O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Taylor

...:::Piegusek:::...

We're young.
Troy & Gabriella:And keep the faith.
Keep the faith!
Chór:Everyday of our lives.
Wanna find you there, wanna hold on tight.
Gonna run while we're young.
And keep the faith.
Everyday from right now.
Gonna use our voices and scream out loud.
Take my hand, together we will celebrate.
Everyday. Live everyday! 4x Everyday! 7x
Gabriella:Everyday!

ALL FOR ONETroy:The summer that we wanted.
Ryan:Yeah, we finally got it.
Chad:Now's the time we get to share.
Sharpay:Each day we'll be together.
Taylor:Now until forever
Gabriella:So everybody, everywhere.
Troy & Chad & Ryan:Let's take it to the beach.
Take it there together.
Gabriella & Taylor & Sharpay:Let's celebrate today 'cause there'll never be another.
Troy & Chad & Ryan:We're stronger this time been there for each other.
Gabriella & Taylor & Sharpay:Everything's just right.
Wszyscy:Everybody all for one!
A real summer has just begun!
Let's rock and roll and just let go.
Feel the rhythm of the drums.
We're gonna have fun in the sun.
Now than all the hard work, work is done!
Everybody.

||Your the best polish fansite about Taylor Swift|| - Onet.pl Blog

Banks. Natomiast Taylor pokonali m.in: Kanye West z pierwszym miejscem, Jenna Fosher, John Mayer i Kendra Wilkinson.

(c) news: translate by me

 

Taylor dla telewizji "ET Online"

    

 

Proszę o głosy na mój blog, dzięki za wszelką pomoc

SONDA

 

 

Agressive (06:47)
18 comments

23 August 2010
Tay na koncercie

Taylor w dniu 21 sierpnia na koncercie

   

(c) photos: taylorswiftweb.net

 

billieo017

O tym, najpierw spuścili łomot, a potem kazali jechać do domu stopem. Jeffrey to zrobił, był świadomy swojej winy i głęboko w duszy pewnie dziękował chłopakom, że zamiast poinformowania pana Allena o sprawie kazali mu po prostu odjechać. Nauczycielom wytłumaczył, że źle się czuje i chce wracać do domu. Następnego dnia, bo musiał on kiedyś nadejść, dołączyła do nas wiedźma Scarlett i jedna z jej przyjaciółek Kim. Większość osób, a właściwie wszyscy nie byli tym do końca zadowoleni. Przez dwa dni dokuczała wszystkim i dogryzała. Jednak Christine nie mogła patrzeć jak Palmer rozbiera wzrokiem Taylora i innym przystojnych chłopców z naszej klasy, więc zadała jej kilka skutecznych ciosów w twarz. Pobiły się. Świadkowie wstawili się za Chriss, mówiąc, że to Scarlett ją pobiła. To było trochę dziwne, ponieważ tylko na jej twarzy widoczne były obrażenia. Ale pan Allen, jako, że Palmer nie była uczennicą naszej klasy odesłał właśnie ją do domu.
     Przez następne dwa dni wszyscy bawili się genialnie. Zwiedzaliśmy tamtejsze ZOO i Akwarium. Pozwolono nam karmić foki, a nawet pływać z rekinami, ale na to odważył się tylko Taylor. To było naprawdę wspaniałe..

| SOURCE-TAYLOR || Your number one fansite about Taylor Momsen | - Onet.pl Blog

Sesjii

Taylor i Miley- wojna młodych gwiazd!

17-letnia gwiazda serialu "Plotkara", która przewodzi zespołowi muzycznemu The Pretty Reckless, złości się, gdy ludzie porównują ją do Cyrus tylko ze względu na wiek i wykonywany zawód.
- "Nie aspiruję do tego, aby być pieprzoną Miley Cyrus - wścieka się Momsen. - Nie obchodzi mnie sława. Gram, bo kocham muzyke i pracę w studio. Nie atakuję Miley osobiście, bo nie mam ku temu powodów, ale według mnie, całe to disneyowskie gówno, którym ekscytuje się świat, jest naprawdę żałosne. Nie znam Miley, ale muzycznie na pewno się różnimy. Nie porównujcie nas do siebie tylko dlatego, że jesteśmy rówieśniczkami".

