nabierają.

Zastanawiam się, czy to ujawnienie się nie miało pomóc trochę tej parze. Z pewnością ludność polska inaczej patrzy teraz na tych gejów z wyższej półki i obraża tylko mniej znanych, niemniej mam wrażenie, że prócz tego zrzucenia bomby, piękna para powiedziała mediom: chodźcie, zapraszamy do naszego życia prywatnego. Zobaczcie sypiamy ze sobą, jest nam dobrze, jesteśmy.

bachora epitafium - mBlog

Oka kobieta motywująca swój zespół

-mędrzec- stary frajer gadający zagadki na najwyższej wieży fortu taki pustelnik

-2 karłów oprowadzających po forcie, grubas walący w gong i baba tresująca lwy panoszące się po forcie.

bo jakiś 20 chyba latach polska doczekała się swojej edycji. Poniękąd od usłyszenia zapowiedzi naszej rodzimej edycji po cichu wyczekiwałem 1 odcinka. Taki miał miejsce w ostatnią sobotę. i tu pasmo zaskoczeń i rozczarowań

od prowadzącego

do roli prowadzącego ,który powinien być nie miłym triche cynicznym i wysoce aspołecznym typem telewizja polska wybrała jednego z random pipek z serialu m jak miłość(r.gonerę) . Jakim cudem człowiek który kojaży się 70% polaków z ról w idiotycznych serialach może decydować o trochę mrocznym i nerwowym klimacie całego teleturnieju?

przez mędrca

Pisanka Kamila Broszko

Bierzemy firmową papeterię, za firmową kasę kupujemy znaczek. Tak też pomyślał prezes i wykupił miejsce reklamowe na trzeciej stronie dodatku do „Dziennika - The Wall Street Journal Polska", by tam opublikować jawną korespondencję. To rozsierdziło tendencyjnych oponentów prezesa. Zarzuca mu się, że marnotrawi pieniądze publiczne, że na liścik do Grada wydał 43.Koziej Wólki, tylko poważna persona. Dla niego 43 900 to jak splunąć, takimi pieniędzmi zarządza. Że co, że z Waszych pieniędzy prezes za ten list zapłacił? Nie z Waszych, boście je już Telewizji oddali. Ludzie, TVP to nie jest jakaś tam prywatna firma, albo mała spółka, co to maile wysyła, tnie koszty i pilnuje biurowych kserokopiarek. Tam się miele wielkie idee, napędza.

Która działa z właściwym sobie rozmachem.

Cały szum o ogłoszenie płatne w „Dzienniku" zaczął się też od tego, co prezes napisał do ministra. A napisał tak: „Telewizja Polska S.A. jest dziesiątą, najbardziej dochodową jednoosobową spółką Skarbu Państwa". I tu znów szczucie prezesa - po gazetach, po forach, po portalach, a nawet i w sejmowych.

Blog mirrors

Naszych przykładów przemocy w rodzinie i na ulicy, w programach informacyjnych i publicystyce dziennikarze telewizyjni i politycy zadają pytanie jak do tego mogło dojść, ubolewają nad młodzieżą i społeczeństwem w ogóle.

Co za hipokryzja!

To telewizja, polska i zagraniczna, demoralizuje społeczeństwo.
8/10 filmów i to często już począwszy od godz. 20. (!), to filmy o przemocy, strzalaniny, filmy o złych instynktach, zbrodniach, horrory i różne mroczne opowieści - wszystko co wsącza w ludzi wyobrażenie, że to jest.