O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Tatuaże

Tatuaże

  tatuaże. Fani wykonując sobie podobne, stylizują się na ulubieńca. Bo któż nie widział prowokujących skrzydeł Dody, czy wytatuowanego Eminema. Trend tatuaży świecie biznesu i sławy to chleb powszedni i nikogo nie dziwi.

  

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  • Gwiazdy
  • tatuaż
  • Tatuaże
  • Tatuaże gwiazd
  • wzory tatuaży
  Autor(ka):
  lukkk123
  Czas publikacji:
  piątek, 01 lipca 2011 18:59

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Gwiazdy i ich tatuaże”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Gwiazdy i ich tatuaże”

Tatuaż artystyczny

RSS
sobota, 29 maja 2010
Artur Boruc i jego prowokacyjny tatuaż

Artur Boruc zaskoczył niemiło kibiców Glasgow Rengers. Po ostanim meczu pokazał na tatuaż wokół swojego pępka, który przedstawai małpę z wypiętymi pośladkami i napisem "Rangers". Jednka prowokacje polaka nie przeszkadzają w zainteresowaniu jego osobą innych klubów. Polak ma przejść z Celtiku Glasgow do FC Sevilla. Ale czas pokaże co będzie z nim i jego tatuażem.

Tagi: studio tatuażu tatuaż Tatuaże
08:00, tatuaze-warszawa
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 maja 2010
Utalentowany snajper z tatuażem do cywila

Komisja wojskowa zdecydowała, żę utalentowany polski żołnierz, który służył jako snajper i miał ciało pokryte tautażami, zamiast na pole walki, trafi do cywila. Komisja.

Tatuaże

Co to jest tatuaż ?

24maj08

A tatuaż jest na stałe znak dokonane przez dodanie tuszu do skóry, aby zmienić pigmentu do celów dekoracyjnych lub innych przyczyn. Włosy są dla ludzi typu dekoracyjnego modyfikacji ciała, tatuaże, podczas gdy zwierzęta są najczęściej wykorzystywane do identyfikacji lub marki.

Tatuaży było praktykowane na całym świecie. W Ajnu, rdzennej ludności Japonia, ubrana twarzy tatuaże, podobnie jak niektóre Maoryjski Nowej Zelandii do dziś. Tatuaży było powszechne wśród ludów Polinezji i wśród niektórych grup plemiennych w Filipiny, Borneo, Mentawai Islands, Afryka, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Mesoamerica, Europa, Japonia, Kambodża, Nowa Zelandia i Chiny. Pomimo pewnych tabu otaczające tatuaży, sztuka nadal jest popularna w wielu częściach na świat.

Fryzury długie

I cieszeniu się radościami jakie niesie. Wzrusza, bawi, uczy.

Serial "M jak miłość" powstał z powodu barku w TVP2 typowej, "rodzinnej" opery mydlanej. Pomysł okazał się trafiony, oglądalność serialu rosła i w końcu przekroczyła oglądalność zarówno "Klanu", jak i "Na dobre i na złe", stając się najchętniej dotychczas oglądanym programem telewizyjnym w Polsce.

Akcja serialu "M jak miłość" rozgrywa się w Warszawie oraz m.in. w fikcyjnych pobliskich miasteczkach Gródek i Lipnica oraz wsi Grabina.

W pierwszym odcinku serialu "M jak miłość", który wyemitowano 4 listopada 2000 roku, Barbara i Lucjan Mostowiakowie obchodzą w swoim domu w Grabinie 40. rocznicę ślubu. Córki szykują im przyjęcie z tej okazji. W trakcie świętowania widz ma okazję bliżej poznać bohaterów "M jak miłość".

Tagi: M jak Miłość
14:32, fryzuryzgrzywka
Link Dodaj komentarz »
środa, 28 lipca 2010
Chylińska tatuaże

Kilku stylistów zaproponowało jej usunięcie.

'tak to kotku wygląda i tak się to kończy'. [blog oficjalnie zakończony] - Onet.pl Blog

Uwierzyć.

 -Nie wiedziałem, ze jesteś jego siostrą. Nic wielkiego. Słusznie mi się oberwało- starał się ją uspokoić.

