O czym chcesz poczytać na blogach?

Target html

Teolinek's blog - "savvy that clicks"

Taka.

Ptaszyska były już wstępnie przygotowane, przyzwyczajone do ludzi, do miejsca nauczania, czyli stołów, do łyżek, z których dostawały ziarno, miały wstępnie uruchomione klikery (czyli asocjacja klik-ziarenko mniej więcej działała działała). Myśmy musieli najpierw utrwalić ten związek. A potem zacząć uczyć pierwszej umiejętności, czyli dziobania w target vel żółtą kropkę na linijce. Pierwsza klikana umiejętność to zawsze duży przeskok. Bo zwierzę musi załapać, że klik-nagroda zależą od jego działań. Różne były ścieżki, różnie to różnym parom kurzo-ludzkim szło, ale wszystkie się nauczyły dziobania kropki. Co zostało jeszcze u wszystkich kur zgeneralizowane, to znaczy miejsce położenia targetu przestało.Ogóle. http://www.naturalridingart.com - to z kolei forum anglojęzyczne. Blisko NHE, ale bez syndromu oblężonej twierdzy ;-) Myśl przewodnia: czerpać z klasyków a iść swoją drogą. http://www.sympatycy-pnh.blogspot.com - blog parellistów. Nie nowy - ale cały czas ciekawy. Jest i proces, i różnorodność zestawów końsko-ludzkich, i kilka dobrych piór :-) http://hauteecole.blox.pl/html - i jeszcze jeden, tym razem nowy, blog - ale nie typu pamiętnik, tylko rozmyślania natury ogólniejszej.

A ponadto odkryłam uroki strony Delicious - czyli miejsca, gdzie można magazynować swoje linki (i porządkować) oraz podglądać cudze. U mnie póki co pewien chaos http://del.icio.us/teolinek ale po trochu dorzucam tam mniej lub bardziej wartościowe.

Smocze myśli

- uratować 1%. Szczegóły pod linkiem w trackbacku...

Jeśli zaś chcecie go u siebie - nic prostszego. Wystarczy wkleić u siebie w zakładce Elementy poniższy kod:

<center><a href="http://reiwsz.blox.pl/2007/11/Uratuj-1-Procent-APEL-DO-WSZYSTKICH-BLOGOWICZOW.html" target="_blank"><img src="http://images32.fotosik.pl/44/14446119f74f5541.png" border="0" alt="Ta pomoc nic nie kosztuje!" width="150" height="50" /></a></center>

 

 

Poniżej zaś screen z zaznaczeniem gdzie trzeba wkleić kod HTML.

20:52, katharn , O tym i o owym...
Link Komentarze (11) »
wtorek, 13.

Mysiak - bloog.pl

To na tyle na dziś ;p xD

Trackback: http://bloog.pl/id,4517887,trackback

Tyle super pand skomentowało (1) | Kliknij tutaj by skomentować :)

Reklama ; DD

piątek, 24 kwietnia 2009 19:40

Skopiuj poniższy kod
 |
 |
 |
\\\///
\\//

<a href=http://panfu-mysiak.bloog.pl target="_blank">
<img src=http://pu.i.wp.pl/?k=MzI2Mjg1MDQsNzIxNTcw&amp;f=na_avkaa.png border="0">
</a>  <br>


Poczym wklej jako link ..
Na bloog :

Jak piszesz posta kliknij w napis HTML i tam wklej ten kod :)

(Jeśli lubisz mojego bloga i wgl. podoba ci się on

mari15.blog

ZACZYNAM.... 2002-07-02 22:15:10

Ni i zaczęła się męka z blogiem ;P Szczerze moofiąc tio friend powiedziała mi roshne rzeczy na jego temat i moshna powiedzieć namoofiła mnie na jego prowadzenie jak będzie wznowiona rejestracja... No i posłuchałam jej zobaczymy cio z tego wyjdzie... Jest mały problem jedynie w tym że ja nie znam się na html. Ale dobry qmpel przysłał mi kurs html. THX Savio ^^. Szczerze moofiąc tio nadal nic nie czaje, ale mniejsha o to. Mam nadzieję, że wkrótce poznam chociaż troszkoo ten skomplikowany język. No to chyba tyle bo nie fiem cio pisać ^^" Aha jeszcze wielkie thx dla Hikooś i Lil:f, no i oczywiście Ame za to że mnie namoowiła tylko mogła uprzedzić, że ten html jest tak cholernie.

Testy więc doshłam do wniosku że ja tesh sobie zrobie i moje rezultaty dam na bloga... tylko nie śmiać mi siem bo zabije //wrr ;p
Moje szurniete wyniki ^^
a href=http://dizzycafe.com target=New>
Moja osoba najbardziej przypomina...Xellossa! ;)
Chcesz zrobić sobie taki test? Kliknij!
Quiz by Draco

center>
Moja osoba najbardziej przypomina...Rona Weasley'a! ;)
Chcesz zrobić sobie taki test? Kliknij!
Quiz by Draco


See what Care Bear you are.