O czym chcesz poczytać na blogach?

Tarika

halli32eb

? Nie wiem – nie znam tej kobiety – odpowiedział odwracając głowę, po chwili stracił przytomność w łazience za plecami Orma pojawiła się Stell – masz tu swojego niewolnika, spojrzała wesoło na jego twarz, ale ja go nie chce, odpowiedział nerwowo Orm. Nie mam zamiaru wlec za sobą rozumiesz ? Fati tak się nie robi – ty ratujesz mu życie – on ci się przyda wymamrotała poirytowana i wyszła. Orm rozwiązał nieznajomego z jego kieszeni wyjął czarną aksamitną wstążkę zawiązał mu ją na szyji o nic nie pytał, musisz mi pomóc – posprzątać rozumiesz – jeśli tak kiwnij głową, Tarik wykonał gest na znak zrozumienia. Wszedł do kuchni i odkręcił gaz, Orm umieścił zapałki wysunięte przy drzwiach, ruszył w stronę wyjścia, na korytarzu mijał duchy, smętnie w milczeniu z niemym wzrokiem udawały się do mieszkania… które właśnie opuścił, zanim szedł przerażony Tarik. Jak Ja nienawidzę sprzątać po tobie Stell. Na paterze odwrócił się rozwiązał wstążkę – powodzenia jesteś wolny, wsiadł do auta podając kartkę z adresem, kierowca bez zastanowienia ruszył pod wskazany adres, na miejscu Orm wyjął klucze i wszedł do wynajętego mieszkania, panowała w nim cisza, była to.

Blog lost222

HURLEY wykorzystuje sekwencję LEONARDA w loterii i wygrywa 156 milionów dolarów. Dzięki wygranej kupuje fabrykę  opakowań, w której pracował LOCK. 
Rok 2001. LIBBY daje DESMONDOWI łódź, by mógł wystartować w regatach. Załamana po śmierci męża trafia do kliniki, której pacjentami są LEONARD i HURLEY.
50 dzień na wyspie: CHARLIE i EKO  odnajdują nigeryjską awionetkę z narkotykami i ciałem brata PANA EKO. 4 dni później EKO chrzci CLAIRE i jej synka AARONA.

W 1991 roku ojciec KATE - Sam Austen zmusza SAYIDA do tłumaczenia rozmów z Tarikiem.
49 dzień na wyspie: KATE całuje JACKA.
Chociaż po Smierci Sepharda Seniora JACK przyjeżdża do Australii, by zabrać jego ciało do Stanów.
Rok 2001. Podczas dżogingu DESMOND spotyka JACKA i wysłuchuje jego zwierzeń. Żegna się z nim słowami: "Powodzenia, brachu. Do zobaczenia w innym życiu". Kilka miesięcy później jacht DESMONDA rozbija się przy tajemniczej wyspie. Mężczyzna trafia do bunkra, by przez 3 lata wpisywać do komputera sekwencję LEONARDA.
=======================================================================
Będę pisała co parę dni. Oczekujcie.

hej-malutka-wachaj-bena blog


STRONA GŁÓWNA


BLOG

Amr Diab-Leily Nahary -z dedykacją dla Tarika:*
Song name:Leily Nahary
Album:Leily Nahary

Arabic:
ليلي نهاري تعالى حبيبي لا ملامة حبيبي خدني ليك
ليلي نهاري تعالى حبيبي قلبي ياما حبيبي خاف.

Życie kocham cię nad życie

Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Obecnie czytam:Statystyki
 
62206
 
4872
 
40000

12 grudnia
Anaste

Emeske

Jmka
Misza
Monizda

Neska

Paradise
Sarah

Seckowaty

Venya i Tarika