O czym chcesz poczytać na blogach?

Telewizja internetowa

Interianie - oficjalny blog portalu INTERIA.PL

Swoje opowieści :)

Żebyście jednak nie zarzucili mi, że piszę tylko o sprawach obyczajowo-społecznych firmy - na koniec zaprezentuje Wam pokrótce zmiany, które od jakiegoś czasu możecie oglądać w naszej telewizji - Interia.tv.

Najbardziej w oczy rzuca się zupełnie nowy wygląd Interia.tv. Możecie też oglądać wideo w większym oknie  Do tego wreszcie połączone zostały w całość dwie telewizje - na żywo i... nie.
Wkręć z nami swoich znajomych!
Pytania i odpowiedzi
Postaw sobie cel w życiu!
Ogłoszenia za free
Nasz serwis wideo
Telewizja internetowa Interia
Dziennikarstwo Obywatelskie
Kontakt
 

Informacje lokalne- Muszyna | owies.blog.pl

Motywy przyrodnicze. Po prawej stronie jest link "Zdjęcia 1". A dla słabo widzących także TUTAJ.

  

skomentuj (2)

Telewizja internetowa 2010-05-17 21:10:18

Od pewnego czasu jest w użytku strona telewizji internetowej w Muszynie. Ja jestem członkiem ekipy  "Muszyna TV". Na stronie regularnie są dodawane klipy z wywiadami, reportażami. Można także znaleźć rezultaty mojego wkładu. Na stronie znajduje się.

Polonitas's Blog | Just another WordPress.com site

Blog
Just another WordPress.com site

Kultura niedawna i dzisiejsza - bloog.pl

Nie wiem, czy Pan Kuźniar wybaczy mi to, ale uważam, że kuźniarzy są w obecnym stabloidyzowanym świecie mediów bardzo potrzebni. Potrzebni oczywiście do utrzymania niskiego poziomu intelektualnego i wysokiego poziomu oglądalności. Prawdziwy wysyp kuźniarów, jak i kuźniarek zauważyć można w telewizjach internetowych - poznamy ich po tym, że mówią dużo, „śmiesznie" i nie za mądrze, pozorując niepoprawność polityczną.


Intronizacja Chrystusa Króla - Onet.pl Blog

Wszystkie dary i owoce Ducha Świętego. Przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, który króluje w niebie i na ziemi po wszystkie wieki wieków. Amen.


Napisz do mnie
!
Telewizja internetowa Ks. Piotra Natanka

Zostało uzdrowionych, także z raka i stwardnienia rozsianego. Uwolnionych od nikotynizmu i alkoholu, narkotyków. Jezus uzdrawia dzisiaj !!!
Warto !!!
Chwała Panu za ten wspaniały czas !!! 


Poniżej trochę informacji o tym wspaniałym kapłanie.


  

Fragment rekolekcji Kliknij TUTAJ

Strona internetowa kliknij TUTAJ

Gibbor

Butterfly Blog - Onet.pl Blog

Twój komputer już powoli odmawia posłuszeństwa i coraz bardziej nie radzi sobie z nowymi aplikacjami i grami? Być może nadszedł czas, aby wymienić sprzęt na nowszy i wydajniejszy? Jednak tutaj pojawia się pytanie na co zwrócić uwagę przy wyborze komputera, tak aby można było grać w nowe gry i oglądać internetową telewizję?
Brak Nazwy
 Wypadki samochodowe
 Telewizja internetowa
 wypadki

Moje życie, Moje sprawy, Moje Twarze czyli WIKO® bloguje

Czy aby do Siego Roku??? 2012-01-01 05:06:12

No… I stało się… W starych trybach zegara na „Wieży Czasu” zazgrzytało coś i wybiła północ z 31 grudnia na 1 stycznia 2012 roku. Stało się Nowe, które powinno wywoływać radość i nadzieje na lepsze „jutro” Tymczasem z gazet, telewizji, internetowych portali krzyczą pełne paniki tytuły, ze ten rok będzie ciężki, a może nawet jeszcze bardziej.
Że najjaśniej nam panującej Europie może przydarzyć się bardzo przykry wypadek i jako Unia przestanie ona funkcjonować pozostawiając nas – Sieroty Tego Systemu na pastwie obcych agresywnych i nieprzyjaznych nam mocarstw.