O czym chcesz poczytać na blogach?

Tarnowskie góry

I can look into Your Soul...

Dni :)

Update: 02.07.

ciche dni...
mam nadzieję, że będą trwały wiecznie!

skomentuj (0)2005-07-17 15:59:26 | piąte przykazanie, ...

...czyli Nie Zabijaj ;]
Tychy 08:31 -> Katowice 09:08, Katowice 09:20 -> Tarnowskie Góry 10:13, Tarnowskie Góry 10:50 -> Stare Olesno 12:08
10:40 - poznanie Łukasza
12:20 - kolejka do wejścia na teren festiwalu
13:45 - zaerkwirowanie 2l soku + wejście na teren ośrodka
04:35 - pierwsze wyjście z terenu festiwalu
05:25 - drugie wyjście
.

my world ...

Podobno nie można bić haha:P nie wiem moze by mi sie udało :P ale skoro on muwi ze nie? :> .Jeszcze zostały nam 4 dni ferie no i troszke dzisiejszego :P .W piatek do dentysty :( mam nadzieje ze nie bedzie bolec :/ tak jak tydzien temu :(... No i w sobote czeka nas kopalnia potem obiadek no i Tarnowskie gory 3 godziny yeah ;D czekam na jakies sms od was :P 508 350 442 lol :D .Dziś sroda popielcowa a ja nie bylam w kosciele z jednego powodu : ->LeNiStWo Tarnowskie Góry na 3 godzinki mniam mniam :) Wyslijcie jakies esy mi :( bedzie nudno jak bede jechac :P:P .No to moze ja juz skoncze ta notencje bo troszke sie rozpisałam :P nie prawdaz :D PaPa :*:*

2004-02-27 20:36:00skomentuj (8)


KoPaLnIa & AqUa PaRk.

1.główna strona - Blog Organisty Jan Wagenknecht Sprawy Różne Witam i Zapraszam Ponownie Zapraszam o wpisanie do księgi gości ----- Hasło Roku Pańskiego 2012: Jezus Rzekł: Pełnia mej mocy okazuje się w słabości. 2 Kor 12,9

Blog Tarnowskich Gór
1 Wszystko o Parafii ewangelickej w Tarnowskich Górach
1.Zobacz wszystko o Tarnowskich Górach
2 Wszystko o Parafii ewangelickej w Tarnowskich Górach archiwum
2.Zobacz wszystko o Tarnowskich Górach
Blog o Tarnowskich Górach
Panoramy
Tarnowskie Góry Panorama
Widok kościoła Zbawiciela 1
Muzyka
Do strony z pieśniami do pobrania
Zapraszam na stronę odkryjradio
Zapraszam na stronę szukajacboga
Ostoja Pokoju Niemcy
Ostoja Pokoju
Photoblog
Photoblog
Radio wagjan Tarnowskie Góry
Radio wagjan
.

Koci zaułek

Są takie rzeczy, które zawsze są niezbędne w azylu. Można je przynieść - w Krakowie kontakt pod telefonem 888 214 806, w Tarnowskich Górach i okolicach telefony: 602 680 250 lub 795 138 858 lub zamówić w sklepie internetowym, podając adres azylu (ul. Wiśniowa 35, 42-600 Tarnowskie Góry). Do takich rzeczy należą:

74 Częstochowski Zastęp Samodzielny "IGNIS" ZHR - Onet.pl Blog

Pod uwagę okoliczności, m.in.: żałobę) wróciliśmy do zachmurzonej Częstochowy.
   Wyjazd został uznany, za bardzo pożyteczny i przyjemny. Miałyśmy okazję lepiej poznać dziewczyny z Opola, jak i dowiedzieć się trochę więcej o naszej Chorągwi.

---
TG - Tarnowskie Góry :)
Druhna!
skomentuj

Mówiłaś mi... "zawsze będę przy Tobie"

Się nie śniło, rezygnujemy z wielu rzeczy by tylko ułatwić sobie kontakt ze swą miłością.
Zadałam sobie samej pytanie czy z tą osobą chciałabym spędzić całe życie? moje serce odpowiedziało twierdząco. Pora więc oznajmić światu... Przewodnicząca szkoły, słynna na całe Tarnowskie Góry FAJA... zakochała się!!!a dziś 2,5 roku mija od poznania tej jakże wyjątkowej osoby w moim życiu... serce przewróciło mi się do góry nogami w reakcji na to przypadkowe spotkanie... a usta wypowiedziały (trochę śmieszne) słowa, że.Robię wtedy wszystkim herbatę najbardziej śmiejąc się do mojej mamy i do błękitnych oczu patrzących na mnie tylko czasami.. TAM nie jestem mniej leniwa czy trudna. TAM po prostu wszystko robię dla innych...

odliczam więc...

by poczuć znów wiatr na szczycie tamtej góry, by dotknąć muszelek na tamtej plaży, by uśmiechnąć się do wszystkich gwiazd naraz, by zobaczyć przez okno światło zapalone Tą ręką, by pokłócić się z siostrą, a na drugi dzień trzymać sztamę, by ujrzawszy wszystkich móc przesłać im najpiękniejszy z moich.

ulica-malinowa.blog

"koronkowe" domy. Koronkowe? Domy drewniane, kolorowe, ozdobione "koronkowymi" białymi witrażami. Miejsce jak wyjęte z bajki. I ci ludzie, którzy pamiętaj dawne czasy. opowiadający historie o prawdziwym patrotyźmie, miłości do ziemi i do ludzi. Malina jest koziorożcem. One kochają góry.
Kiedyś Malina umyśliła sobie że tam zamieszka... To wcale nie takie trudne.

Wybaczcie haos tej notki, ale jestem ciągle pod wrażeniem tego co opwiadał mi nocą wiatr i strumień...

Dodano ciut później:
Jako jedna z niewielu krzyczę głośno i wyraźnie....

Będą żyć… Malina, kot i serce. Dłuuugo i szczęśliwie. Będą pić mleko o poranku, a wino wieczorami na zapiecku… a raczej za kaloryferkiem ;) Będą jeździć do parku i do lasu!

P. S.
W sprawie posiadania kota polecam schronisko „Cichy Kąt”, Tarnowskie Góry - Opatowice. Dostałam nawet mail z „instrukcją obsługi kota”.

skomentuj (5)

Dokąd pójść... 2006-02-25 19:46:40

Tak... Kiedy kupowałam mieszkania wiele.