O czym chcesz poczytać na blogach?

Teheran 43

generau i jego historie

Rana z rozbijaniem kieliszków i łowieniem pstrągów w tle. i dyskoteką dla młodzieży w namiocie pod sceną. i zdaniami narciarzy, którzy wchodząc do holelu i mijając mar. nie. mówili: - o, nie. przyjechał też! kilka dni temu widziałem giertycha.
stoczyłem nierówną walkę o iran, efekty w lutym. nie sądzę, żeby, ale jeśli się uda, to w maju może pojadę do teheranu i innych miast odradzającej się nuklearnie potęgi.
strasznie tęsknię za berlinem.
chcę już jechać do włoch, ciągle tylko nie wiemy, na ile i kiedy dokładnie, bo flavia się namyśla, jak zorganizować nam pobyt dwutygodniowy z noclegami w rzymie i lecce za friko.
je. wziął trzeci ślub w życiu. inni się rozwodzą, to przykre.
coraz.Udzielila maria kaczynska na pytanie jak sie jej podobalo w watykanie?"

bo wlasciwie dlaczego sa dowcipy o czaku norisie a nie ma o marii?
konkurs! konkurs! przerabiajmy dowcipy o czaku na dowcipy o marii k.!!!
ciekawe, ile się nada? :)))

skomentuj (22)


2006-01-31 01:43:55
brodzimy w błocie pośniegowym. nogi przemarzają tak, że mam na sobie trzy pary skarpet. trudno się tam dostać, bo wszędzie mnóstwo kamer, gapiów, strażaków, policjantów. dziennikarze biegają w poszukiwaniu tematów, bo nic się już od długiego czasu nie dzieje, bo cisza zapadła i widmo straszy.
wygląda tak, jakby.

Historia mojej rodziny

Kazimierz, Olga i Kornel:

  Ich synowie byli kadetami, potem w wojsku. Rodzina mieszkała w Przeworsku, a przed samą wojną we Lwowie. Antonina, Kazimierz i najmłodsza córka Danuta zostali wywiezieni w 1940 r do Kazachstanu, on tam zmarł, żona z córką wyszła z Rosji do Persji z wojskami Andersa (Danka przez rok studiowała w Teheranie), stamtąd wyjechały do Anglii i tam zostały. Danka w Anglii wyszła za mąż za Bronisława Łozińskiego. 

5. Feliks

6. Eleonora (na zdjęciu niżej), żona Andrzeja:

I JEGO RODZEŃSTWO:

1. Eleonora z Gąsiorowskich Gilerowa, ur. ok. 1859, zm. 09.07.1937 r. (zdjęcie z roku 1936):

 

2. Wincenty 

3. Stefan ur. 10.01.1864 

POZOSTAŁYCH RODZEŃSTW NIE ZNAMY 

12:43, el_ka_l , Pokolenie pradziadków
Link Dodaj.

aleina blog

Zawsze bardziej pelna, niz pusta i mysle, ze tylko tacy ludzie moga przezyc.
by aleina | 2007-04-14 22:39:32 | skomentuj! (0)


MAMY EURO!!!
GENIALNIE !!! :DDD

Czekam, az Ktos doda mi tu pileczke reklamowa...
by aleina | 2007-04-19 22:06:23 | skomentuj! (0)
Wielkanoc 2007- zdjecia (część)


P.S. Nie podoba mi sie zaangazowanie ideologiczno- radykalne naszej wladzy w... rodzenie.
by aleina | 2007-04-20 20:10:43 | skomentuj! (0)
La suite de Wielkanoc 2007


Nasiliła walkę z modą sprzeczną z kulturą muzułmańską, zabraniając fryzjerom strzyżenia mężczyzn w "zachodnim" stylu - donosi BBC.
Fryzjerom nie wolno również depilować mężczyznom brwi, ani robić im makijażu. Przedstawiciele policji zaprzeczyli jednak pogłoskom, jakoby zabraniali także obsługiwania klientów noszących krawaty.(...)". Dalej jest o kobietach, ze te, ktore sie nie podporzadkuja, beda wypedzane z Teheranu na prowincje.

by aleina | 2007-04-30 14:48:03 | skomentuj! (0)
strona główna


blog.pl

rybinski blog

Wiele kandydatur, z reguły z poważnym i przemyślanym uzasadnieniem.

Nominacje od czytelników "Rzeczpospolitej" uzyskali: marszałek Adam Struzik najpierw do NASA, a po krótkim treningu na Marsa, Marek Pol śladami Napoleona na Świętą Helenę, Sylwia Pusz na pustynię Gobi, Maria Szyszkowska na plac Niebiańskiego Spokoju w Pekinie, Izabela Jaruga-Nowacka do Teheranu w celu organizowania tam marszów równości, Władysław Frasyniuk na Słowację, daleko i blisko zarazem, Krystyna Łybacka do UNESCO, Jerzy Urban do FAO, bo zna się na samowyżywieniu, Roman Giertych do Koła Polskiego w Dumie, Gabriel Janowski też do FAO, departament cukru, Jerzy Wenderlich tamże, niech organizuje światową głodówkę, Kwaśniewski z Janikiem do.The winner is: Józef Oleksy, którego na eksport wytypowała zdecydowanie największa liczba głosujących. Oleksy uzyskał aż 14 głosów na 35 możliwych. Marszałkowi serdecznie gratulujemy. Jak z tego widać, żaden wysiłek nie idzie na marne, a nieugięta postawa i trwałe zasady zawsze w końcu są nagrodzone. -rybinski 2004-07-29 11:10:43
skomentuj (1)


Baron żołędnyBywają słowa skrzydlate, które wylatują ponad poziomy i przechodzą do historii. Napoleon powiedział: "Żołnierze, czterdzieści wieków patrzy na was" i wszyscy to powtarzają do dziś. Goethe powiedział: "Więcej światła", a Lenin: "Socjalizm to elektryfikacja plus władza rad"..