O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Tarot

w stronę słońca - Onet.pl Blog

Jeżeli suma liczb jest większa niż 22, trzeba liczby jeszcze raz dodać.

Bardzo dobrze opisane karty roku u H. Banzhafa.

 

lenik (14:06)
0

19 września 2007

Wiadomo, że Tarot nie lubi jednoznacznych pytań, ale zadajemy je i otrzymujemy odpowiedź. U mnie wypracowały się następujące znaczenia:

PS. Karty w pozycji prostej.

GŁUPIEC - raczej nie. Dokładnej odpowiedzi nie mozna uzyskać. Powody mogą być różne. Naprzykład, to zależy od zachowania pytającego, albo jakieś warunki nie są brane pod uwagę.

MAG - najczęściej TAK.  Pytający musi wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć nowe życie.

KAPŁANKA - Niewiadomo. Trzeba wyciągac dodatkową kartę lub robić inny rozkład.

CESARZOWA - TAK

CESARZ - TAK

PAPIEŻ -.

Oficjalny Blog Piotr Gońciarz - bloog.pl

Pomoc. Nie rozumieją, że cena za seans jest  tak naprawdę ceną za czas jaki muszę wygospodarować, a nie za informacje jakie pokaże mi tarot. Równie dobrze mogę ten czas wykorzystać dla siebie, dla rodziny, na pracę, na dobrą książkę, kino, ale kiedy poświęcam go dla anonimowego człowieka, który żąda konsultacji, marudzi a na koniec stwierdza, że drogo, że usłyszał to co wie, lub to co inni mówią, że seans tylko potwierdza jego przypuszczenia, przekonania. Pojawia się pytania jaki jest sens mojej pracy, w jakim celu przychodzi klient, człowiek na spotkanie z kartami tarota. Z powyższych powodów postanowiłem ograniczyć moją parapsychologiczną pracę.

 

Ludzie myślą też, że tarot, jasnowidzenie jest szybką drogą do wzbogacenia się. To jest mit! Prowadzę życie tak jak każdy, pracuję, odpoczywam, chodzę do kina, teatru, czytam książki, bo takie jest życie. Czasy się zmieniły! Co więcej. Dziś na ezoteryce zarabiają  duże korporacje, firmy audiotele, a nie indywidualni tarociści. Nie rozumie więc komentarzy dotyczących cennika konsultacji. A ludzie nie rozumieją z kolei, że ta praca to także poświęcony,.

MAGIA milosna

Pozytywne energie aby doprowadzić do spotkania dwóch osób i rozwoju miłości. Nasza praca nie jest łatwa. Wykonujemy ją codziennie wspólnie Ty i ja. Często rezultat pojawia się już w pierwszych tygodniach. Czasami trzeba czekać dłużej. Pierwszy etap to przygotowanie Cię na to spotkanie. To podstawa, gdyż najczęściej w ogóle nie jesteśmy gotowi psychicznie by przyjąć miłość. Trzeba usunąć stare nagromadzone blokady energetyczne. Po tej pracy oczyszczającej reszta idzie już z górki.

 

Tutaj również proszę o propozycję ceny.

 

 

Maria Bucardi Tarot Thoth tarocistka dobra wróżka przepowiednia z kart Tarota tarot jasnowicz przyszłość z.

KIARA - WRÓŻENIE Z KART,KABAŁA - Onet.pl Blog

MOŻLIWOŚCI I PREDYSPOZYCJE PYTAJĄCEGO

TAROT - ODPOWIADA NA KONKRETNE PYTANIA

TAROT - ANALIZA WSPÓŁPRACOWNIKÓW

TAROT - DOBÓR PARTNERA I JEGO WYBÓR. WYBÓR ZAWODU.

KIARA
1 komentarz
Ostatnie opadłe liście
  • DLACZEGO TAROT??? (KIARA; 17.10.2008)
  • Przyszłość w kartach ukryta?

Pocałunek Klimta - Onet.pl Blog

INNE Z RESZTĄ TEŻ! ;)
Rudzielec (00:59)
prawdziwy koneser?

23 lipca 2008
Je vois la vie en gris...
Wczorajszy poranek.
Czytam Vollarda i Tarot Paryski. Vollard jest klasyczny, po kilkunastu stronach muszę dać sobie odpocząć. Tarot Paryski jest intrygujący, poprzez drażnienie mnie. Leżę przykryta śpiworem, w samej tunice. Tej żółtej, kontrowersyjnej. Nagość jest jakkolwiek ryzykowna, zważywszy, że nie zakręciłam bloku drzwiowego i w każdej chwili może ktoś wejść. Może, ale pewnie nie chce. Czytam dalej. Znużyła mnie irytacja Tarotem. Jak maszynka machinalnie odkręcam kubełek hormonów, przekręcam na dłoń, wsypuję z powrotem, łykam, popijam. Dwadzieścia minut bez jedzenia nie jest cierpieniem, chyba, że się o tym.

Dobra wróżba

Niedługo wyjeżdzam
Nie będzie mnie dłuższy czas i  w związku  z tym nie będe pisac notek.To musicie mi wybaczyć.Chyba  że tam gdzie jadę będzie dostęp do internetu.
18:10, betty222
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 lipca 2006
Tarot
Historia Tarota
Obecnie znane karty pochodzą z 15 wieku.Najstarsze zachowane karty tarota zwane wówczas tronfi pochodzą z około 1450 roku.Wymienia się dwie najbardziej znane talie kart z tego okresu :
- tarot Viscontich przeznaczony dla Filippo Marii Viscontiego z rodziny ksiązecej w Mediolanie
- karty Viscontich-Sforzów wykonane przez niejakiego Bombo
w tym okresie uległa ustaleniu liczba kart w talii i ich podstawowa symbolika, relacje kart między sobą oraz ich podział na grupy.
W osiemnastym wieku tarot został zaadaptowany przez wróżbiarstwo,okultystów i ruchy określające się.

Tarot online

Jesiona strzępki

Musze jednak stwierdzic, ze wiara w przeskoki to nie jest dobry pomysl. Po latach szukania pociechy w horoskopach, tarotach (ostatnie 2 rozklady online wyszly fatalnie; skandale, klopoty finansowe itp) uwazam, ze jednak kazdy jest kowalem wlasnego losu. Jezeli pozwole sobie dzis na smutki i placze, to zaden Nowy Rok ich ze mnie nie wytrzesie.

Dzisiaj poszedlem [...]

Pogromcy Mitów

Prawdziwe chrześcijaństwo, które nie wierzy w Biblię.

Chciałbym też zwrócić uwagę, że piosenkarka widzi w Biblii “zajebiste przykazania”, a jednocześnie chlubi się tym, że jest czarownicą i pasjonuje się magią, tarotem. Trzeba zatem przypomnieć,  że Pismo mówi:

“Niech nie znajdzie się u ciebie taki, który przeprowadza swego syna czy swoją córkę przez ogień, ani wróżbita, ani wieszczbiarz, ani guślarz, ani czarodziej,.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi