O czym chcesz poczytać na blogach?

Tazo

Witamy w piekle !!!

Wieczór" Nie wiedziała zbytnio o co mu chodzi , a raczej przyjęła to jako miły komplement. Na dyskotece, a raczej na balu przynajmniej tak jej się wydawało było dużo znanych osobistości. Była tym bardzo zdziwiona i trochę zaniepokojona. Alex też był jakiś dziwny, znał prawie wszystkich a ją przedstawiał jako swoją kobietę. Wyglądało to dość interesująco, ale ją to zaniepokoiło. Nie znali się przecież w ogóle. Wieczór był dość przyjemny, tańczyli, śmiali się i rozmawiali. Alex był naprawdę interesujący, ale ją interesował tylko Tazo. Był jej narzeczonym , którego bardzo kochała. Wieczór dobiegał końca, gdy do Alexa podeszło dwóch mężczyzn. Porozmawiali chwilę, ale o czym to nie wiedziała, bo wyszła do toalety. Po jej przyjściu Alex był już gotów do opuszczenia lokalu. chciała z nim porozmawiac i zapytać dlaczego tak się zachowuje. Alex objął ją i powiedział, że do ich pokoju przyjdą zaraz goście. Nie była zbytnio zadowolona, ale co mogła zrobić ??? Przyszli Ci sami mężczyźni, z którymi Aleź wcześniej rozmawiał, mieli ze sobą jakieś pudła,.

Pokemony to najlepsi przyjaciele-Zawieszony - Onet.pl Blog

Że mu go dałam xD

Następne co pamiętam to to jak w drugiej klasie podst. mieliśmy na tablicy napisać nazwę swojego ulubionego bohatera z bajki a ja tam napisałam :"Pikaczu" zamiast Pikachu xD I ten sam Damian o którym już pisałam podszedł do tablicy i poprawił ta nazwę na Pikachu ^^'' I mi powiedziała że jak go najbardziej lubię to powinnam wiedzieć jak pisze się jego imię :] A ja mu na to opowiedziałam że go lubię, ale on tylko coś tam wymamrotał pod nosem i usiadł do ławki.

Potem w 2 i 3 klasie podst. miałam już trochę tych tazo...(tak z 20) Bo ja nie chodziłam do sklepów i nie kupowałam chipsów po to żeby mieć tazo tylko po to żeby zjeść chipsy xD Zresztą dużo mi się z nich w szybkim czasie gubiło... (jak to małym dzieciom ^^'') Zaczęłam także grać wtedy tymi tazo, ale tak trochę inaczej ^^'' Bo zazwyczaj grałam tylko w nie z Szymonem (takim kolegą z podwórka którego bardzo lubiłam xD) Bo reszta nie chciała się na to godzić...Bo to wyglądało tak że niby nimi graliśmy ale potem każdy pod koniec brał swoje te które miała na początku :). Bo ja strasznie nie lubiłam tracić.

Zawsze BARCA - Onet.pl Blog

257. Twoja stara śpiewa z Don Vasylem. 258. Twoja stara gra na keyboardzie w Papa Dance. 259. Twoja stara śpiewa techno. 260. Twoja stara jest fryzjerem w wojsku. 261. Twoja stara je z paśnika. 262. Twoja stara pije wodę z żelazka. 263. Twoja stara moczy nogi w misce. 264. Twoja stara spała z Jamesem Bondem. 265. Twoja stara ogląda Sylwester z Jedynką. 266. Twoja stara ściga się w workach. 267. Twoja stara jest konsultantką Neostrady. 268. Twoja stara spaliła Rzym. 269. Twoja stara nie zniszczyła pierścienia. 270. Twoja stara rusza z szóstki. 271. Twoja stara zbiera Metal Tazo. 272. Twoja stara ostrzelała wioskę w Afganistanie. 273. Twoja stara rozdaje karty w tysiąca na Kurniku. 274. Twoja stara śpi w pozycji bocznej ustalonej. 275. Twoja stara jeździ windą po lesie. 276. Twoja stara nie pada jak zwykłe baterie. 277. Twoja stara po prostu gotuje. 278. Twoja stara zbacza z kursu. 279. Twoja stara kasuje bilet w taksówce. 280. Twoja stara wlewa wodę do kwasu. 281. Twoja stara nie ma racji bytu. 282. Twoja stara symuluje ADHD. 283. Twoja stara stepuje na polu minowym. 284. Twoja stara podszywa się pod amandę99. 285. Twoja stara odlicza czas na.