Natomiast Miley nie została dłużna i również podzieliła się swoją opinią na temat panny Momsen:-"...Teraz wiem jaka ona jest. Jedynym celem Momsen jest dążenie do sławy za wszelką cenę. Zresztą kto chodzi po całym mieście w samej bieliżnie?".

 

Capsy z klipu "Miss nothing"

  

 

Taylor za kulisami najnowszej sesji zdjęciowej

  

 

(c) photos: taylor-momsen.net

(c) news: wp.pl

 

Miłość jest zagadką... - Onet.pl Blog

Na dół, kiedyś upadłam i siedziałam bez ruchu przez dwa tygodnie w domu.Z ramienia zsunęła się moja torba.Nagle spadła bo się strasznie trzęsłam.Kiedy usłyszałam dźwięk spadającej torby wydawało mi się ,że teraz kolej na mnie.Nie wiem jak ale drabina zaczęła się oddalać i nagle spadłam.Myślałam ,że usłyszę kolesia dzwoniącego na karetkę i straszny ból , ale było na odwrót.Nikt nie dzwonił , a ja byłam bezpieczna bo byłam w ramionach jakiegoś ziomka.Nie otwierałam oczu do momentu kiedy poczułam ,że jestem w aucie.Przekręciłam wzrok w strunę mojego ziomka który mnie uratował , dzięki Bogu był to Taylor , a dlaczego ja dziękuje Bogu ,że to on , czyżbym go polubiła?Nie to nie możliwe , a może.Jego auto było tak szybkie ,że po 7 minutach byliśmy pod moim domem.Odprowadził mnie do drzwi a ja podziękowałam mu za wszystko i chciałam iść ale on zapytał jeszcze
-*Give me your telephone number, and gadu gadu?-okej sprawa cisnęła się w jedną stronę  nie chciałam żeby właśnie on spieprzył mi wieczór, no ale
-*
sure!- napisałam mu na kartce , cienkopisem , i weszłam pospiesznie do domu.Mama już dawno spała więc poszłam do swojego pokoju.Rozebrałam się i ubrałam białą.

Goal in my life - Onet.pl Blog

Nie zaciekawiło. Usiadłyśmy przy naszym stoliku, jadłam powoli frytki myśląc o straconej roli, natomiast przyjaciółka gadała cały czas o chłopaku, trajkotała jak nakręcona. Do naszego stolika nagle dosiedli się chłopaki. Wszyscy, cała trójka. Na stołówce się nagle ściszyło, nie było zupełnej ciszy, ale jakaś połowa przestała rozmawiać, połowa patrzyła na nas, ze siedzą z nami oni. Cała trójka. Oni sobie nic z tego nie robili, byli przyzwyczajeni, że się na nich gapią, ale my nie. W końcu zaczęły się znów rozmowy. Chłopaki zabawiali nas rozmową, Sarze z ust prawie leciała ślina na widok Alexa, a Taylor siedział i patrzył na mój dekolt. Podciągnęłam bluzkę i chyba się zorientował, ze zauważyłam, zaraz się zaczął uśmiechać i jadł dalej. Justin siedział najciszej z nich wszystkich, wyglądał jakby musiał tam siedzieć, a wcale nie chciał. Alex i Taylor cały czas próbowali się popisywać przede mną i Sarą. Po posiłku, który był nawet jadalny poszłyśmy na lekcje. Przesiedziałyśmy jeszcze kilka lekcji. Kartkówka z fizyki na którą się uczyłam okazała się być dość łatwa, znałam na wszystko odpowiedzi. Wracałam ze szkoły do domu, po drodze odprowadziłam przyjaciółkę do siebie i dalej.

