O czym chcesz poczytać na blogach?

Tantum verde

Angina

Substancją aktywną linii preparatów Tantum Verde oraz Tantum Lemon jest benzydamina, która należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych do stosowania miejscowego i ogólnego. Większość lekarzy zaleca stosowanie produktów Tantum Verde w leczeniu objawowym infekcji zarówno o podłożu wirusowym, bakteryjnym, jak i grzybiczym. Produkty Tantum Verde zawierają benzydaminę, która hamuje syntezę prozapalnych cytokin, a dzięki miejscowemu działaniu znieczulającemu szybko.

Paweł Biega

Że warto przy temperaturze poniżej zera oddychać przez zęby. (Przyznaję, że nie spytałam, czy próbował) Że to zawsze trochę ogrzewa wlatujące powietrze. Na skutki przemrożenia natomiast polecam (już z własnego doświadczenia) tantum verde w sprayu, jakby się komuś przydarzyło.

Syndrom Trzydziestolatki

Chora jestes wolno Ci :)
[19:52:24] W1 napisał(a): nie wolno-jak boli gardlo to wolno. zaraz bede musiala pogulgotac w lazience aby zarazki zabic i caly smak czekolady splynie z miętą Tantum verde
[19:52:50] W2 napisał(a): tantum pyszne jest przynajmniej :)
[19:52:56] W2 napisał(a): a nie jak sol emska czy inne gowno

pierwszapomoc21


Ja nie mówię o pojedyńczych witaminach typu: C, B12, ADEK itp.html
Witam.MXD: "+" | NEUT: "-" Wyniki badania krwi..S.Jest żywym chłopcem, nie choruje (1 angina 04/2008), lekkie przeziębienie (woda morska, tantum verde).MCV. jestem raczej zdrowa osoba odzywiam sie lepiej niz wiekszosc moich znajomych bo nie jem miesa unikam solonych potraw i raczej staram sie jesc tylko warzywa i owoce oraz nie pic kawy co jakis czas rybe soje i orzechy.Cebionmulti.
.

w życie trzeba się wgryźć

Na zielnik, ususze i dam gotowe do wklejenia?

Bylismy z Kasztanem na "twardej sztuce" glownie dla Fondy. Proponuje poczekac na DVD.

Dziekuje wszystkim za zyczenia i pamiec! mile widziane prezenty (gripex, coldrex, fervex,tantum verde, septolete, ibuprom itp.)
Kasztan obiecal tort... Ciekawe czy bedzie...2007-09-13 15:02:47 skomentuj (1)


Bo my- baby...

Urodziny minely i nie pozostal po nich zaden.

Kuba blog.

Tego wszystkiego :P

"dziś w programie Uwaga, tragiczny los studenta z Gdańska, który  przez swój protest przeciwko rannemu wstawaniu, nie uzyskał pomocy lekarskiej, i przedawkował płyn do płukania gardła, oraz pastylki tantum verde, dzialajace znieczulajaco (...) koledzy ze studiów pogrążeni w żalu...(...) Moris: "Dzięki niemu wyrwałam sie z bułgarskiego piekła, a tu taka tragedia, mowilam mu, tlumaczylam..."; Przemek: "Był dobrą lamą, i zawsze.

codziennik - Mama Dwojga

Nocy i wmuszanie w nią rozgniecionej tabletki... No i poza tym smarujemy się pudrem w płynie a krostki wychodzą i wychodzą :( Wieczorem starszak zaczął gorączkować i narzekać na ból gardła, więc pędziłam jeszcze niedawno do apteki po Tantum Verde. Ehh... Pocieszający w tym wszystkim jest fakt, że dwójka moich dzieci choruje w tym samym czasie, więc areszt domowy bedzie trwał tylko jakieś kilkanaście dni, a nie dwa razy dłużej ;-) Obstawiam, że do conajmniej 20 czerwca.