O czym chcesz poczytać na blogach?

Telefony dotykowe

Blog cipoki3

Sobie ten skuter ... przez kilka nastepnych dni od zakupu nie podazywał sie na podwórku ... więc wymyśliłyśmy że jego babcia poćwiartowała go i zaparynowała słoikach na zimę Xdd ... bo wkońcu okazało sie ze pieniądze za króre kupił skuter, i jak sie póżniej okazało także telefon dotykowy były zbierane na jego mieszkanie ...

Komentarzy: 1 Nasze pomysły xDD

O MIŁOŚĆ TRZEBA DBAĆ!:):* - bloog.pl

Tego wszystkiego. Gdy już ich odprawilismy na lotnisku to pojechaliśmy załatwiać sprawę z mieszkaniem. Łukasz coś ma pecha i co roku musi zmieniać lokum. Mam nadzieję, że tym razem trafi na normalnego współlokatora i przetrwa te miesiące pod wspólnym dachem;)
W piątek wymieniłam sobie też telefonik. Wcześniejszy zaczął już szwankować, baterię musiałam ładować praktycznie codziennie. Teraz jestem posiadaczką telefonu dotykowego. Na początku kiepsko mi szło, ale już się odnalazłam i mniej więcej wiem co i jak;)  i jeszcze sobie w niedzielę zafarbowałam włosy. Teraz jestem ciemną czekoladką ;)
 Zdjęcie z ogrodów w Książu.  
teraz uciekam poczytać co tam u Was słychać:):*

Nie ważne ile masz lat,ważne to co czujesz w swej duszy...

Style="font-size: small;">Polska,jak to Polska zawsze ma swoje zdanie. Polacy wtrącają się zawsze w nie swoje życie. Młodzież w szkołach nie za bardzo akceptuje osobę o innej narodowości. Najbardziej nieakceptują ludzi pochodzenia azjatyckiego. Wyzywają od różnych. A przecież dzięki Azjatom mają telefony dotykowe,PlayStation,telewizory z płaskim ekranem. Dzięki tym niesamowitym ludziom jemy ryby. Mam ten sam problem,co wiele azjatów w Polsce. Ludzie uwarzają mnie za żółte dziwadło, zbijają się i drwią. Nie mają na kim się wyżyć,to znajdują azjatycką ofiarę. U mnie w mieście byli Tajowie. I.

ePublikacje – Cyfrowe książki i prasa…

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

One Response to “BeBook 2 z dotykowym ekranem – CeBIT 2009”

Bookeen cebit charity cybook cybook gen3 czytelnia czytnik czytniki dobroczynnosc e-ink e-prasa ebook ebooki ebook reader GSM HTML iphone JPG kindle komorki książki książki audio Mobipocket PRC MP3 PalmDoc PDF PNG Polymer Vision pomoc pomoc dzieciom potrzebujacy Różne Sony Sprzęt przenośny słuchowiska telefony TXT WaterField święta
 • Archiwa

  • Marzec 2009
  • Luty 2009
  • Styczeń 2009
  • Grudzień 2008
  • Listopad 2008