O czym chcesz poczytać na blogach?

Tede

Blog Sprzedany

Skladance "SP. Records" pod tytulem "Wylacz Mikrofon".

W 1996 Janmario i TDF stworzyli wlasna formacje o nazwie "Trzyha" (HHH=Hardcore Hip-Hop), do której dolaczyl wkrótce CEUBE (Maestro Uno - wczesniej w grupie Dos Maestros). CEUBE tworzyl podklady i rymowal, TDF glównie rymowal, a JMI obslugiwal gramofon. Przez jakis czas Trzyha uwazane bylo za czesc Mop Skladu, gdzie grali obok Numer Zero, Numer Raz i Solfernus.

Pod koniec marca 1998 CEUBE opuscil Trzyha (jego miejsce zajal Numer Raz, a zespól zmienil nazwe na Warszafski Deszcz (WFD)). Produkcjami zajal sie Tede. W styczniu 1999 r. wydali dlugo oczekiwany krazek "Nastukafszy...", który odniósl wielki sukces w polskim swiecie hip-hopowym stajac sie jednoczesnie klasykiem polskiego rapu.

Rok 2000 uplynal pod znakiem koncertów, a Tede rozpoczal prace nad solowa plyta. Jako Warszafski Deszcz raperzy nagrali kawalki na "Hip-Hopowy Raport z Osiedla 2000" i na skladanke RRX p.t. "Styl Reprezentacji Pierwszej Ligi".

W polowie kwietnia 2001 w sklepach pojawil sie solowy singiel Tede p.t. "Wyscig szczurów", promujacy jego solowy LP "S.P.O.R.T.", który z kolei ukazal sie w.

coolbig.mblog.pl - mBlog.pl

Ich gehe zum Lachonarium
2006-03-31 | 14:36:29
autor: coolbig | skomentuj (5)
Dobrze wyraziłem co miałem na myśli?;)
PĘKNIETY JEŻ
2006-03-28 | 08:19:12
autor: coolbig | skomentuj (2)
Pęknięty jeżDj Buhh: Ej, Tedunio i Kołcz, chodźcie tutaj do mnie

Tede: Co jest prezesie?

Kołcz: Co jest ziom?

Dj Buhh: Co jest z wami chłopaki?

Tede: No kurwa spoko jest, o co ci chodzi ziom? Gitara gra jak zwykle

Dj Buhh: No, i kurwa dobrze. Sprawa jest do zrobienia

Kołcz: Jaka kurwa sprawa, ty?

Dj Buhh: Kurwa ty! Nie zadawaj pytań, mówię ja, ty słuchasz, okej?

Kołcz: Okej, okej, no dobra dobra, już wyluzuj, słucham

Dj Buhh: No. Kawałek trzeba nagrać, rozumiecie jeden z drugim? Łapserdaki, łobuzy, obiboki, lenie... Kawałek macie.

shakeout.blogwww.myspace.com/elephantstonemusic 

M.

Tagi: shakeout, elephant, stone, słonie, epizod, ii

skomentuj (3)

Tede i ekipa Wielkie Joł 2009-01-20 15:39:17

Kretyn, prostak, wieśniak – to tylko szybki wybór inwektyw kierowanych w stronę TEDE. Błogosławię dzień w którym wbrew temu wszystkiemu postanowiłem zaryzykować kontaktu z twórczością tego człowieka.

Rozprężenie towarzyszące świąteczno - noworocznej przerwie, a co za tym idzie nadmiar wolnego czasu... Leniwe, właściwie pozbawione celu grzebanie w internecie i natrafienie na wzmiankę o mixtape-ie wypuszczonym przez Wielkie Joł. Chyba tylko skrajna nuda skłoniła mnie do szybkiego sprawdzenia zajawki na youtube, a tutaj ogromne zaskoczenie. Kupuję to! Całość oparta jest na blendach.

Blog Latkowskiego

 

14:49, wprost1
Link Dodaj komentarz »
PAPA DANCE POLSKIEGO HIP HOPU

Kiedy „Papa Dance polskiego hip-hopu”, czyli Tede, nagrał utwór z Puszkiem Okruszkiem, czyli najbardziej czarną Polką, Natalią Kukulską, usłyszałem: Teraz ulubieniec warszafki polegnie. Przypomniałem sobie jak Grammatik obawiał się wspólnego nagrania z Leszkiem Możdżerem. Ale tam przynajmniej był mariaż z wybitnym pianistą jazzowym, a nie z wieczną nastolatką, która hardkor, rozumie w ten sposób, że rycząc do kamery ścina swoje wyfiokowane włosy.
To wydarzenie stało się przyczynkiem do dyskusji o dzisiejszej sytuacji polskiego hip hopu. Robert Sankowski w artykule Rap na salonach (Gazeta Wyborcza) pyta:.

Vr6

Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec

www.mloda-bogini.blog.pl

Ja nie robie. Chcialam zeby napisal cala prawde o mnie na moim blogu ale sie nie zgodzil. Ale to juz jest nie istotne nie ukladalo sie nam i tak odkad znowu zaczelismy gadac a mnie tylko przygotowalo do tego ze on w koncu i tak mnie znowu zablokuje. Ale przeciez to nie jest moj jedyny znajomy z GG. No dobra dobra koniec juz o nim bo to jest zly temat:P Wogole mowilam dzis cos kolezance a ona tez ze ja klamiem jak by nie wiem co chyba normalnie wszystcy sie zmowili na mnie. No to ja juz lecem;) Napisz jeszcze słowa jakiejs pioseneczke;)
PoZdRaWiAm :*:*

Tede - Wielkie Joł

Wielkie jał wielkie jał wielkie jał

joł joł
joł joł joł joł joł joł
Wielkie jał wielkie jał


joł joł
joł joł joł joł joł joł
Wielkie jał wielkie jał

Pierdol konwenanse świat desbouncem
Jak w mrozie błękitny facet
Mam powód żeby być tu znowu
Środkowym palcem pozdrowić wrogów
Coraz częściej szczęście jestem farciarz
Kibon skład udziela mi wsparcia
Nie rozumiesz, nie chcesz, nie umiesz -.