O czym chcesz poczytać na blogach?

Technologia chemiczna

Palec Serdeczny

W tym fenyloetyloaminę. I gdy wystarczająco długo ćpamy fenylkę, to zakochujemy się i jest miłość.

Tak w ogromnym skrócie oraz moim osobistym uproszczeniu postrzegane jest uczucie przez ateistów, fanów chemii w realnym życiu czy popularyzatorów tej oto teorii. Która z nich jest prawdziwa, czy to duchowa, czy to chemiczna wersja miłości Wam najbardziej pasuje, na to musicie sobie sami odpowiedzieć. Ja chyba jednak wolę tę pierwszą.

Tchórz…

afternoon story ateiści autor born bycie normalnym bóg chemia chemia miłości class difference dorosłe dzieci Fenyloetyloamina generacja generation gap ile im inaczej klasa średnia konflikt pokoleń ludzie metro 2033 middle miłość młodzi nagle nike normalni odmieńcy opinia pamięć pan w pismo polityka religia rzeczy slaves społeczeństwo starzy technologia the to turbo tym dalej voodoo święte
 • Statystyki:

  • 1,288 wejść
 • Bezmyślnie spoglądając z dna swojej duszy... - bloog.pl

  No to wczoraj definitywnie zakończyłam swoją przygodę z pkm :D Ocena końcowa 3,5 ;] Chemia fizyczna 4, chociaż uważam, że zasługuję na wyższą, ale co tam i tak dobrze :D Z tkactwa zrezygnowałam, za dużo materiału, więc jeśli zaliczę poniedziałkowy egzamin z włókien chemicznych, to będzie mi brakowało 1 punktu do RW, ale z jednym punktem przepychają na następny semestr, więc się tym nie martwię ;)
  Gorzej, jeśli nie zaliczę tego egzaminu :/ ale myślę pozytywnie ;)
  Wczoraj byłam masakrycznie zmęczona, w końcu cały tydzień ciężkiej pracy. Mimo to brzuch mnie bolał...od śmiechu ;]


  A teraz weekend z włóknami chemicznymi wrrr...jak romantycznie ;) Kto by pomyślał, że moje dalsze życie, studia będą zależeć od technologii włókien chemicznych :D

  Chcę, żeby był już poniedziałek wieczór, żeby było po wszystkim i chcę się wyspać, tak...bardzo chcę się wyspać :)
  Trackback: http://bloog.pl/id,5518770,trackback

  komentarze (7) | dodaj komentarz

  Duchowy Dom – Dom z duszą

  Po okresie użytkowania dom niemal w całości może wrócić do natury. Dzięki wydajności cieplnej przegrody i masie termicznej gliny można stworzyć układ o niskim zapotrzebowaniu na energię, której ceny w najbliższych latach spadać już nie będą. Naturalne materiały nie emitują szkodliwych oparów, bo nie są konserwowane i zabezpieczane chemicznie. Glina korzystnie wpływa na mikroklimat, reguluje wilgotność, utrzymuje ciepło, pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Samo zdrowie!

  Budowa to wielka przygoda

  Potwierdzą to wszyscy, którzy doświadczyli radości budowania. Często jednak przygoda/wyzwanie życia wymyka się z naszych oczekiwań, prowadzi do.

  Powierzchnię użytkową budynku względem tej samej powierzchni zabudowy w innej technologii. Może być różnie z kredytowaniem i ubezpieczeniem inwestycji. Materiały naturalne nie są standaryzowane. Przed budową należy wykonać testy sprawdzające jakość i przydatność surowców. Wciąż niewiele jest ekip specjalizujących się w naturalnych technologiach. Chyba tyle?

  Przydatne źródła informacji

  Przede wszystkim Internet i to w większości anglojęzyczny. Szukamy przez hasło straw bale, straw bale building, strawbale construction itd. na youtube czy w google.

  W sieci można kupić wiele książek, głównie amerykańskich. Godne polecenia jest.

  Vacat Technika – Technologie Mycia i Odtłuszczania

  [+] Zagęszczanie solanki za pomocą wyparki próżniowej

  Posted by vacattechnika w dniu Luty 1, 2010

  Technologia którą wprowadzamy na rynek jest bardzo rozpowszechniona od kilku lat w UE. Współpracujemy w tej dziedzinie z Austriacko –Włoską firmą Schell, która jest pionierem w tej dziedzinie, a której jesteśmy przedstawicielem.

  . Tylko zredukowane odpady stałe lub maziste (skoncentrowane) poddajemy utylizacji. Aby przedstawić Państwu ofertę cenową musimy otrzymać dane w postaci: ilość ścieków na dobę, rodzaj ścieków – jego skład chemiczny, itp. informacje.

