O czym chcesz poczytać na blogach?

Tata nano

Przedmurze rzeczywistości

Widać na pierwszy rzut oka: konstruktorzy wyciskają z niewielkich silników (1.4-1.6 l) coraz większą moc przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa. Transport samochodowy generuje ok. 12% globalnej emisji dwutlenku węgla i przy lawinowo rosnącej sprzedaży na rynkach wschodzących (Chiny!) z jednej strony, oraz inicjatywach takich jak supertani hinduski Tata Nano, będzie się miał w tej puli coraz większy udział.

Polska w 2006 r. wyemitowała 210 mln t dwutlenku węgla, w 1999 r. – 330 mln t , a w momencie rozpoczęcia transformacji ustrojowej – ok. 0,5 mld ton rocznie. W tej sytuacji należałoby jedynie zapytać, jaki inny kraj świata może pochwalić się takim wynikiem..

sami sobie świat stwarzamy


.....

jutro: a) negocjacje z Wedlem - przewidywana sieka:)
b) szkolenie z hurtownii danych
nano 2005-09-07 09:18:29
skomentuj (0)


tych pare chwil z nią...

... czyli wieczór w Poznaniu, w doborowej obsadzie:)
nano 2005-09-07 09:25:02
skomentuj (2)
Z Toba to lepiej jak z tata...;)

Największa sieczka jaką kiedykolwiek widziały me "czarne" oczy:) Wojna z CADBURY WEDEL, tym razem runda dla nas - ale bylo ciezko - warto bylo czekac 10h, by przezyc cos takiego. Poltorej godziny, ktore chyba do kocna utwia w pamieci - na razie najlepsze co mi sie tu zdarzylo - oczywiscie mowa o business'ie:)

A tak to kontynuuje.Wyja i nigdzie z tym procz zawodow nie pojedziesz jada przez 10-12sekund po prostej liczacej 400 metrow - bajer:/ Co w takim razie mnie tam ciagnie? W koncu Legia nie gra u siebie w ten weekend(a by sie Żylete rozpierniczylo;), ataku na Palac Kultury i Nauki nie bylo, Kwasniewski za granica, a Weronika siedzi u Maxa i na maxa sie nie cche od niego ruszyc.

nano 2005-09-13 11:44:26
skomentuj (0)
Winny się tłumaczy

Wczoraj nie zdazylem dokonczyc, bo... szef wpadl;) znaczy przyszedl do biura:) hehe

Dziś znów w marketingu.
nano 2005-09-14 10:12:38
skomentuj (0)
Pierwsze moje dzielo - ono pochlania

Do końca tygodnia w.

Radosny Świat Toffi Golden Retriever - Onet.pl Blog

Siadamy!
Hau!

Wczoraj pisałam jak Mała przekręca się z plecków na brzunio.
Ale to nie wszystko, co Dorcia już potrafi!!
Tyle się dzieje, że nie nadążam z pisaniem!

Mała usiadła!
To znaczy została posadzona i nie fikła!
Tata włożył ją do wanny, a ta złapała się za brzeg i nie dawała się położyć!
Że też jej się pupa nie ślizgała?
 

Bo wcześniej to były takie tam siadania z opieraniem się pleckami,
ale to się nie liczy.
 

Ale spoko!
Poćwiczymy...
 

... poćwiczymy ...
  
 i zanim.
Blog Roku 2007
w kategorii Zabawne i Zwariowane.
Jeśli chcesz oddać na niego głos,
wyślij SMS o treści I00754 (pierwsze jest I jak Irena)
na numer
71222.
Koszt SMS, to 1,22 zł brutto

Dochód z głosowania zostanie przeznaczony na wsparcie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie.

Głosujący mają szansę na nagrody - czeka na nich 10 Ipod-ów NANO 4GB.

Na blog można zagłosować tylko raz (w tym etapie.

Krzysztof Matys, podróże i coś więcej - Onet.pl Blog

14 listopada, w Indiach, obchodzony jest Dzień Dziecka.

Mam przed sobą dzisiejszy” Hindustan Times”, a w nim duże, modułowe ogłoszenia. Szczęśliwego Dnia Dziecka życzą przedsiębiorstwa i politycy. Są i bardziej dyskretne formy reklamy. Oto koncern Tata promuje swój program budowy Indii przez edukację. Firma znana u nas głównie z przemysłu motoryzacyjnego (najtańszy samochód świata – Nano) inwestuje również w inne obszary, jest na przykład właścicielem herbaty Tetley. Tak się właśnie teraz dzieje na tym świecie. Indyjska firma kupuje takie marki jak Jaguar czy Land Rover. I nie da się już tego zatrzymać, przyszłość należy do Indii. A właściwie do indyjskich dzieci. Dlatego Tata inwestuje również w naukę. Jak informuje.

ilizarow - Onet.pl Blog

UWAGA! WPISY Z POCZĄTKU BLOGA W SZEROKIEJ LIŚCIE NA DOLE STRONY:)

  • Księga Gości
  • Moje zdjęcia z okresu leczenia i troszkę później
  • Sadosia
  • A-kularnica
  •  Ks. Tomasz
  • Tata Majcika
  • Paweł Kostrzewa
  • Tomek
  • Wawrzyniec Prusky

Trwa konkurs na najlepszego Bloga Roku 2007.  Jeżeli uważasz że powinnam wygrać, głosuj. Wyślij na mnie SMSa o treści J01078 na numer 71222. Koszt to tylko 1,22 a dochód z głosowania zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Możesz wysłać SMSa na jednego Bloga tylko raz, do dnia 29.01.2008 do godziny 12.00. Do wygrania ipod NANO 4GB. Z góry dziękuję.

Ania Tulił, lizał po ręku, popiskując....Z tego wszystkiego widziałam mało petard, bo byłam zajęta uspokajaniem jamniora, żeby ze strachu nie umarł. Wzięłam go na ręce i pokazywałam mu przez okno, jak ładnie petardy lecą, pokazywałam mu tatę i Adama stojących przy petardach i tłumaczyłam mu, że jest już dorosłym chłopem i bać się nie powinien ;) Może jestem i głupia, ale on się tak panicznie bał, że musiałam go jakoś uspokajać. Papugi też były wystraszone Jak.

tsu-zu-ku |*| Your life is all yours, so don't let other people force you to be good |*|

3 piosenki bardzo mi sie podobaja.
The Heart of Everything - najnowszy album Within Temptation. Cudowny, wspanialy i niesamowity.
Final Fantasy VII Strategy Guide. Oniemialem jak zobaczylem w Trafficu poradniki BradyGames. Niestety byl to jedyny guide do serii FF :/
iPod nano w slicznym zielonym kolorze. Jest cudowny! <3
Nowe buty by Adidas. Zakochalem sie w nich jak je tylko zobaczylem <3 Musialy byc moje! Nawet moim rodzicom sie podobaja. Tata powiedzial: "Wreszcie jakies normalne buty" a to juz szczyt pochlebstwa xD Podsmowujac: dostaly 10 na 10 punktow ^^
Miracle Passion - manga na podstawie biografii Ayumi Hamasaki (a kogo by innego?! xD) Niestety po japonsku ale ja juz zaprzegne Prodigy'ego do roboty -grin-
A teraz kilka rzeczy ktore.