O czym chcesz poczytać na blogach?

Tarasy

Nocne rozmowy przy kominku - GŁÓWNA - bloog.pl

Wszystkie możliwości agłosiłam się już do fundacji Centrum Praw Kobiet, że miałam dziś rozmowę z psychologiem który stwierdził, że mam absolutnie równo pod sufitem, i że na 5 sierpnia mam umówioną wizytę u prawnika. Do tego czasu jakoś przygotuję ten wniosek, ale chcę żeby to zobaczył najpierw prawnik, żeby to miało wszystko ręce i nogi.

Do syna jej dzwoniliśmy kilkadziesiąt razy, bez żadnego odzewu z jego strony. Syn ogranicza swoje kontakty z matką do przyjazdu raz na parę tygodni, zostawieniu jej pieniędzy i żywności. Tuż przed przyjazdem syna pijaczka intensywnie sprząta ten swój burdel na tarasie, wynosi butelki setkami wręcz. Jak syn przyjeżdża, jest czyściutko i pięknie, mamunia trzeźwiutka. Z chwilą kiedy syn wyjeżdża, zaczyna się balanga.

Uspokojona po rozmowie z patrolem pojechałam w końcu do Wiesia. Wracam, a tu nowy kwiatek dla mnie. Na moim tarasie leży siekiera. Nie jest moja, i nie jest sąsiadów z góry.
Żałuję bardzo, że parę tygodni wstecz nie zrobiłam zdjęcia jak pijany gach sąsiadki spał na schodach przed domem ZUPEŁNIE NAGO.

Oto co sąsiadka znowu zrobiła z moim.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Taka balustrada nadaje estetyki naszemu wnętrzu, stanowi niesamowite dopełnienie do dekoracji pomieszczeń. Balustrady drewniane oraz betonowe są stosunkowo tanie. Pamiętać należy aby wybrany przez nas typ balustrad wkomponowywał się otoczenie. Warto zwrócić uwagę na trwałość kupowanych przez nas produktów, aby służyły nam przez lata. Balustrady ze stali nierdzewnej są stosunkowo nie drogie ich żywotność, trwałość zadowoli najbardziej wymagających klientów. Powiedzmy sobie wprost posiadanie pięknego domu, posiadłości zobowiązuje. Tarasy natomiast możemy wspaniale ozdobić i zabezpieczyć dobierając odpowiednie balustrady ze stali nierdzewnej. Balustrady ze stali nierdzewnej są na pewno najlepszym możliwym rozwiązaniem jakie moglibyśmy zastosować. Wytrzymałe na surowe warunki a do tego podkreślają estetykę domostwa. Oprócz stylu, klasy i estetyki dodatkowo zaoferują nam bezpieczeństwo. Właściciele lubi spędzać czas na balkonach lub tarasach balkonowych. Przyjemnie przebywa się w przyjemnym otoczeniu, o którego stronę estetyczną i praktyczną zadbają balustrady ze stali nierdzewnej. Oprócz walorów estetycznych balustrady ze stali nierdzewnej.

Barman Raven - Onet.pl Blog

Z biustonosza, podartej koszulki i..
Spod materiału wystawał czarny, dziwnie znajomy kształt. Pochyliłem się i odsunąłem materiał bluzki. To było to, co trzymała jak skarb, to, czego nie chciała dać sobie odebrać, nawet w chwili całkowitego szoku i przerażenia. Czarna, nabijana malutkimi ćwiekami obroża. Obroża jakich pełno,  ale ona nie miała ze sobą psa kiedy spacerowała wzdłuż plaży, poza tym kto oprócz uległej przywiązuje taką wartość do obroży, żeby pamiętać o niej w takich chwilach.
Nie miałem już wątpliwości. Wystarczyło się tylko upewnić.
Wróciłem do pokoju, stamtąd na taras. Opierała się o balustradę i popijała drinka.
- Chcesz zapalić? - zapytałem wchodząc na taras.
Drgnęła na dźwięk mojego głosu.
- A mogę?
- Tak. Poczęstuj się... ja też bym zapalił - byłem ciekaw, czy ta sztuczka podziała, czy da się złapać.
Podała mi paczkę z wyłożonymi trzema papierosami, wyprostowane łokcie, wyprężone ciało, spuszczone w ziemię oczy... bez wątpienia.
Wziąłem papierosa i zanim zdążyła podać mi ogień sam go sobie odpaliłem.
Ona zapaliła również. Odprężyła się. Znów opierała się o balustradę.
Pozostała jeszcze tylko jedna kwestia do.

Totamon

0 Totamon i Podbój Królestwa Sprzed Wieków - Rozdział XI - Inteligentna Rozmowa 2011-01-01 Mrok spowijał całe Rovelion, bo dziwnym zbiegiem okoliczności Anirian nie urządzał dzisiaj żadnej, hucznej imprezy. Totamon domyślił się natychmiast po otrzymaniu listu, że to była wiadomość do Ellen, która chciała się z nim spotkać na tarasie w Rovelion, ale ku przerażeniu Totamona nie było jej tam!
- Tylko bez paniki – mówił do siebie cesarz. – Musi być jakieś logiczne rozwiązanie tego problemu. Wiem! To by nas ktoś mógł zobaczyć, dlatego Ellen zapewne zostawił mi tu kolejną wskazówkę dotyczącą miejsca spotkania! – Władca podszedł do ławeczki, stojącej obok stolika i wyjął spod poduszki liścik, w którym było napisane: „Totamonie! Skoro znalazłeś ten list, to zapewne wiesz dlaczego nie ma mnie teraz przy tobie. Spotkajmy się na wschodnich stokach Góry Księżycowej. Ellen.”,.