O czym chcesz poczytać na blogach?

Technik farmacji

Blog aischasaa

Przez ten miesiąc duzo sie wydarzyło .. oczywiscie duzo pozytywnych rzeczy :) po pierwsze przez wiekszosc wakacji pracowałam jako kelnerka w pizzeri, po drugie pare dni spedziłam nad morzem ( tylko szkoda ze pogody nie było), po trzecie najwazniesze zdałam wszystkie egzaminy !! i jestem Technikiem farmacji! ze znalezieniem stazu nie miałam prblemu :) po czwarte dostałam sie na Studia pedagogiczne i od paru dni jestem studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i pszeczkolnej ..:)po prostu jest sie z czego cieszyc ..

just ME!... nothing else!

I...
... Dupa! O. Może i jestem na tyle mundra by zdać mature, ale za gOpia by iść na medycyne. Cóż, zaryzykowałam i się sparzyłam. Teraz walcze aby nie zmarnować roku. A potem się zobaczy...
Na razie jest pozytyw :) Rocek w Studim Medycznym w GW na wydziale Technik Farmacji też nie byłby zły :)

Aha... uwaga na ulicach GW- mam jazdy :P
Kalipso666 2006-08-04 16:59:05
skomentuj (2)


Digital Freedom
Na poprawę humoru :
+ sporo nowej muzy [ większość w klimatach industrial i takie tam ]

Naruto- Prawdziwa Natura Shinobi - Onet.pl Blog

Lara&Samada ( pseudonimy art.)
Samada:
Mam 20 lat i przymierzam się do studiowania kierunków medycznych (weterynaria,medycyna, farmacja, itp).Poznałem Larę na początku liceum, okazało się że lubimy podobne rzeczy i jedną z nich był naruciak. Pewnego dnia wpadłem na pomysł napisania funfica i po kilku rozdziałach napisanych solo Lara się do tego przyłączyła. Efektem tej znajomości jest cała ta historia. ;).

-Wiem.-Odpowiedział suchym, bezbarwnym tonem.

Inaka, uniosła się lekko, tak by Samada na nią spojrzał.Była wybitną osobistością w technikach umysłowych, kontrolowała już wielu przeciwników, nauczyła się poznawać spojrzenia, czy raczej same oczy.Ta zieleń była twarda, martwa.Wyczuła w nim żal, niemoc, frustrację i niesprawiedliwość.Dokładnie to wszystko, czego ona sama w ostatnim czasie tak boleśnie.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

  Krztuściowi, rózyczce, grypie – szkodliwość
 • Szczepionki wywołują padaczkę u dzieci zarażonych cytomelagią
 • Tekst o szkodliwości szczepionek
 • Trybunał międzynarodowy dla mafii farmaceutycznej
 • Zanieczyszczenia szczepionek. Mówi były pracownik farmacji – szokujący tekst!
 • Zwolennicy chorych pomysłów finansują szczepionki – geneza zła
BalUUm Bl0g

pracy. Uczniowie (16 – 17 lat) dowiadują się tutaj, jak być pożytecznym dla narodu polskiego. Wyróżniamy kilka kierunków edukacji:

 • Tapeciarz/Malarz – szkoła plastyczno/artystyczna. Nauka skupia się na poznaniu historii sztuki (szczególnie malarstwa) oraz poznaniu technik malarskich (akwarela, olejna, wałkiem)
 • Stolarz/Dekarz – wybierając ten kierunek będziemy mogli nauczyć się jak poprawnie wyciąć deskę do krojenia z kawałka tektury.
 • Młodociany Kucharz Małej Gastronomii – na tym kierunku poznamy podstawowe techniki.
 • Pierwiastkowanie (tylko nieliczni dochodzą na tak wysoki poziom)
 • Łopatologia – nauka teorii „Łopata-Ziemia-Powietrze” oraz poznawanie konstrukcji cepa.
 • Farmacja – odkrywanie 8 sposobów na produkcję amfetaminy, domowej produkcji C2H5OH, szukania magicznego leku na kaca i obsługi lady aptekarskiej.
 • Filologia włoska – na tych studiach naucza się jak poprawnie wykładać włoszczyznę, czyli.

 • W odmiennym stanie - czyli w oczekiwaniu na... - Onet.pl Blog

  Że muzyka ta działa również na naszego kota. Pada przy niej jak „kawka na trawkę”- słodziak mały, też się relaksuje.

  Szczęśliwa – dzisiaj się dowiedziałam, że  zdałam egzamin państwowy i uzyskałam tytuł technika farmacji. Nie ma to jak po 25 latach dorobić się zawodu ;). U mnie zawsze wszystko było na opak. Najpierw skończyłam studia, by potem „zrobić zawód”. Najważniejsze, że się udało. Może to ułatwi mi znalezienie pracy, gdy będę jej szukać. Teraz plan A to urodzić dziecko,.