O czym chcesz poczytać na blogach?

Targi kielce

Absens carens

I bez wahania, poza jednym wyjątkiem - prezesem Dudką z Korony, który zagłosował za Bońkiem. Ale „chłop nowy w fachu, więc nie wie, co czyni”…

Druga sprawa, to dzisiejsza konferencja w Targach Kielce „Bezpieczny stadion”. Jak donosi specjalny wysłannik (S.P.) Lato wpadł na mównicę, zajął gościom 2-3 minuty, po czym szybko się ulotnił. Znacznie więcej czasu poświęcił jednak dziennikarzom na specjalnej konferencji.

Przyjazd gościa z Ukrainy – wiceprezydenta tamtejszej federacji Borysa Voskresenskyy’ego. Nic z tego, Kielce leżały widocznie za daleko i nikt od naszych sąsiadów się nie pojawił.

Szkoda, bo jednak podobne targi i konferencje w Polsce zdarzają się nieczęsto. I znamienne jest, że drogę do stolicy województwa świętokrzyskiego znaleźli nawet goście z Niemiec… No, ale jak Euro to tylko z Ukrainą!

I z prezesem.

Scribo, ergo sum. Magdalena Kołodziej – wywiady, recenzje, relacje, teksty dziennikarskie

Nie wpadła Pani w kompleksy przez żadnego mężczyznę?

Dziesięć, dwadzieścia lat temu, kiedy zaczynałam grę na gitarze, owszem, bo chłopakom to przeszkadzało. Jednak z wiekiem mężczyźni dorastają i dostają głębi. Wtedy wspaniale się z nimi współpracuje. Prawda jest.

Wywiady
TAGS
filozofia muzyki
gitara
jazz
kielce
kobieta
Krzysia Górniak
memorial to miles
muzyka gitarowa
targi kielce
Write comment

Glamorous. - Onet.pl Blog

HEJUŚ
      Już jestem. Byłam na wystawie psów w Targach Kielce  hehe. I jestem choora. Mam dosyć i nie mogę wytrzymać w domu. Wejdźcie na www.fan-redt-hp.blog.onet.pl i zagrajcie. Plose. A mam nadzieje że tak będzie.
Sevilka (21:56)

Diary of Hate

Than bombs

24.listopada.2009 :: 22:52 Komentuj (1)

Dzisiejszy dzień należał do szczególnie udanych. W ogóle ostatnie kilka dni:
1. Iskra Kielce (aktualnie Vive Targi Kielce) jako pierwsza polska drużyna wyszła z grupy w Lidze Mistrzów. :D
2. Znalazłem możliwość obejrzenia ich meczy z LM w sieci za free
3. Mama zadzwoniła, że już skończyliśmy spłacać zadłużenie
4..