 - Nazwiska nie poznałeś... - zaśmiała się. - Widzisz... Bo czuć do mnie coś... Może być ciężko. - chciała powiedzieć coś innego, ale wyszło co wyszło.

 -Nie rozumiem cię. nie śmiałbym cię teraz tknąć po tym wszystkim- starał się udawać obojętnego, ale jego oczy zdradzały zachwyt, z jakim wpatrywał się w Robin.

- Powiedzmy, że wierzę. - rzekła.

- Ale nie po to tu jestem. Niby dlaczego przez Celine miałbyś mieć te tatuaże?

-Celine upuściła kuferek na balu. Ja go dotknąłem i zemdlałem.

- A ja Cię znalazłam... - powiedziała - Niewiele to wyjaśnia.

-Wiem, ale od tego momentu miałem dziwne bóle. Teraz te tatuaże.

- Byłeś u pani Pomfrey?- zapytała.

-Pokazać jej to? Byłem. Kazała mi to zmyć. Nie wierzy mi- powiedział z lekkim żalem i przygnębieniem.

 Nagle usłyszał kroki Oboje poznali głosy.

-To Shane- krzyknął Michael. Ona przeklęła pod nosem.

 -Pod łóżko- szepnął.

 - No i.

Tatuaże wzory

W Mrokach Vampirzego Serca... - Onet.pl Blog

Zaczęło mu walić ze sto razy szybciej, niz zazwyczaj. Trudno mu sie oddychało widząc Justina takiego jaki stał, czyli w samych spodniach, bez koszuli. Wyglądał jak jakis młody grecki Bóg. Jego idealne ciało, lekko opalone. Jego skóra była pokryta niesamowitym wzorem skomplikowanych tatuaży. Własnie-tautaże. Słyszał o nich, o tym że je ma ale na żadnym zdjeciu ich nie pokazywał. Splątane linie i przeplatające się geometryczne figury pokrywały jego pierś i umięśniony brzuch, zachodziły aż na szerokie.

-Zazzza co?-wyjąkał.

-Za twój stosunek do Eleny-odpowiedział- Przyda się jej jakiś przyjaciel, spoza zespołu...

-spoko...

-To dobranoc...-odparł i wyszedł, a chłopak dostrzegł tatuaże takie same jak z przodu, na jego plecach, chowające się wręcz pod włosami.

 Chwycił się brzegu wanny. Boże, coraz gorzej z nim było. Zakochiwał sie w facecie którego tak naprawde nie znał, w którego obecności zachowywał.

Historia Hioshiego - Onet.pl Blog

Zaskoczoną minę.
-No niestety ja mam czasami bujną wyobraźnię...-pokiwał głową.-I nie żartuję.
Tak było. Dlatego może miał pomysły na różne wzory.
Wzruszył ramionami, co poradzić już tak miał.
-Nie nie żartuję..-zaśmiał się , bo chłopak znowu zapytał o to czy żartuje-Ja też nie często tańczę, ale co z tego..
Faceta co miał zrobioną kobrę splecioną na konarze drzewa wiśni wykonaną na całek plecy a ogon przechodził przez pośladki i kończył się na udzie. Niezły efekt. - w oczach chłopaka malował się podziw. Może to dziwne ale jemu właśnie takie duże tatuaże się podobały. Jeden duży ale za to porządny. - To znaczy jeśli to miało by być coś ekstra wielkość mi nie przeszkadza. Tylko ten motyw chciałbym też by były jakieś płomienie albo coś z chmurą dymu. - chłopak naprawdę nie miał pomysłu..

P o s t c r o s s i n' - Onet.pl Blog

Się w stylu Retro (to dlatego wybrałam dla Ciebie tą świetną kartkę!). Razem z moją siostrą przekopujemy się przez sklepy vintage szukając ciekawych ofert. Paisley ties! (nie da rady tego przetłumaczyć, chodzi o krawaty z różnymi wzorami; najczęściej to wzory floral - kwiatowe) Pozdrowienia,
Ezra."

Od: Esoteric_Ezerkins
Podróż: 6 dni

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Littles(treść i ilustracje);