They say don' t trust. You, Me, We, Us... Genuine diary Storm Hawks... - bloog.pl

Na keyboardzie w Papa Dance.
259. Twoja stara śpiewa techno.
260. Twoja stara jest fryzjerem w wojsku.
261. Twoja stara je z paśnika.
262. Twoja stara pije wodę z żelazka.
263. Twoja stara moczy nogi w misce.
264. Twoja stara spała z Jamesem Bondem.
265. Twoja stara ogląda Sylwester z Jedynką.
266. Twoja stara ściga się w workach.
267. Twoja stara jest konsultantką Neostrady.
268. Twoja stara spaliła Rzym.
269. Twoja stara nie zniszczyła pierścienia.
270. Twoja stara rusza z szóstki.
271. Twoja stara zbiera Metal Tazo.
272. Twoja stara ostrzelała wioskę w Afganistanie.
273. Twoja stara rozdaje karty w tysiąca na Kurniku.
274. Twoja stara śpi w pozycji bocznej ustalonej.
275. Twoja stara jeździ windą po lesie.
276. Twoja stara nie pada jak zwykłe baterie.
277. Twoja stara po prostu gotuje.
278. Twoja stara zbacza z kursu.
279. Twoja stara kasuje bilet w taksówce.
280. Twoja stara wlewa wodę do kwasu.
281. Twoja stara nie ma racji bytu.
282. Twoja stara symuluje ADHD.
283. Twoja stara stepuje na polu minowym.
284. Twoja stara.

Wykopalisko.blox.pl

Kategorie: Wszystkie | Hobby | Kraj | Kultura | Nauka | Polityka | Polska | Przyroda | Rozrywka | Różne | Sport | Technologia | YouTube - najlepsze filmy | Świat
RSS
wtorek, 01 lutego 2011
Jurek łap - a jak było na prawdę?
Przed i po obróbce
Więcej »

22:09, nandas
Link Dodaj komentarz »
Star Wars Tazos
Fajnie zbierało się Tazosy. Nie było to hobby ani zdrowe (kilogramy tłuszczu), ani tanie (fortuna pozostawiona w spożywczakach), ale miłym uczuciem jest wziąć po latach albumik i pobudować z Tazosów wymyślne figurki.

...                                          

Fakt, jest lepiej. Podoba mi się styl, w jakim piszesz, wciąąąga.
10/10

Podstrony:
Wszystko z tym samym layem. Zaniżam ocenę, bo lay mi do gustu nie przypadł, tak więc i podstrony mi się nie spodobały.
6/10

Ocena końcowa: 26/40


-Y.T.
to jest nasze zdanie i już. 2004-11-07 16:42:06
skomentuj (0)__________:)__________


http://zabucha90.blog.pl/
wejdź, ale na własną odpowiedzialność!

Pierwsze wrażenie:
PoK, pOk, pOkEmOn TaZo!
0/10

Layout:
Twój, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Latające tytuły notek, tajtel, gify od madzi.olp, pozdrowionka, moje ukochane pismo z CaPsEm, a w tle, ku mej ogromnej radości, piosenka z Titanica :D Szablonowy przykład pokemona, a fe!
1/10, bo w końcu to Ty zrobiłaś ten szablon, ops, ShAbLoN...

Treść:
Starasz się pisać mądrze, ja staram się nie parsknąć śmiechem podczas czytania Twojej TFUrczości. Jestem na nie. Do tego garść tych jakże uroczych pokemonowych udoskonaleń w piśmie, buźki i w ogóle.