O czym chcesz poczytać na blogach?

Teatr polonia

widownia

– ta potrzeba może nie być do końca uświadomiona, ale wydaje mi się, że istnieje naprawdę
występują również bardzo mocno skonkretyzowane potrzeby:
- okazania, że bardzo mi na kimś zależy (“zabieram dziewczynę na randkę do teatru, jesteśmy już na następnym etapie znajomości”:)
- ciekawość, potrzeba obcowania z ludźmi sławnymi (“ciekawe też jak ten aktor z serialu x wygląda z bliska). Wątpiących zapewniam, że to autentyczna i wcale nie tak rzadka.

Jest to kryterium mniej istotne.
Na marginesie, nie można już mówić w Polsce o pokrywaniu się tych kryteriów, to znaczy:
1. spektakle artystyczne – teatr publiczny
2. spektakle rozrywkowe – teatr prywatny

Teatr Polonia jest najbardziej znanym przykładem obalającym takie rozumowanie, w swoim repertuarze ma zarówno spektakle artystyczne jak rozrywkowe (jak i te, które trudno zaklasyfikować:). Powszechnie wiadomo również, o czym gorąco niegdyś dyskutowano, że.

Magda Umer i Andrzej Poniedzielski - bloog.pl

 

 

Wspaniale, że są takie oazy kultury, jak radiowa Trójka, czy teatr Polonia.

I jak Twoja mała scena w teatrze Ateneum, na której udało nam się zagrać przed kilkoma dniami 150-te już.

olks blog

Nowych dolegliwości. Zmagają się z własną słabością, jaką jest niemożność pogodzenia z upływającym czasem. Całość, przedstawiona z dystansem i ciepłą ironią.

W ramach kontrastu w teatrze Polonia, prześmieszna Shirley Valentine na niedziele. Historia kobiety, która po ślubie została sprzątaczką, kucharką matką syna poety i dziwnej dziewczyny, która w przeciwieństwie do matki wie co to orgazm. Ma dwie przyjaciółki. Jedną z nich jest.

koło gospodyń wiejskich - Onet.pl Blog


24 października 2011
PO TEATRZE I PRZED TEATREM

Wczoraj kilka z nas i ich starsze dzieci obejrzało sztukę Pan Jowialski w Teatrze Polonia. BArdzo mi się podobało, że sztukę wystawiono "po bożemu" z normalną scenografią, kostiumami i bez gołych bab. Wypadałoby obejrzeć jeszcze (może w szerszym gronie) "Edukację Rity", "Szkołę żon" czy jeszcze jakieś "niewarlikowskie".

blind as a bat. drunk as a butterfly.

Podaj.net
3. muzycznie
Gabriela Kulka
Last.fm
The Dresden Dolls
4. o, właśnie
Amnesty International
Ekodemo
Teatr Polonia
Zielone.info

Świata, a raczej nie świata, ino serii wpisów kulturalnych na ślepym i pijanym blogu. Dzień dobry.

Na początkowym wpisie w jakże wspaniałej kategorii kulturalnej, czyli więc mówimy dokładniej, że jest to literatura, muzyka i film alboż i teatr czasem. Cicho! Zaczynam. Proszę nie szeptać, gdyż jest to nieładnie i niemile to widzę. Żądam spokoju i uważnej uwagi, bo to, co mówię tu i teraz, tu i teraz będzie ważne, ponieważ ja tak chcę, macie uważnie patrzeć i słuchać, co.

♥ KachaZiele.bloog.pl ♥ Twoje najlepsze polskie źródło informacji o Katarzynie Zielińskiej! - bloog.pl


komentarze (0) | nie daj się prosić skomentuj

Kasia na premierze Divy

 

Teatrze Polonia odbyl sie monodramat Alicji Węgorzewskiej "Diva for Rent"

 

Dochód ze sprzedaży Kalendarza Marzeń 2012 będzie przeznaczony dla dzieci z chorobami nowotworowymi. W sesjach zdjęciowych biorą udział znani ludzie świata mody, filmu, teatru oraz muzyki. Uroczysta premiera kalendarza odbędzie się w listopadzie 2011 roku, wtedy też na inauguracyjnej gali będzie można go wylicytować z autografem Kasi. Tymczasem zapraszamy do galerii Śpiącej Królewny!

6000 zł do.