Moda Na Sukces

Data emisji w USA: 29.01.1997
Michael odwiedza Claudię w domu Stephanie. Uważa, że Thorne’owi na niej zależy skoro ryzykował dla niej swoim związkiem z Macy. Macy pojawia się w gabinecie Thorne’a. Thorne wita ją chłodno, w końcu to ona chciała ich separacji. Macy mówi, że żałuje tego co się stało. Chce, aby Thorne do niej wrócił. Sugeruje, aby zapomnieli o wydarzeniach ostatnich miesięcy. Thorne odpowiada, że nie może. Do Taylor przychodzi Grant, aby zabrać resztę swoich rzeczy. Dowiaduje się, że Ridge wyszedł przed chwilą wściekły z powodu Thorne’a. Grant zapewnia Taylor, że przed braćmi kolejne starcie: Ridge vs. Thorne runda 2. Taylor wcale nie jest do śmiechu. Zaczyna niepokoić się, co zrobi Ridge. Ridge przybywa do domu Stephanie, szukając Thorne’a. Stephanie dostrzega, że Ridge jest wzburzony. Ridge wyjaśnia, że ma dosyć wtrącania się Thorne’a w sprawy jego i Taylor. Dodaje, że przynosi Taylor kwiaty, jakby jej się przystawiał. Stephanie ostrzega syna, aby nie robił niczego, czego by później żałował. Ridge.

Taylor swift

Wirtualne odciski kocich łapek
6. książka: Bezgrzeszne lata - Kornel Makuszyński
7. książka: Pierścień i Róża - William Makepeace Thackeray
8. książka: Podróże Guliwera - Jonathan Swift
9. książka: Tomcio Paluszek - Van Gool - 1991
10. książka: Pokój tobie, Polsko! Ojczyzno moja! - Jan Paweł II - Znów na polskiej ziemi.


11..- cz. 3 Pozytywizm, Młoda Polska"
15. książka: Kameleon - Diana Hammond


16. książeczka dla dzieci: Merlin's Magnificent Magic Shop. - Carl Taylor - ze słowniczkiem angielsko-polskim na końcu.
17. książka: Chłodna rzeczywistość - Roman J. Pyrczak
18. książka: Kingi Wiśniewskiej-Roszkowskiej - "Druga i trzecia
młodość.

Tragiczna radość życia - Onet.pl Blog

Bo to jest horror – Zapiął pasy.

- Myślałam,że mówisz o tytule ‘ Walentynki ‘ – Ręce wciąż jej drżały.

- Nie , nie‘ Walentynki ‘ to jest to z Lautnerem i Swift to na co …

tego już nie grają .. –Westchnął z delikatnym rozbawieniem.

- Skąd miałam wiedzieć ? -  Znowu mu przerwała.

- Gdybyś się nie rozmarzyła nad klatą Taylora po słowie ‘ Walentynki ‘ usłyszałabyś też‘ Krwawe ‘ –.

ladys5202

Chodzi. Przy poprzednich płytach, zaczynaliśmy pracę mając przygotowanych kilkanaście piosenek, tym razem miałem ich prawie pięćdziesiąt!". Materiał powstawał przy współpracy m.in. Seana Mansarda, Maxa Martina, Kristiana Lundina, Marka Taylora, Poula Barry'ego i Andersa Bagge. Na ostateczną wersję "Insomniac" trafiło dwanaście piosenek w języku angielskim i trzy w języku hiszpańskim. Trasa koncertowa promująca krążek rozpoczęła się koncertem w Virgin Megastore w Los.

niedziela, 10 kwietnia 2011
ULUBIENI

I.

Ulubieni wykonawcy:

-Lady Gaga

-Enrique Iglesias

-Taylor Swift

-Rihanna

Wszystko o MENCHESTER UNITED!!!

