O czym chcesz poczytać na blogach?

Tchibo

Tchibo Exclusive

Już prowadzisz bloga na platformie blox.pl nie musisz zakładać nowego, aby wziąć udział w konkursie. Uwaga! Blogi z innych portali niż blox.pl nie będą brały udziału w konkursie.
 
Pyt. Czy mogę zgłosić nowo założonego bloga? Nie mam na nich żadnych wpisów.
Ocenie jury będą podlegały wpisy z okresu  5 -18 grudnia. Nawet jeśli dopiero założyłeś bloga, masz czas, aby zamieszczać na nim ciekawe wpisy.

Pyt. Prowadzę bloga podróżniczego, czy mogę go zgłosić?
Konkurs Tchibo Exclusive dotyczy tematyki świątecznej. Jeśli Twoje wpisy z dni 5-18 grudnia będą skupiały się na tej tematyce, to oczywiście możesz zgłosić bloga do konkursu.

Masz pytanie, napisz do nas blog@tchibo.pl lub zostaw komentarz – chętnie odpowiemy.

12:50, zespol.tchibo
Link

Niecodziennik BogumiłyRostkowskiej-literatki.

Prezentami, niestety. Staram się aby córka jak najdłużej wierzyła w te śliczne cuda około święteczne czyli w Św. Mikołaja i w "Dzieciątko".  Tłumaczę jej, jednak,  że to aniołek przynosi od "Dzieciątka Jezus" prezenty na pamiatkę jego pierwszych narodzin ponad dwa tysiace lat temu. Trudno to dziecku ogarnąć gdy potrafi liczyć do dwudziestu, a czytać cyfry trochę wyżej.  Wracając do prezentów to  otrzymałam powiadomienie, że lala już wysłana i podczas odbioru mogę sprawdzić czy nie jest uszkodzona. Bardzo się cieszę. Zaś z prezentem dla męża poszłam na łatwiznę.  Zamówiłam w tchibo.pl  zestaw rekreacyjny i zestaw do manicure. Ostatnio narzekał na tempe nożyczki.  Dres przyda się na długie zimowe domowe wieczory. Może wybierzemy się po świętach w Beskidy na weekend? Kto wie.  Też już otrzymałam informację ze sklepu tchibo o wysłaniu zamówionych rzeczy. Jutro idę umówić się z moją fryzjerką.

00:00, bogumilkar
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 grudnia 2008
.

dolinska.blog

Kobiety. Dowiedziałam się, że niektóre lubią ten sklep ze względu na ładnie wyglądające przedmioty. Są również fani zwrotów, ponieważ przez 3 lub 6 mies od daty zakupu można towar zwrócić bez powodu. Na stronie jest informacja iż w ciągu 14 dni mozna towar zwrócić, więc tu się chyba ktoś pomylił z tymi zwrotami.  Niektore znajome były zachwycone często zmieniającym się towarem, co następuje raz na tydzień. Być może dla zakupocholiczek i galeriowiczek jest to niezwykłe ekscytujące, że co tydzień mogą kupić nowe sprzęty.

Która kobieta marzy o bieliźnie marki chibo? Biżuterii Tchibo? Meblach Tchibo? Ja nie. O co chodzi...dlaczego ten sklep jest tak popularny, jeśli macie jakieś pomysły proszę piszcie.

Tagi: kawa, sklep, brand, tschibo, fenomen marki

skomentuj (0)

marzenie 2009-08-23 14:34:27

moje marzenie Nie jestem w stanie w tej chwili, ani najbliższym czasie robić tego co najbardziej lubię- podróżować. Wynika to z kilku przyczyn: - małego dziecka - braku funduszy - braku możliwości wzięcia urlopu w.

Perkombinacje logosu myślenia

W tym życiu dzieje. Innym razem pociąg jedzie bez przystanków, po gładki szynach i to jest takie spokojne życie, takie które jakoś sobie leci.
W zasadzie im więcej przesiadek tym życie ciekawsze, bo kolorowe. Z drugiej jednak strony, trzeba dbać, by zbyt wiele przesiadek nie zmęczyło nas za nadto. No i przede wszystkim, nie należy zapominać o nosie. Dłubać w nim, ale z głową.

Komentarzy: 1 Dzień dobry witam w Tchibo. 2008-06-19 O zgrozo.. po co ja tu w ogóle wszedłem. Chciałem się napić kawy i zjeść jakieś ciastko, a tu nad uchem co chwilę słyszę "Dzień dobry witam w Tchibo". No może dałoby się to przeżyć, gdyby mówiła to miłym, delikatnym głosem, jedna ładna laska. Aha,.. już wiem siedzi tu jakiś koordynator i chyba właścicielka. No co za kretyństwo do granic racjonalności. Jak można być aż takim debilem by kazać pracownikom witać każdego nowego klienta głośnym, na cały sklep roznoszącym się "Dzień.

Carpe jugulum - Onet.pl Blog

(21:25)

21 kwietnia 2010
Jak nie stracić klienta w 3 dni
Skończyła mi się kawa. W moim przypadku to urasta do miary tragedii. Skierowałem więc kroki do niezawodnego źródła kawy, czyli sklepu Tchibo w pobliskim centrum handlowym. I pocałowałem przysłowiową klamkę. Okazało się, że sklep przez trzy dni jest zamknięty z powodu remontu, przemeblowania czy czegobądź jeszcze. Wejście zastawiono niebieskimi płytami z napisem “Zmieniamy się dla Ciebie”.Bardzo fajnie, że się zmieniają dla mnie, ale co mi po nowej aranżacji wnętrza, kiedy mój pojemnik z kawą jest pusty i nigdzie w pobliżu nie ma innego źródła brazylijskich ziaren kawy.Trzy poranki bez espresso ze świeżo zmielony ziaren oraz popołudniowego latte wydały mi się prawdziwym końcem świata. Gdy nagle dalej w alejce ujrzałem.