O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Telefony

Władca Pierścieni - koniec... - bloog.pl

     
09 Master Peregrin's Plan

10 The Last March of the Ents Featuring Ben Del Maestro

11 The Nazgûl Attack

12 Théoden Rides Forth Featuring Ben Del Maestro

13 The Tales That Really Matter

14 "Long Ways to Go Yet" Featuring "Gollum's Song" performed by Emiliana Torrini
źródła:
http://www.lordoftherings-soundtrack.com/
http://muzyka.onet.pl/10172,51489,plyty.html
Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2228007,trackback

komentarze (4) | dodaj komentarz

Avatary (więcej na www.avatarsland.com)

niedziela, 05 sierpnia 2007 22:04

Wyślij na telefon

Wyślij na telefon

warsztaty bębniarskie

bębna.

Pośród oryginalnych instrumentów z szeroko pojętej rodziny bębnów udział biorą:

Djembe- najpopularniejszy bęben afrykański

Duży bęben- będący skrzyżowaniem kozackich bębnów koszowych, pierwotnych afrykańskich technik tworzenia bębnów z wielowiekową  tradycją  wielkich japońskich bębnów taiko.
steel drum- karaibska beczka po oleju na której można grać melodie, rytualne afrykańskie bębny, linga- bęben szczelinowy/afrykański telefon.

Akompaniuje nam muzyka świata- Afryki, Azji, Ameryki Środkowej.

 

Warsztaty bębniarskie to najstarsza i zarazem najbardziej szczera forma integracji ludzkiej.

Bębny i wspólna gra na nich od tysięcy lat towarzyszą ludziom, pomagają im wspólnie wyrzucić negatywne emocje, uzdrawiają relacje między nimi.

Podczas warsztatów bębniarskich:

gramy rytualne rytmy na oryginalnych bębnach, doświadczamy zjawiska integrującego transu oraz masażu na dużym bębnie(160cm średnicy membrany)  ,  tańczymy

doladowaniatelefonu

  • O telefonach
Autor(ka):
doladowaniatelefonu
Czas publikacji:
poniedziałek, 05 grudnia 2011 15:46

Opcje

  • Przejdź do wpisu „Informacje o telefonie Nokia N-Gage”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Informacje o telefonie Nokia N-Gage”

Opcje Bloxa

  • Wersja mobilna
  • Pisz blog
  • Dodaj blog „doladowaniatelefonu” do ulubionych

Sony Ericsson - make.believe - pierwszy nieoficjalny podcast o Sony Ericsson, newsy, ciekawostki, gadżety

Dla tych osób, które nie miały okazji się z nim zapoznać, opisujemy go poniżej:

A123x

(A) – litera odpowiadająca danej serii telefonów, np. "W" dla serii Walkman, "C" dla Cyber-shot, "P" dla PDA itd.

(1) – pierwsza cyfra oznacza klasę telefonu, pierwotnie od 1-4 miało oznaczać niskiej klasy modele, 5-7 modele klasy średniej a 8-9 modele z wyższej półki, jednak Sony Ericsson nie trzyma się ściśle tej numeracji.

(2) – druga cyfra oznacza wersję telefonu, np. P910i to nowsza wersja P900i.

(3) – trzecia cyfra oznacza budowę telefonu, 0-2 to budowa standardowa, 3-5 to telefon rozsuwany, 6-8 to telefon z klapką a 9 to telefony o innej formie.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że niektóre telefony Sony Ericssona mają mniej niż trzy cyfry – ma to oznaczać szczególny model, zazwyczaj telefon flagowy firmy na konkretny okres czasu (P1i, X1i a teraz U1i).

(x) – na końcu może się znajdować jedna z trzech liter – "i" odpowiadająca rynkowi międzynarodowemu, "c" odpowiadająca rynkowi chińskiemu lub "a" odpowiadająca rynkowi amerykańskiemu.

Oczywiście w związku z ogłoszeniami prasowymi oraz nadchodzącą kampanią reklamową nie przypuszczamy, żeby Sony Ericsson zdecydował się na używanie tych nazw kodowych zamiast przyjętych już „imion”.

..."Póki miłość jest powieścią, jesteś treścią jej"...

