O czym chcesz poczytać na blogach?

Ted baker

ehh, kobietą być...

Wie, czy prawdą jest, że oni żyją obok siebie.. nic ich już od dawna nie łączy...

Mamuś wraca dziś z polski. Ciekawe, jakie skarby mi przywiozła J...pozwolę sobie jeszcze trochę poleżeć i nic nie robić, a potem pojadę ją odebrać z lotniska. Mniam mniam J

Wczoraj, żeby podnieść się na duchu, kupiłam sobie suuuper sukienkę Ted Baker. Którą mam zamiar założyć dziś wieczór. wydałam ponad 120 funów, ale  wiem, że będę wyglądać wystrzałowo. Boże proszę daj mi dziś rozum i nie pozwól mi zaprosić D. na te imprezę.... 

aaa czy już mówiłam, że bilety na Justina przyszły? uuuuuuu jeszcze tylko 12 dni!!!!!!1


Jazzowy blog

Bakera, z 49 utworami (z których część rzadko ukazuje się na rynku) i słynną fotografią Williama Claxtona, pochodzi z lat 1952-1957 – najbardziej owocnych w twórczości trębacza. Ozdobą są świetne nagrania z pianistą Russem Free-manem i gwiazdami pokroju Arta Peppera, Annie Ross czy Bobby’ego Timmonsa. Całość uzupełnia dobry szkic krytyka Teda Gioi oraz zestawienie pełnej dyskografii Bakera dla wytwórni Pacific, nieco mało czytelnej ze względu na wyszukaną grafikę. Podstawowa pozycja w dorobku Bakera.

I’ve Never Been In Love Before – utwór który pojawił się na The Pacific Years.

Filmy warte obejrzenia:) - Onet.pl Blog

Superbohatera. Na horyzoncie gromadzą się jednak czarne chmury. Kostium Petera zmienia kolor na czarny a jego moc staje się jeszcze większa. Ale zmienia się także Peter. Ujawnia się jego mroczna, żądna zemsty osobowość, nad którą do tej pory starał się panować. Czarny kostium sprawia, że Peter staje się zbyt pewny siebie i zaczyna lekceważyć ludzi, którym na nim zależy. Zmuszony do dokonania wyboru między uwodzicielską mocą nowego kostiumu a swoją poprzednią.


Thomas Haden Church : Flint Marko / Sandman 
Topher Grace : Eddie Brock / Venom 
Bryce Dallas Howard : Gwen Stacy 
James Cromwell : Kapitan George Stacy 
Rosemary Harris : Ciocia May 
J.K. Simmons : J. Jonah Jameson 
Dylan Baker : Dr Curt Connors 
Bill Nunn : Joseph 'Robbie' Robertson 
Theresa Russell : Pani Marko 
Cliff Robertson : Ben Parker 
Ted Raimi : Hoffman 
Daniel Gillies : John Jameson

Ciekawe Foty:

   

Blog Bellawood

I myślę że niestety albo stety w małym parku, który znalazłam jak zabłądziłam, który się znajduje na zapleczu Filharmonii Narodowej Dublińskiej. No chyba nikt nas stamtą dnie wygoni. Raczej będziemy miały widownię w postaci nastoletnich chłopców.

Chyba mam alergię na kroplę luksusu w postaci Body Spray from London by Ted fucking Baker.

Komentarzy: 0 Nicsiemnieniechce 29 Marzec 2011 o 16:39 2011-11-20