O czym chcesz poczytać na blogach?

Tatuaże wzory

tanczacazwilkami blog

Którą wykonują panowie ubrani na czarno z długimi włosami, i właśnie z tatuażami. Ale tak tylko sobie o tym marzyłam. Bo wiedziałam, że jest to nierealne. Wtedy tatuaż miał swoją wartość. Wielką wartość. Fascynował, zaskakiwał, budził skrajne emocje.

Tatuaże mogą mieć moc tak potężną, jak starożytne talizmany, przypominając o przeżytych triumfach, zwycięstwach odniesionych nad bólem czy doznanych porażkach. Mogą przypomnieć ci ten szczególny moment, kiedy miałeś dokładne wyobrażenie,.Pod wpływem alkoholu, emocji, zakładu czy mody powiedzą o nich za jakieś 10 lat. Ba! Nawet za 5 lat. Czy to nie będzie latanie z powrotem do studia i przerabianie ich na coś bardziej subtelnego?

Mając brata który robi tatuaże i ja myślałam o kilku wzorach, ale jak o nich dłużej pomyślałam wybiłam sobie z główki. Kiedyś po rozmowie z przyjaciółkami miałyśmy sobie bodajże we trzy albo ja sama wytatuować małego plemnika pod bielizna dolną. Całkiem śmieszne, bo małe, niewidoczne, ale po co? Po to aby.

...Przyjazń jest jak nieśmiertelnik...to blady kwiatek ale nie wiednący nigdy...

Drogi - 2,3 tysiące zł. W profesjonalnym studiu, gdzie zachowane są sterylne warunki pracy nie grozi ryzyko zarażenia się żółtaczką lub AIDS.
Z obserwacji pracowników studia wynika, że klienci dzielą się na dwie grupy. Część ludzi poprzestaje na jednym wzorze, a dla pozostałych tatuowanie stało się stylem życia....Potrafią oni zdobić swoje ciała całymi latami. Podobno to wciąga jak narkotyk - ciągle wymyśla się nowe, coraz bardziej nietypowe miejsca na tatuaże....Przed zrobieniem tatuażu warto zasięgnąć porady specjalisty dermatologa. Wykonanie wybranego wzoru trwa różną ilość czasu, w zależności od jego wielkości....Wiąże się to z bólem, a po wykonaniu nakłuć wytatuowane miejsce musi być osłonięte.

tatuaż - blog ze zdjęciami tatuaży

Wykorzystać jako szablon tatuażu? Opisywana galeria wzorów wyróżnia się unikalnymi pomysłami kreowanymi wyłącznie na tę stronę. Dajemy Wam możliwość skorzystania ze wzoru z naszej obfitej galerii. Powiększamy naszą galerię tatuaży o nowe wzory. Zapewniamy o ich niepowtarzalności, każdy element jest podkreślony. Zapamiętaj sobie adres i wpadaj do nas wielokrotnie.
tatuaże anioły 2012-01-22

tatuaże anioły

Body Art Zin

Wzór – celtic knot

Październik 27, 2009

Wzór tatuażu celtyckiego to zazwyczaj seria węzłów wywodzących się z kultury irlandzkiej.

Można jedynie spekulować na temat znaczeń każdego z wzorów, jako że Celtowie nie pozostawili żadnych źródeł pisanych, które by je wyjaśniały. Istnieje natomiast wiele książek opisujących celtyckie wzory oraz węzły.

Editor
Filed in Tattoo, Wzory
Tagi: Celtic, Celtic knot, Tattoo, Wzory
Zostaw Komentarz »

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi