O czym chcesz poczytać na blogach?

Teflon

books, apples and classical music

Nie smakują jak kokakola.
- nie ma szklanek nutelli z sałronem (skandal!).
- szklanka nutelli z balrogiem jest do kitu.

skomentuj!


2003-02-23::18:45:22::(2)::kieszenie pełne czereśni:.


ma ktoś czereśnie ?

ja chce czereśnieeeeee :(((

a bu.

skomentuj!


2003-02-24::15:31:40::(3)::teflon:.


ostatnio jestem jeszcze bardziej wredna, nietolerancyjna i upierdliwa niż zazwyczaj. wszystko mnie denerwuje :/. powód takiegoż nastroju pozostaje nieznany.

aaale mnie wkurzają te głupie dzieciaki w szkole które mi sięgają do pasa i przepychają się w szatni :/. albo te nieco wyższe które rzucają temperówkami na lekcjach i zawsze przypadkiem ta temperówka trafi w moją głowę :/. albo nauczycielka która bierze mnie do rozwiązania zadania którego nie umiem rozwiązać :/. albo dzieciaki wyższe nieco które gadają na lekcjach o głupotach i wywyższają.

Garnki |

    O stronie

Czyszczenie i pielęgnacja teflonu

Sprzątanie i mycie, szczególnie w kuchni, to zajęcie, które nie należy do zbyt przyjemnych. Są oczywiście ludzie, którzy relaksują się np. myjąc naczynia. Większość jednak robi to niechętnie. Problem pojawia się wtedy, gdy mamy garnki, które są np. z teflonu i nie wiemy czym je umyć, lub dziwiny się, że po bardzo krótkim czasie są one nie do.

Blog nie o życiu. Biegające kropki...........

W poezji.”.
Zatem pozwolę sobie na odrobinę prywaty i zadam kilka pytań, które być może kiedyś znajdą głęboką treściowo odpowiedź, zaś odpowiedź ta ukoi moi stęsknione wiedzy serce i zbuduje komuś naukową karierę. Tak, proszę Państwa, postawmy przed sobą te kontrowersyjne pytania, aby świat mógł dążyć do lepszej przyszłości!!! Pierwsze pytanie jest natury historyczny-filozoficzno-teologiczno-mistoczno-iktowiejakiej, a brzmi: „Dlaczego Noe nie zabił tych dwóch komarów?”. Inne nurtujące mnie problemy to odpowiedź na pytanie „Dlaczego piloci kamikadze nosili kaski?”. A skoro teflon do niczego się nie klei, to jak przylepiono teflon do mojej patelni? I dlaczego płyn do naczyń dumnie koło niej stojący robiony jest z cytryny, podczas gdy sok cytrynowy z koncentratu?
Żegnam Państwa szukając odpowiedzi - Tomasz Palak
I ja też się żegnam - do nastepnego spotkania, Tygryski!

Wklepane na bloga pamiętnego dnia:
2005-03-23
Jeśli coś Cię swędzi, to skomentuj :)DANEUCIEKAJĄJem i chudnę!!

Łyżką jogurtu naturalnego. Konsystencję można dobrać samemu – dolać wody, lub ewentualnie dosypać meizany. Podajemy posypane białym serem i natką. Pyszne, dietetyczne i sytne. Smacznego!!!

21:03, majowka83 , Obiad
Link Dodaj komentarz »
Naleśniki

Placek się nie rozpada, jest smaczny a przede wszystkim zawsze wychodzi i nie przywiera do teflonu.
1 jajko
1 łyżeczka maizeny
4 łyżki mleka

Porcja wystarcza na 2 naleśniki.
Opcjonalnie można dodać więcej mleka i więcej mąki i zrobić 4 naleśniki. jajko wystarczy jedno.
W placki mozna oczywiście zapakować biały serek na słodko. Polecam jednak zrobić na słono: można nadziać mięsem mielonym podsmażonym z cebulką i przecierem pomidorowym. Na pewno macie mnóstwo swoich przepisów i pomysłów a nalesniki dają mnóstwo możliwości, szczególnie w fazie II:)

Smacznego