O czym chcesz poczytać na blogach?

Tate gallery

Seks w Liceum (Moje Liceum 2.0)

Tego śmiałego „stroju” są… konserwatywni Brytyjczycy. Za nimi uplasowali się Francuzi i Włosi (91 proc.) oraz Szwedzi (82 proc.). Najmniej chętnych do opalania topless jest wśród Rosjan (67 proc.).

GOŁA KLATA W TATE GALLERY
Benjamin Perez Ulecia, country manager Skyscanner komentuje, że bikini i brak koszulki u panów sprawdza się na plaży, ale w muzeum, supermarkecie czy restauracji jest zupełnie nie na miejscu. „Najważniejsze aby.

Mój mały kosmos, który codziennie staram sie odwrócić na drugą stronę... - Onet.pl Blog

Słowem
  • Salvador Dali...sztuka to świat wyobraźni..użyj swej iluzji...
  • Pablo Picasso
  •  Tate Gallery
  •  Malarstwo
  • Rafał Wojaczek
  •  Edward Stachura

hipnoza.blog

Sesja formalnie nie rozpoczela a ja juz pre do przodu, no coz nie ukrywam, ze wizja wrzesniowego obozu bardzo mnie pobudzila do nauki, napisze cos o czym marze a co sie nie spelni ale bedzie mi przypominalo o marzeniu od 9 czerwca do 9 pazdzirnika w Tate Gallery w Lobdynie jest wystawa malarstwa Fridy..eh te obrazy sa juz blizej mnie niz w Meksyku, ale obawiam sie ze i tak za daleko, serduszko sie sciska, ale trzeba miec nadzieje, ze jeszcze kiedys bede miala w zyciu okazje by je popodziwiac...

Notatki z Kociewia - Onet.pl Blog

Również posiadły ten dar.

  

John Everett Millais, „Ofelia” (1851-52), olej na płótnie, Tate Gallery, Londyn
/repr. LESSING ARCHIVES / EK PICTURES

Bywało, że pokutujące dusze prosiły żyjących o przysługę,zwykle były to prośby o modlitwę. Kociewiacy uważali, że nie zawsze dusze odzywały.

Ja tu sobie posiedzę spokojnie w chacie a oni niech myślą że z dżungli nadaję relację

zlądowałam w Lądku na kilka dni i od razu truchcikiem popędziłam do słynnej Tate Gallery a tu... NIECZYNNA z powodu zmiany lokalizacji. :(littlekaha blog

Ubezpieczają eksponaty od zniszczenia, by odszkodowanie pokrywało koszty renowacji. - Unikalnych dzieł nie ma sensu ubezpieczać od kradzieży, bo nie można ich odkupić - mówi John Oyaas, szef Oslo Forsikring. Dzieła w brytyjskich tate i National Gallery nie są w ogóle ubezpieczone - instytucje pańswtwowe starają się raczej wystarczająco zabezpieczyć cały obiekt, np. zwiększając liczbę strażników."

- - - - - - - - -


Piotr Ogrodzki - dyrektor.