Arsenalu. Kto wie? Mam nadzieję, że się uda. Grają u siebie, więc szansa jakaś jest. Pomyśleć, że minęły dopiero trzy dni od mojej ostatniej wizyty w Arsenalu, jeszcze w sobotę byłam na The Emirates. A w piątek byłam załamana, nie wiedziałam, jak będzie między mną i Aaronem. A teraz proszę. Mam inny problem, w postaci Cesca i tabloidów. To dopiero. Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że Cesc będzie miał takie odpały. Dostałam piłką w tył głowy. Super. Tak to jest, jak się nie uważa na to, co się dzieje na lekcji wychowania fizycznego. Mam czego chciałam odpływając myślami. Boli.
Po wf’ie szybko się przebrałam. W drodze do klasy wyciągnęłam telefon. Miałam na nim jedną wiadomość.
C: „Cześć Mała. Pamiętasz o Copa del Rey? Mam nadzieję, bo wysłałem Ci bilet. Szkoda, że nie będzie Cię na meczu z Kogutami, ale mam nadzieję, że niespodzianka się podoba i tam Cię nie znajdą cholerne pismaki. Cesc”
Mecz Realu z Barceloną w następną środę?! Czy on oszalał? I skąd ma bilet? Jak to skąd. Od Gerarda. Ale nie będę narzekać. Jadę do Walencji. Aaa!!
Zaczęłam tak piszczeć ze szczęścia, że dziewczyny dziwnie na mnie popatrzyły. Powiedziałam Edycie, że cieszę się z nadchodzącego weekendu w Londynie. Przy okazji dodałam, że nie dam rady jednak zabrać jej ze.

ride-the-lighting blog

Wcześnie
jest
nie ma
ride-the-lighting 2002-06-13 00:29:47
skomentuj (0)


przepraszam,
Przepraszam, czy tu biją?
ride-the-lighting 2002-06-13 20:01:54
skomentuj (0)
telefony
TELEFONY

telefony telefony
gdzie dzwonić mam
jaki numer mam wykręcić
do kogo z was

telefony telefony
tele-tele-telefony
telefony telefony
do kogo z was

telefony w mojej głowie
bez przerwy trrrrrrrrrrrrrrr
nikt nie dzwoni nikt nie dzwoni
to tylko ja tylko ja

telefony w mojej głowie
(na na na na na na na na na)
telefony w mojej głowie
(na na na na na na na na na)
telefony w mojej głowie
(na na na na na na na na na)
to tylko ja

tam gdzie dzwonie nie poznają
mego głosu-głosu-głosu-głosu-głosu
złe numery złe numery
złe adresy-dresy-dresy-dresy-dresy
ten telefon w mojej głowie tylko
brzęczy-brzęczy-brzęczy-brzęczy-brzęczy
aaaaaaaaaaaa
brzęczy-brzęczy-brzęczy-brzęczy-brzęczy
aaaaaaaaaaaa

kto wydzwoni kto wykręci
w końcu numer mój
kto zadzwoni kto zadzwoni
tutaj do mnie
telefony w mojej głowie wciąż
telefony w mojej głowie wciąż
telefony w.

Telefony komórkowe

sercempisane | e-blogi.pl

Ilością smsów, przy głównych świętach jak Wielkanoc czy Boże Narodzenia. Sms, mms, lista i już nasze życzenia powędrowały do kilkudziesięciu osób. Wcześniej musi iść jednak wyszukiwarka w ruch, trzeba przecież znaleźć jakiś „fajny” sms, a może jaki obrazek na mmsa. Jacy jesteśmy wspaniałomyślni tyle trud włożonego. I te kilkadziesiąt osób dostaje ten sam sms, mms, bo przecież wyszukiwarkę umieją obsługiwać również inni, i po raz kolejny przychodzi ta sama wiadomość tylko od innej osoby. Jaki jest sens, takiej wiadomości, pochwalenie się umiejętnościami obsługi telefonu i wyszukiwarki? Gdzieś tutaj jednak zanika jedno SZACUNEK, bo jaki mamy szacunek do drugiej osoby jak nie stać nas napisać dwa zdania napisane przez nas samych a nie jakieś gotowce. Jak widzę początek wiadomości, to już mi się nie chce czytać dalej, po co mi wierszyk rymowanka.


Wpisy na portalach społecznościowych jak facebook, nk też nie są „bogate” w treść. Przecież wystarczy napisać:”Wesołych”, „Sto lat” lub coś trudniejszego „wszystkiego najlepszego” Czy chcemy dostawać takie wiadomości? Pewnie nie! Dlatego ja wole.

