O czym chcesz poczytać na blogach?

Teleturnieje

Sto pytań w głowie...Na żadne nie znam odpowiedzi... - Onet.pl Blog

(narazie nikomu nie udało się jej zgarnąć). Gdy uczestnik  chociaż raz skłamie, wówczas traci wszystkie wygrane do tej pory pieniądze.

 Jedni cenią owych graczy za szczerość i za odwagę... Ale chcecie wiedzieć co ja o tym myślę? Gówno prawda! Ci ludzie przyznają się do zdrad, kradzieży, oszustw itd, nie dlatego, by udowodnić jacy to oni są odważni, ale po to, by zgarnąć jak najwięcej kasy. Gdy w grę wchodzą coraz większe pieniądze łzy najbliższych przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Powoli zaczyna mnie to przerażać. Czy przeciętny człowiek ma jeszcze jakieś wartości poza pieniędzmi?

 Taka mała ciekawostka dla fanów programu ,,Moment prawdy"- otórz zaraz po zakończeniu teleturnieju, na Polsat Cafe rozpoczyna się jego amerykańska wersja (tam to dopiero jest na co popatrzeć!)

 

__________________________

Ostatnio praktycznie przez cały czas słucham ,,Imię deszczu" Ani Dąbrowskiej. Piosenka bardzo stara, ale i tak ją uwielbiam!

Lost Angel
6 Jest dobrze;)

Popularny24's Blog

   Video
 • Programy
 • Rankingi
 • Telewizornia
  • Mam Talent
 • Śmieszne
  • Demotywatory
  • Video
Strona główna > Video, Śmieszne > Blondynka w teleturnieju

Blondynka w teleturnieju

Listopad 2, 2009 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag
Kategorie:Video, Śmieszne Tagi: blondynka, nie jestem mądrzejszy od piątoklasisty, teleturniej

Uchiha Band - Onet.pl Blog

I wyrywał z notatnika kolejną i kolejną kartkę.

- Nie dam rady ! – nagle krzyknął najmłodszy z nich. –Idę do niej, bo dopóki nie dowiem się, że z Sakurą jest  wszystko w porządku to się nie  skoncentruje !  - Po czym wyszedł.

     Wszystko wydarzyło się tak szybko, że nikt nie zdążył zareagować.

- Jednak kocha… - skwitował Sasori, po czym jak by nigdy nic wrócili do wymyślania tekstu.

        Gdy wybiła godzina dziewiętnasta przerwali nieudolne próby napisania piosenki i włączyli telewizor, gdzie leciał ich ulubiony teleturniej.  Osiedli na kapanie i słuchali niskiego.

nuda veritas - Onet.pl Blog

Czas przejść do prowadzącego. Przez cały program ubrany był w jakąś czarną kurteczkę, zawstydzającą swoim błyszczeniem niejednego cwaniaczka ze złotym zębem siedzącego przed telewizorem. Fryzurę miał taką jak ja dzisiaj z rana, wszystkie włosy skierowane do nieba. Do tego jeszcze najbardziej nienaturalna gestykulacja, jaką można sobie wyobrazić i prowadzący z marzeń jest gotowy.
Dalej - przedstawienie członków drużyn. Główną rolę odgrywała tutaj WCz. pani prowadząca onegdaj równie inteligentny teleturniej "czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty". Po każdym odcinku miałem wrażenie, że to pytanie powinno być skierowane do pani prowadzącej koloru blond. Wrażenie sztuczności prezentowanych postaw - jak się okazało - przenosi się nie wraz z teleturniejem lecz wraz z osobą. Bardziej udawanych śmiechów dawniej nie słyszałem. Wszystkie (WSZYSTKIE!) słowa prowadzących i gości nagradzane były serią jak z kałacha monosylab "HUA!" i "HŁA!" w różnych kombinacjach, przy jak najbardziej sztucznej powierzchowności.
Pierwsza konkurencja polegała na jak najszybszym wywołaniu "KUKURYKU" poprzez walnięcie przycisku na blacie. Co ten kogut ma wspólnego z Polską? Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Pytania ograniczały się do sławnych aktorów, ewentualnie reżyserów.
Ale konkurencja, która dała mi najwięcej satysfakcji miała dopiero nadejść. Polegała ona na... (uwaga) literowaniu! Literowanie wymyślone przez arcyinteligentnych Amerykanów jako cholernie trudna konkurencja została przeniesiona na polski.