O czym chcesz poczytać na blogach?

Technologia żywności

Najlepszy blog o odchudzaniu - Onet.pl Blog

Na świecie bez którego pewnie już by mnie nie było! ;)Piszę tego bloga żeby przestrzec odchudzające się dziewczyny przed tym co może się stać, gdy stracą nad sobą kontrolę co jest niestety łatwiejsze niż myślą, oraz żeby pokazać, że gdy się chce to naprawdę można z tego wyjść! Skończyłam studia na Politechnice Łódzkiej na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, a dietetyka stała się moją pasją. Jeśli potrzebujecie porady, pomocy, piszcie. Postaram się pomóc. Są tutaj też linki pomocne w diecie (dla osób odchudzających się mądrze i świadomie) raczej jako pomoc A NIE NAMOWA DO ANOREKSJI!!!
Bardzo proszę o nie proszenie mnie o rady "Jak schudnąć z kości na.
  Na kalorie
 •  Zapotrzebowanie na składniki odżywcze
 •  Zapotrzebowanie na witaminy
 •  Zapotrzebowanie na minerały
 •  Tabela IG
Ciekawostki
 • Ankieta na temat odżywiania
 • Tajemnicze E czyli dodatki do żywności
 • O bulimii - kompendium
 • Anoreksja
 • Prawda o.

tashiwater | CZAS położyć KRES rządom SS

W Polsce istniała jedyna wytwórnia pasz ekologicznych, w której mogli się zaopatrywać rolnicy ekologiczni z całego kraju. W tym roku ta wytwórnia już nie otrzymała certyfikatu. Jednocześnie ta wytwórnia miała konwencjonalną linię technologiczną. Doszło do skażenia pasz ekologicznych. W tej chwili rolnicy są w tragicznej sytuacji, bo nie mają gdzie uzupełnić niedoborów białkowych dla swoich zwierząt, ponieważ wytwórni pasz ekologicznych już nie ma. Żadna.

Adam Tański:

(…) Papieska Akademia Nauk, uważając, że zielona rewolucja i biotechnologia są szansą dla ludzkości, bo jest to jedyna droga, która umożliwi uporanie się z głodem na świecie. Papieska Akademia Nauk nie może być posądzana o żadne próby wykorzystania przez koncerny ani o inne tego typu spiskowe.

Najnowsze wpisy

 • Lobby GMO – Wikileaks ujawnia depesze dyplomacji amerykańskiej z Warszawy
 • Fukushima – prawda a propaganda
 • GMO w polskiej żywności to fakt! Kupujesz olej Kujawski?
 • Zagrożenia ze strony GMO
 • Fukushima – dym wydobywa się z reaktora nr4
 • Mała eksplozja w Fukushimie? 17 lipca
 • Khadafi, Finmeccanica, ropa,.

Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć... - Onet.pl Blog

Nowy blog, nowa ja...

Siemanko;)!

Na wstępię chciałabym powiedzieć, że nie lubie pisać o sobie. Ale jest to pierwsza notka i wypada się przedstawić, a więc mam na imię Ola i uczę się w technikum, o profilu Technologia żywności. Lubię moją szkołę. Fajna atmosfera, super ludzie! No to może tyle starczy:). Dodam jeszcze tylko, że mam swoje pasje, hobby, które kocham ponad życie, a są to bieganie, sport, odżywianie i zdrowy styl życia. O tym właśnie między innymi będzie ten blog. Stworzyłam go z myślą o pisaniu bloga w formie pamiętnika, ale również, aby móc.

asiac.blog.pl

Bo jak nie to... hm. Życie straci dla mnie swój sens?


I na koniec średnia 5,0. Nie pytać, jak to się udało.

Za cel teraz: świadectwo maturalne z paskiem. I dzienna biotechnologia przemysłowa (lub ewentualnie farmacja). Jak się nie uda, to zaoczna biotechnologia, a jak nie będzie na politechnice za rok zaocznej (to się pokroję) - zaoczna technologia żywności.


Myslovitz "Acidland"

skomentuj (0)


2008-06-24 22:58:02


.


Ostatnio... Nie wiem...
Na nic nie mam ochoty.

Rano, co najmniej do obiadu włóczę się po domu w pidżamie. Dzisiaj aż do 18, zanim nie musiałam wyjść na ostatni mój.

odchudzanie.blog

Women, health, diet, dietetyka

skomentuj (2)

Dietetyka 2009-02-12 15:20:28

Dietetyka, nauka o racjonalnym żywieniu człowieka, łącząca wiedzę takich nauk jak: biologia, biochemia, fizjologia i patofizjologia, medycyna kliniczna, higiena, profilaktyka zdrowia, technologia żywności i techniki przyrządzania pożywienia. Dietetyka bada rolę składników pokarmowych w przemianach materii i energii na poziomie komórek, narządów, układów i całego organizmu. Dzięki, wynikom tych badań możliwe jest wskazywanie zagrożeń wynikających z niewłaściwego odżywiania, weryfikacja dotychczasowych poglądów oraz określenie konkretnych.

matkorn.blog

Może od tych radośniejszych rzeczy. Pracować już skończyłem w tamtej firmie, za pieniądze zarobione kupiłem efekt. Teraz zamierzam pracować gdzie indziej i dalej rozbudowywać się w sprzęcie :) Maturę zdałem, nie jest to może rewelacyjny wynik ani satysfakcjonujący mnie, ale zdałem. Składam podanie na Akademię Rolniczą na kierunek biotechnologia oraz technologia żywności i żywienia człowieka. Zobaczymy czy się dostanę. Po tej szkole zostanę rolnikiem ;) to jest sposób na życie. A teraz przejdźmy do rzeczy mniej weselszych... Mianowicie dzisiaj się rozpadł mój zespół. Jest mi smutno, bo byłem jego współzałożycielem (inicjatywa była Pączka) wsadziłem w to dużo wysiłku, serca, uczuć, emocji i nawet czasami.

iwi85 blog

Rozmowa na gg z Adusiem:* //kwestia magisterki
rano mialam az 5 klientek i usypialam troszq w body jeszcze wlaczylam sobie planete i wogole mialam odloty:)

wrocilam do domq i od ok 17 gadalismy z Adusiem an gg:) powiedzialam Mu o szkole jaka znalazlam we Wroclawiu za 6300 jednak to byly podyplomowe wiec nie dla mnie znalazlam ten sam kierunek :technologia żywności i żywienie człowieka w krakowie na Akademii Rolniczej i nabór na podstawie oceny uzyskanej na dyplomie i średniej ocen ze studiów wiec mam nadzieje,ze sie uda a kosztuje tylko alko az 3400 za 2 lata studiow:)

powiedzialam Maluszkowi,ze nocowalabym o ile by sie udalo u kumpla by nie musiec wracac do domq po zajeciach w sobote by znow w.