O czym chcesz poczytać na blogach?

Telegazeta

Panie, do towaryzstwa lumpów to ja przywykłem

W stanie widzieć nawet na zerwaniu i jak potrafię w tym zamiarze przekazać jeszcze należnego smsa aby zdobyć do niej namiar. Krach, za prawdę powiadam Wam krach. Kto na to wszystko zezwala, czy telefonistą powierzchni w telegazecie nie jest trafem okaziciel pasma przy jakim jest ona wychodzona. Jak można sporządzać bezład, czy najzwyczajniej w globie wykaz z ostrzeżeniami erotycznymi na paśmie tv ogólnej. Czy seks anonse to jest umiejętna esencję do przedstawiania w lokalizacji przewodu telewizyjnego, który ma wszak urzeczywistniać misję? Ustępuję pod rozwagę to pytanie i ośmielam Was do argumentacji. Czy wy również interpretowaliście obserwację na to. Może nie ma co zbyt się tym denerwować się skoro telegazeta jest poległa? Nasłuchuje Waszych baczności.

wszystko o the sims 1, 2 i 3 - bloog.pl

Hełm mądrościSzybsze zdobywanie punktów umiejętnościSportowaWorek treningowy firmy Wysiłek+ kondycjaSimowa pompaWysysa z innych Simów punkty aspiracji lub umiejętnościBiznesSymulator golfa+ charyzmaWanna dla dwojgaDziała jak jaccuziLekarskaManekin do ćwiczeń chirurgicznych "Ostra precyzja" firmy "Czas Traumy"+ technikaMaszyna fałszerska (z dodatkiem The Sims 2: Na Studiach)Produkcja simleonówPolitykaTelegazeta firmy "Przedsiębiorcze Biuro"

SimS 2 - Onet.pl Blog

Hełm mądrościSzybsze zdobywanie punktów umiejętnościSportowaWorek treningowy firmy Wysiłek+ kondycjaSimowa pompaWysysa z innych Simów punkty aspiracji lub umiejętnościBiznesSymulator golfa+ charyzmaWanna dla dwojgaDziała jak jaccuziLekarskaManekin do ćwiczeń chirurgicznych "Ostra precyzja" firmy "Czas Traumy"+ technikaMaszyna fałszerska (z dodatkiem The Sims 2: Na Studiach)Produkcja simleonówPolitykaTelegazeta firmy "Przedsiębiorcze Biuro"

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Jego analizy stoją mocno na technicznej podstawie, a wątek sprawców i polityki dodają mu przeciwnicy”. Źródło http://grypa666.wordpress.com/

Szczegóły działania dezinformatorów (Free Your Mind, NDB 2010) przystępnie opisane, znajdziecie tutaj. http://zamach.eu/110217/Untitled_1.htm Po tym, co tutaj znalazłem, usuwam linka do bloga NDB 2010 ze swojej strony.
Dalsze dezinformacje blogera Free Your Mind:
Cyt. „?9 kwietnia 2010 roku Dyżurna Służba Operacji Sił Zbrojnych RP przekazała do Centrum Operacji Powietrznych w Warszawie informacje o zagrożeniu atakiem terrorystycznym jednego z samolotów Unii Europejskiej?.
Była podawana w ostatnich wiadomościach TVP1, TVP2, TVP Info, wisiał w telegazecie. Następnego dnia komunikat podały pozostałe media lecz nie rozwinęły go zajęte już tematem głównym, porażającym newsem.
Po Katastrofie nad komunikatem zapadła dziwna cisza. Nikt nie próbował analizować skąd się wziął, jakiego to samolotu miał dotyczyć, co to miałoby być za zagrożenie ? Po prostu komunikat podano i tyle. Kto go zauważył i dla kogo był przeznaczony ? Komunikat podano nie nadając mu jakiegoś szczególnego charakteru. Nie epatowano grozą. Nie nawiązano do mającej mieć miejsce w dniu następnym wyjeździe Narodowej Delegacji na obchody 70 ? lecia Zbrodni Katyńskiej. Ogłoszono i tyle.
Są zdania / bloger Free Your Mind /, iż komunikat ten był utajniony. Śmiem temu.

Oczy: Wrota Duszy

Inny, bardziej błotnisty, brązowy. wiadomo było, że zawody w skokach red bulla nie odbędą się. już w sobotę na moście uniwersyteckim i w gazecie były ogłoszenia na ten temat. a mimo to tysiące wrocławian wyległo z domów, odpuszczając sobie niedzielny wypad do supermercato i udało się w stronę wyspy słodowej. i cóż. rozczarowanie. nasze śmiejące oczy niewidoczne pod ciemnymi okularami obserwują, słuchamy żalów i pretensji. jakiś chłopak pyta mnie gdzie jest ten most uniwersytecki, chyba przyjechał z daleka. i mówi tylko "o kurde..." na widok balonu w kształcie wahadłowca, z wesołą różową krówką, na którym widnieją wielkie czarne litery "ODWOŁANY". no cóż. cały ten niewesoły tłumek ("nawet w telegazecie nic nie napisali!") pognał na rynek, zapychając wszystkie knajpki i tutejszy empik.
czy trzeba kolejnej powodzi (odpukać...), żeby ludzie zrozumieli, jakim żywiołem jest woda? i jak nieprędko poziom jej poziom w odrze opadnie.
anyway, w ogrodzie botanicznym kolejny tłum - święto chleba i mąki. na szczęście wszystkie babcie zajęły strategiczne miejsca na ławkach w pobliżu imprezy, a cała część ze skalniakami i ziołami, i szczęśliwie zielona polana, po której nie wypada chodzić w butach, są mało oblegane i można do woli wyciągać się na soczystej trawie. i nie robić nic.

skomentuj (0)
Strona główna

marinoe.blog

Na "Modę na sukces"), że nie patriotyczny. Całe kazanie: ile to się nasze dziewczynki nie narobiły, a ten nie będzie oglądał. Istna zbrodnia! Niemniej to surowe rozporządzenie dot. tylko siatki i piłki nożnej. Męskie stado zaczęło awanturować się o biedno-pokrzywdzonych i pominiętych koszykarzy. W końcu nasz(w sensie: żeńskiej części) klasy) pan B. wdał się z panem Ł.("męskim") w szlachetną Polaków rozmowę dot. wyśmienitego ketchupu z pomidorów zaprawionych uranem. A ja, głupi ludź, oglądałam. I oglądając, doszłam do wniosku, że stereotyp, że kobiety nie są w stanie pojąć sportu, toć mit. Ja, na ten przykładowy przykład, rozumiem spalonego, i umiem sprawdzić w telegazecie wyniki(w tych tabelkach). Kojarzenie nazwisk to, po paru meczykach, bagatela. Po prostu się tym nie interesuję i nie robię tego za często. Nie chcę, a a mogę. No.P.S. Pożyteczna ta nasza-klasa.pl; zassałam ważną informację, tzn. numer GG należący do Lubego, no i zagaiłam rozmowę. Uff, to było jak akcja na wojnie, akcja "hej". powiedźmy(dylematów miałam wiele, choćby taki: zacząć "hejowaniem" czy "cześćcowaniem"). Jakoś poszło, trochę prymitywizacji językowych, buziek i "dobrych tekstów". Wspaniale; wielki postęp, po prawie dwóch latach pierwsza w miarę sensowna.