Polityka na miarę XXI wieku

Coraz bardziej zaszufladkowani. Otrzymaliśmy PESEL-e, NIP-y, REGON-y i inne oznaczenia. W różnych bazach danych przechowywane są nasze fotografie. Ten i ów oddał odciski palców... Proces ten jeszcze się nie zakończył: skanuje się siatkówkę oka i rysy twarzy, analizuje tembr głosu, prowadzi badania genetyczne, sieci komórkowe oferują usługę lokalizacji telefonów czyli ...osób je noszących. Co jeszcze nas czeka? - Wiele możemy przewidzieć, a szczegóły rozwiązań nie są istotne.
   Gdyby w jakikolwiek sposób oznaczyć wszystkich  obywateli, umożliwiając ich lokalizację, zlikwidowalibyśmy - prawie całkiem - przestępczość. System lokalizujący wskazałby osoby.

tytuł...

Numeru - opowiada Irena. Wysłała drugiego SMS-a. Po 15 minutach przeraźliwy sygnał komórki znów obudził Michała. Tej nocy nie dane mu było zasnąć. - Tym razem dostałem takiego samego SMS-a, co porzednio, ale na swój prywatny numer - mówi. - Szczęka opadła mi ze zdzwienia! Skąd obca osoba mogła znać moje dwa numery komórkowe? Podejrzewałem, że ktoś może ze mnie robić sobie żarty.

Ale to nie były żarty. To było boskie zrządzenie, które doprowadziło Irenę i Michała przed ołtarz. Zanim to się stało, przez prawie półtora roku pisali do siebie SMS-y. Ale miłość wyznali sobie w trakcie rozmowy. No, oczywiście, telefonicznej! Potem ona przyjechała do niego. 8 grudnia 2004 roku w białostockim kościele przysięgli sobie miłość i wierność małżeńską aż do końca swoich dni.

***************************************


CZY TO NIE JEST PIEKNE :) JEDNAK TO CHYBA PRZEZNACZENIE...
MY PONZALISMY SIE.

Telefony dotykowe

Blog EarthAbke

I teraz to już nie łóżko syna, ale synów... i jeszcze może w weekendzie następnym jakieś mikro malowanko (jedna, dwie ściany)... Hehe, tak więc nic dziwnego, że poniedziałek zacząłem będąc już odrobinę zmęczony.

Co jeszcze dziś odkryłem ? Ano, że mój telefon nie jest odporny na mrozy - o zgrozo. Trzymałem go w kieszeni, a i tak okazało się, że panel dotykowy zupełnie przestał działać i znów dało się go używać dopiero po 10 minut ogrzewania już u mnie w biurze... okropność ! Kto wogóle wymyślił tą zimę ;D

Tak więc na dzisiaj kończę, zostawiając już tylko parę dopisków drobnym druczkiem
JArek

marfa.blog

Niby znasz kogos, ale w sumie jednak go nie znasz. w rzeczywistości i tak ma się kogos na boku. wielka miłośc widząc tylko czyjes zdjęcie i gadajac z nim? Kochany- to pomyłka. co z tego, że tak miło się wam gawędzi na gg, że listy, e-maile, są tak ciepłe, że sms-y tak romantyczne, że rozmowy telefoniczne są tak długie. co z tego, że on/ona na zdjęciu wygląda jak aniołek. a może to kto inny?

piszecie, mówicie sobie, ze już zawsze będziecie razem. że będziecie się mocno przytulać, że będziecie się długo całować, a może nawet namiętnie kochać. myślisz, ze znasz.Zawsze mozesz na mnei liczyc
marfa (21:45)
ok ale Ty tez pamietaj ze nikt nie dotknie tak jak on i nikt mnie tak nie pocałuje
koza (21:46)
pamietam
marfa (21:46)
ok
koza (21:46)
ale pamietam tez o tym , ze moze byc jeszcze tysiąc innych ale wcale nei gorszych dotykow i pocalunkow
marfa (21:46)
a ja Ci powiem ze to były najlepsze dotych czasowe
koza (21:47)
a ja o tym doskonale wiem, bo znam Cieeee bardzo dobrze
marfa (21:48)
:)
koza (21:48)
i wiesz co Ci powiem? KOCHAM CIE
marfa (21:49)
fajnie... ja.