Followed close, There was a slush upon that runaway and the aircraft never rose, It ploughed into the marshy ground, it broke, it overturned. And eight of the team were killed as the blazing wreckage burned.

Roger Byrne and Tommy Taylor who were capped for England`s side. And Ireland`s Billy Whelan and England`s Geoff Bent died, Mark Jones and Eddie Colman, and David Pegg also, They all lost their lives as it ploughed on through the snow.

Big Duncan he went to,.Sir Matt Busby lay there, the father of his team Three long months passed by before he walked again.

The trainer, coach and secretary, and a member of the crew, Also eight sporting journalists who with United flew, and one of them Big Swifty, who we`ll ne`er forget, the finest English `keeper that ever graced the net.

Oh, England`s finest football team its record truly great, its proud successes mocked by a cruel turn of fate. Eight men will never play again, who.

Taylor lautner

Plotki z życia gwiazd - bloog.pl

Najnowszą część Twilight, która nosi tytuł New Moon 

Obsada New Moon nie jest jeszcze dokładnie znana. Wiadomo, że zagrają w nim młode gwiazdy znane z pierwszej części: Robert Pattinson, Kristen Stewart i Lautner Taylor.Zobaczcie najnowszą sesję odtwórców głównych ról w Twilight, która ukazała się w 
magazynie Teen Vogue:

Mi się fotki podobaja a wam?? Kocham zmierzch.

{ ultra-style } - Dodatki na twojego bloga - Onet.pl Blog

 

 

 

 

    
 
***

Z Taylor'em Lautner'em
 

 


  

 

 

 

***

Tera dam 3 tekstury ^^

>>KLIK<<

Zmierzch - Onet.pl Blog

Dość dawno nie pisałyśmy od razu piszę że te wszystkie nie podpisane notki to moje.

A teraz parę Newsów z życia gwiazdorów ze Zmierzchu :

Taylor Swift oraz Tatlor Lautner : Potwierdzają swój związek (czyli dochodzi nam kolejna gwiazdka na którą będziemy mieć oko) (w następnej notce będzie o nich więcej)

 

Robert Pattinson i Kristen Stewart :.

Odmiana heroiny"

,,Miłość jest wieczna"

,,Everything about me invites you in - my voice, my face, even my smell"

,,Oh. Źle. Kiedy zostanę przekąską"

 

To tyle opisów. W następnej notce albo będą wiadomości na temat Taylor i Taylor albo Fan Fiction wybierajcie

 

Karolina

Zmierzchofanki
4 Oto twoje zęby !.

Taylor momsen

When words fail music speaks - Onet.pl Blog

Kiedyś, niedawno, pisałam z dziewczyną na twitterze i wymieniłyśmy się "rysunek za rysunek" czyli ona pokazała mi swój, a ja jej swój. Musiałam zeskanować go czyli w końcu pokaże wam moje 'dzieło'. Wiem, że miałam narysować Taylor Momsen, ale jestem za bardzo nerwowa i wywaliłam ją do kosza ;__; 
  
bez komentarzy ;__;
Po południu jedziemy do babci.. Pogoda jest ładna więc pewnie będziemy się lać xd 
I.

* = . . . B r o k e n - - K e y . . . = * - Onet.pl Blog

 
Sesje: {By obejrzeć któreś ze zdjęć, wystarczy kliknąć na któryś obrazek}
Mischa Barton x2
  
 
Taylor Momsen x2
  
  
Delta Daily x2
  
  
Piszcie.

Niepamiętnik literacki *Obein*

Co o tym myślisz

The Pretty Reckless (recenzja)

 

Ta płyta jest jak narkotyk... The Pretty Reckless jest post-grunge'owym zespołem założonym przez Taylor Momsen aktorkę i piosenkarkę znaną z dużego ekranu. Wokalistka świetnie spisuje się za mikrofonem, swoim głosem, nonszalancją, sceniczną pozą nawiązuje do takich klasyków jak Nirwana . Słuchając kawałków  "My Medicine","Make Me.