O czym chcesz poczytać na blogach?

Tawerna

Tsup!?

Z miejsc, które odwiedziłem. Nikt tu pewnie nie będzie wchodzić poza wami moi znajomi :P Więc nie macie się co bać, że ktoś was zobaczy :P
skomentuj (0)


2008-08-18 12:57:45
Jurata Bambola 2008
Najnowsze fotki z imprezy w Cafe Mexicana oraz Tawernie w Jastarni.


Anula i Dolores Mexicana


Doris Restauracja Hel


Pijaczka Dolores Mexicana Jurata


Ola na karuzeli JurataDrink Dnia Tawerna Jastarnia

skomentuj (0)

2008-08-18 13:03:08
Jurata Bambola 2008
Najnowsze fotki z imprezy w Cafe Mexicana oraz Tawernie w Jastarni.


Anula i Dolores Mexicana


Marius Leitdorf Bojowy

Ile ma dział obsadzonych załogą (jeden załogant obsadza jedno działo) i turla je radośnie. Za za każdy wynik 5+ obniża przeciwnikowi poziom wybranego współczynnika o 1. Potem przeciwnik - o ile jeszcze pływa - ma szansę sie odgryźć. Czyli procedura się powtarza. I tak w koło Macieju, aż ktoś sie podda (ryzykując bunt na pokładzie i utratę wszelkich dóbr materialnych, a także sławy) bądź zostanie ciężko uszkodzony (spadek któregokolwiek współczynnika do najniższego poziomu). Przegrany ląduje w zatoce piratów, zaś zwycięzca zdobywa nagrodę zaznaczoną na karcie. Jest to kombinacja: punktów sławy, skarbów, dublonów oraz kart tawerny. Następnie przychodzi chwila na skorzystanie ze "sepcjalnych właściwości" wysp. Na wyspie tawerny ożna kupić dodatkowe karty, na pozostałych wyspach zewnętrznych ulepszyć statek w określonej dziedzinie, z kolei na wyspie skarbów - zamienić skarby i dublony na punkty sławy. Ci, którzy - dobrowolnie bądź nie - trafili do zatoki piratów, dostają dwie karty tawerny bądź kartę i dwa dublony, i mają szansę na reperację statku.
No dobrze, ciągle piszę o kartach, ale o co z nimi chodzi? Well. Karty tawerny to kombinacja najrozmaitszych specjalnych efektów. Są takie, które działają na całą bitwę (na przykłąd zasłona dymna -.

Niewiele rzeczy tak bardzo oszukuje, jak wspomnienia - Onet.pl Blog

W połowie roku wygląda, jakby był użytkowany od lat co najmniej dwóch. Zapisuję wszystko, bo nie sposób wszystkiego spamiętać. Ale paradoksalnie - im bardziej jestem zmęczona, tym bardziej szczęśliwa. Dlatego obecnie na porządku dziennym jest spanie od 2 do 5 rano. Wieczory w Tawernie, zanim posprzątam, wrócę do siebie i się wykąpię schodzi do 2 rano.
Pobudka o 5, bo z rana lepiej się ćwiczy. 40 minut ćwiczeń, prysznic, szykowanie się do pracy. O 16 w domu, trochę się ogarnąć, jakiś obiad i zaś do Tawerny. Nie jestem w stanie jeździć na dwunastą w nocy, bo w trakcie sezonu sprzątanie trwa dobre trzy godziny. A przecież Tawerna nie jest moim głównym zajęciem... 

Wierzę, że małymi kroczkami, jeden za drugim, powolutku, dojdę do tego, co zamierzyłam. Nawet, jeśli będę musiała na chwilę przystanąć. Nawet, jeśli miałabym wybrać okrężną drogę. Powoli, ale do celu.
Ważne, żeby mieć jakieś plany i je realizować. Wiedzieć, po co się żyje...
Parafka (18:19)
6

warhammer fantasy role play - RPG blog by makk

Dzielenia się komentarzami na temat mych artykułów.

.
- Aktualizacja Galerii 17 grudzień 2007
W Galerii pojawiły się kolejne zdjęcia, tym razem prezentuję Gothmoga z Władcy Pierścieni. Kolejne fotki z Glorfindelem i Radagastem są właśnie w trakcie obrabiania i niedługo je wstawię.
Galeria Gothmoga
- 100 Tawerna.RPG już jest !!!!! 16 grudzień 2007
I stało się setny, pulchniutki, po prostu wspaniały numer Tawerny.RPG jest dostępny na stronie zinu. A w nim już wspominany Animal Planet 2 – opis redaktorów, dział Warhammera i wiele, wiele więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZAPRASZAM DO CZYTANIA - TAWERNA nr. 100

Tawerna Pod Złamaną Różdżką

Sławie i luksusie. Gdy dowiedziała się, że jest w ciąży świat się jej zawalił. Zaczęła pracę jako kelnerka tutaj pod Złamaną Różdżką, jednak gdy tylko natoczyła się okazja uciekła w podróż za marzeniami. Małą zostawiła babci, która się nią opiekowała ale ta zmarła gdy Meg miała 14 lat. Od tamtej pory wynajmuje mieszkanie na Tawerną i pracuje tu wieczorami. Uczy się w domu, zawsze mówił, że życie w szkole z innymi uczniami to nie jej świat. Dobra z niej dziewczyna. Trochę szalona i nieprzewidywalna, zawsze chodzi własnymi ścieżkami. Wszyscy ją tu znają i pomagają jej pogodzić naukę i obowiązki. Tawerna pod Złamaną Różdżką to jej drugi dom. - przerwie na chwilę żeby rozejrzeć się po tawernie.
-Opowiedziałbym Ci więcej ale robota wzywa. Poczekaj do wieczora to sam ją poznasz. - znów uśmiechnie się do Ciebie promiennie po czym oddali się by zając się pijanym facetem, który w rogu wyśpiewuje stare, pirackie piosenki kołysząc się przy tym niebezpiecznie.


Przyjdziesz więc wieczorem i od razu ją zauważysz. Z wyglądu niczym się nie wyróżnia. Jest raczej przeciętna, brązowe włosy do ramion, kilka piegów na twarzy, duże ciemne oczy. Nie wysoka ale i nie niska. Ubrana w.

Czesio blog

Strona główna

Kulig, Tawerna....   - :::skomentuj::: - ::: (68)::: -
Napisalem notke ale ja wcielo a byla taka zajebista :] ale chuja napisze druga.

W poniedzialek dowiedzialem sie ze klasa planuje jechac na kulig. 2 osoby zorganizowaly kierowce, nauczycieli, i cos tam z pzu za czym sie olataly bo wspanialy Pan A. nie wiedzial co i jak :]. Klasa chyba pierwszy raz sie zgrala :P. Wczesnije to jest we wtorek po lekcjach kucio wyslal nam sms, zebysmy wpadli do grafiki. Wpadlismy i podazylismy do tawerny,.