  ZALETY

  • Dopłaty do 50 % ze środków UE
  « Odolejacze do oleju, wysysarki – regeneracja cieczy
  Odzysk etanolu, metanolu za pomocą wyparek próżniowych. »
   
  Follow

  Michał Sasak

  Nigdy nie zdarzyło się, żeby bomby atomowe wpadły w łapska ohydnych prywatnych kapitalistuff. Tylko państwa są dostatecznie bogate, żeby wytwarzać sobie wzbogacony uran, przerabiać go na głowice, a potem w nieskończoność przetrzymywać i wywoływać u sąsiadów poczucie zagrożenia.

  Jeżeli chodzi o broń biologiczną i chemiczną, to wytworzenie choćby jednej bomby z wąglikiem do najtańszych i najszerzej opisanych z pewnością nie należy. Ale, przypuśćmy już, że argument ekonomiczny jednak zawiódł, bo pojawił się nadziany russijski oligarcha, który z własnej kiesy funduje sobie dwie bomby z gruźlicą typu C i wsadza je do samolotu. Pojawia się pytanie, po.

  Graham Smith

  Janusz Korwin-Mikke

  Kel'Thuz

  Boli Blog

  Tak bardzo źle

  Applefobia

  Wasiukiewicz

  Kryzys Blog

  Rafał Ziemkiewicz

  Milton Ha

  Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków

  Bartłomiej Wanot

  Robert Gwiazdowski

  Ministerstwo Prawdy

  Martin Lechowicz

  Wirtualne Impresje

  Chief Dundee

  Ebenezer Rojt

  Przebudzator

  Lach

  ♣ Kategorie wpisów

  • Człowieki
  • Gospodarka
  • Grafiki
  • Nauka | Technologia
  • Ogólne

  zwierzęta to moi przyjaciele a ja nie zjadam przyjaciół

  Nie wie co dokładnie oznacza termin "wegetarianin". Otóż wegetarianie to po prostu ludzie, nie spożywający pokarmów, których zdobycie wymaga zabijania zwierząt. Dlatego wszelkie mięso, drób, dziczyzna, ryby czy skorupiaki są wyłączone z ich diety. Dopuszczalne są produkty mleczne oraz jaja. Od początków wegetarianizmu doszło jednak do zmian w technologii żywienia i rolnictwie, w wyniku których i inne pokarmy są dzisiaj nie do przyjęcia dla wegetarian. Wielu ludzi, którzy wybierają wegetarianizm z przyczyn etycznych, nie może się pogodzić z pewnymi metodami stosowanymi w intensywnej hodowli zwierząt. Po odrzuceniu mięsa przyjęli więc następujący program w swoim przesłaniu etycznym,.Potrawy przygotowane z użyciem takich jaj są nie do przyjęcia. Współczesna dieta zawiera wiele żywności przypadkowej, przygotowanej poza domem. Dla zachowania jej świeżości w długim przechowywaniu albo po to, by nadać jej atrakcyjny wygląd, poprawić smak lub formę, żywność taką przyprawia się różnymi dodatkami. Niektóre ze środków chemicznych i substancji dodanych do żywności pochodzą z mięsa zabitych zwierząt, na przykład żelatyna (z odpadów tkanki łącznej), podpuszczka (z błony żołądkowej młodych cieląt) czy też niektóre dodatki oznaczone literą E, jak E-120 (koszenila), czerwony barwnik otrzymywany z chrząszczy. Nawet jeśli dodatki te są użyte w niewielkich.

  my world

  Fizyka......................3(2)
  Geografia...................3-(4)-
  Historia....................3(2)
  Język angielski.............3-(3)
  Język niemiecki.............4(4)
  Język polski................4-(3)
  Matematyka..................2(3)
  Przysposobienie Obronne.....4(2)
  Religia.....................4(5)
  Technologia Informacyjna....4+(4+)
  Wiedza O Kulturze...........--(4+)
  Wiedza O Społeczeństwie.....4(4+)
  Wychowanie Fizyczne.........3(3)

  Średnia: 3,38 ;)
  skomentuj (4)
  2006-01-24 00:32:13 >> Samotność

  Niektórzy myślą, że samotność to tylko nie posiadanie chłopaka/dziewczyny, a jak.Wpatrywanie się i w końcu głupie, wypowiedziane przypadkiem słowa "ale ty masz boskie oczy". Tak, to brzmi jak brzmi, mam tego świadomość... Ale powiedziałam to. Późniejsze siedzenie w spaghetteri, podparcie podbródka dłonią i wlepienie bagiennych oczu w poważną, skupioną twarz młodego człowieka, usiłującego wytłumaczyć mi jakieś reakcje chemiczne. I ta myśl, myśl, która pojawiła się w mej głowie po tym, jak uświadomiłam sobie, iż siedzi przede mną niebieskooki brunet, którego kiedyś tak szukałam. Na dodatek brunet ten miał przemiły głos, który polubiłam, choć na samym początku niewielką trudność sprawiało mi zrozumienie słów, które wypowiadał. Jakby tego było.